TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Cześć buraczki :)

Dziś nie polecam na Pomorzu wychodzić z domu chyba, że trzeba. Przed siódmą było gut, ale już popadywało.. teraz jak na lodowisku wszędzie jest :P

Widziałem kilka śmiesznych upadków :P

Jazda na dup*e xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 10:05, hunter22 napisał:

Cześć buraczki :)


Witaj cwaniaczku xD

Dnia 15.01.2009 o 10:05, hunter22 napisał:

Dziś nie polecam na Pomorzu wychodzić z domu chyba, że trzeba. Przed siódmą było gut,
ale już popadywało.. teraz jak na lodowisku wszędzie jest :P


Wiesz do Pomorza ja mam daleko wiec mi to nie grozi :P
To bierz łyżwy i się dobrze baw :D

Dnia 15.01.2009 o 10:05, hunter22 napisał:

Widziałem kilka śmiesznych upadków :P


Między innymi swój? :P

Dnia 15.01.2009 o 10:05, hunter22 napisał:

Jazda na dup*e xD


To ona ma koła? xD
A tak poważnie to musi po tym bardzo mocno boleć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 10:11, wdowiakm napisał:

Wiesz do Pomorza ja mam daleko wiec mi to nie grozi :P


To się ciesz :P

Dnia 15.01.2009 o 10:11, wdowiakm napisał:

Między innymi swój? :P


Do pracy idę przed siódmą, a pisałem, że przed siódma było gut :P

Dnia 15.01.2009 o 10:11, wdowiakm napisał:

> Jazda na dup*e xD
To ona ma koła? xD


Nie, ale jest tak ślisko, że jeździ jakby miała :P

Dnia 15.01.2009 o 10:11, wdowiakm napisał:

A tak poważnie to musi po tym bardzo mocno boleć ;D


Do pracy podążam samochodem, to dupa siedzi w fotelu i nie boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
W domu remonty, w pracy remonty, nie ma się gdzie schować normalnie. Mam nadzieję, że nikt w Loży kafelków czy tym podobnych gładzi gipsowych nie kładzie bo się załamię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 14:51, GeoT napisał:

W domu remonty, w pracy remonty, nie ma się gdzie schować normalnie. Mam nadzieję, że
nikt w Loży kafelków czy tym podobnych gładzi gipsowych nie kładzie bo się załamię :)


Ja robię stronę i się też załamuję ;/
Wszystkie wprowadzone zmiany na stronie głównej są aktualizowane, natomiast na podstronach nic się nie chce uaktualnić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 15:00, spider88 napisał:

Ja robię stronę i się też załamuję ;/
Wszystkie wprowadzone zmiany na stronie głównej są aktualizowane, natomiast na podstronach
nic się nie chce uaktualnić ;/


Uderzaj z tym do Piterusa jak się tylko pokaże w Loży. On oblatany w tym jak świnia po korycie :)
Robił nam stronę kolektywową, moja firmową (co leży odłogiem swoją drogą) i wiem, że się zna na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 14:51, GeoT napisał:

Witam

Witam ;] w końcu ktoś do Loży zawitał ;d

Dnia 15.01.2009 o 14:51, GeoT napisał:

W domu remonty, w pracy remonty, nie ma się gdzie schować normalnie. Mam nadzieję, że
nikt w Loży kafelków czy tym podobnych gładzi gipsowych nie kładzie bo się załamię :)

O ile mi wiadomo to chyba nic takiego się nie szykuje ;] ale ja bym proponował odnowić Lożowe lochy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 15:08, mlynar911 napisał:

O ile mi wiadomo to chyba nic takiego się nie szykuje ;] ale ja bym proponował odnowić
Lożowe lochy ;d


To ja proponuję, żeby kolega zaczął ;)
Tylko, żeby był ostrożny, żeby nie trzeba było potem tynku skuwać bo inaczej krwi ze ścian nie usuniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 15:05, GeoT napisał:

Uderzaj z tym do Piterusa jak się tylko pokaże w Loży. On oblatany w tym jak świnia po
korycie :)

Poskarżyłem się i zadziałało, choć oczywiście wszelaka pomoc mile widziana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 15:05, GeoT napisał:

> Ja robię stronę i się też załamuję ;/
> Wszystkie wprowadzone zmiany na stronie głównej są aktualizowane, natomiast na podstronach

> nic się nie chce uaktualnić ;/

Uderzaj z tym do Piterusa jak się tylko pokaże w Loży. On oblatany w tym jak świnia po
korycie :)


O ile znam świnki to one są bardziej oblatane po korycie niż ja po webmasterce...

Dnia 15.01.2009 o 15:05, GeoT napisał:

Robił nam stronę kolektywową, moja firmową (co leży odłogiem swoją drogą) i wiem, że
się zna na tym.


Lepiej niż ty to na pewno... Villamr się zna duuuuużo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 15:14, GeoT napisał:

To ja proponuję, żeby kolega zaczął ;)

Ok to daj śrubokręt ;d

Dnia 15.01.2009 o 15:14, GeoT napisał:

Tylko, żeby był ostrożny, żeby nie trzeba było potem tynku skuwać bo inaczej krwi ze
ścian nie usuniemy :)

Postaram się. Trzeba uznać zasadę współczesnych fachowców. Najpierw trzeba wszystko zburzyć a dopiero potem zrobić ;] więc ... kto chce mi pomóc? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 15:44, Piterus_Von_Drackus napisał:

Lepiej niż ty to na pewno...


Więc zaryzykuję. Bo ja pierwszy raz w życiu to robię. Mam jakiś darmowy program typu Nvu. Jest prosty a to mi się podoba. Tylko denerwuje mnie to że strony robię najpierw na swoim kompie a później wysyłam je na host. No i wtedy zaczyna się cała zabawa, muszę ręcznie poprawiać wszystko w kodzie HTML którego nie znam i nie zamierzam się uczyć. Idę na żywioł i na razie wszystko gra.Nie da się jakoś tego uprościć?
Nie wiem też jak zrobić jakieś tabelki na marginesach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 16:00, spider88 napisał:

> Lepiej niż ty to na pewno...

Więc zaryzykuję. Bo ja pierwszy raz w życiu to robię. Mam jakiś darmowy program typu
Nvu. Jest prosty a to mi się podoba. Tylko denerwuje mnie to że strony robię najpierw
na swoim kompie a później wysyłam je na host. No i wtedy zaczyna się cała zabawa, muszę
ręcznie poprawiać wszystko w kodzie HTML którego nie znam i nie zamierzam się uczyć.
Idę na żywioł i na razie wszystko gra.Nie da się jakoś tego uprościć?
Nie wiem też jak zrobić jakieś tabelki na marginesach itp.


Ja po takim pójściu na żywioł to się zainteresowałem webmasterstwem, więc uważaj... :P
Tabelki na marginesach? Eee... Coś tu nie rozumiem... Jak to by miało wyglądać?
BTW. Z tym tematem to chyba by trzeba się ewakułować do odpowiedniego działu lub na IM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 16:13, Piterus_Von_Drackus napisał:

Tabelki na marginesach? Eee... Coś tu nie rozumiem... Jak to by miało wyglądać?


Wiesz, po lewej i prawej stronie, gdzie można ładnie wkomponować odnośniki.

Dnia 15.01.2009 o 16:13, Piterus_Von_Drackus napisał:

BTW. Z tym tematem to chyba by trzeba się ewakułować do odpowiedniego działu lub na IM...


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=534&u=241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 14:51, GeoT napisał:

Witam
W domu remonty, w pracy remonty, nie ma się gdzie schować normalnie. Mam nadzieję, że
nikt w Loży kafelków czy tym podobnych gładzi gipsowych nie kładzie bo się załamię :)

Zaraz, zaraz... a to nie Ty robiłeś w zeszłym roku remont u siebie? I co, kafelki odpadły i robisz znowu? Ja co prawda też robiłem remont w zeszłym roku, ale go i w zeszłym roku skończyłem.
Pomysł z odnawianiem lochów jest całkowicie chybiony. Ale jeśli ktoś uważa, że lochy mozna odnowić - niech sobie próbuje. Ale niech nie ma pretensji, jak mu się strop oberwie albo zapadnia pod nim otworzy. Ja uprzedzałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 16:37, KrzysztofMarek napisał:

Zaraz, zaraz... a to nie Ty robiłeś w zeszłym roku remont u siebie? I co, kafelki odpadły
i robisz znowu? Ja co prawda też robiłem remont w zeszłym roku, ale go i w zeszłym roku
skończyłem.
Pomysł z odnawianiem lochów jest całkowicie chybiony. Ale jeśli ktoś uważa, że lochy
mozna odnowić - niech sobie próbuje. Ale niech nie ma pretensji, jak mu się strop oberwie
albo zapadnia pod nim otworzy. Ja uprzedzałem...


Geo słusznie korzysta z unijnych dobrodziejstw – co roku składa wnioski o dotacje na trwający (permanentnie) remont. I dostaje. Tylko tych pozoranckich nieodpakowanych pudeł z kafelkami nie ma już gdzie przesuwać... W obliczu ogólnoświatowego kryzysu jedno takie źródło dochodu nie wystarczy, zatem trzeba było zacząć remontować także budynek w pracy. Jak złoty spadnie, to przymusową odnowę zaserwuje miejscowej siedzibie władz, potem szkołom, remizom... Z tego co widzę, w Loży sporo ludzi zaradnych, każdy coś tam remontuje i wnioski śle. Kryzysowi mówimy nie! A mlynar911 już się przypatruje, czy by tu gdzieś koła tortur nie pomalować i kolców nie naostrzyć, by napisać w dokumentach „odnowa obiektu o wyjątkowych walorach historyczno-turystycznych szczególnie ważnego dla lokalnej społeczności”.

Okrutna prawda – kończąc swój remont zarżnąłeś dojną krowę zaostrzonym ołówkiem KrzysztofieMarku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 14:51, GeoT napisał:

Witam


Witaj :)

Dnia 15.01.2009 o 14:51, GeoT napisał:

W domu remonty, w pracy remonty, nie ma się gdzie schować normalnie. Mam nadzieję, że
nikt w Loży kafelków czy tym podobnych gładzi gipsowych nie kładzie bo się załamię :)


A ja robię kompletny remont swojego systemu bo mi dysk twardy nawalił i zmuszony byłem oddać na gwarancję oczywiście dostałem nowy i teraz walczę z systemem... A co do innych remontów to od poniedziałku biorę się za swój pokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 16:37, KrzysztofMarek napisał:

Zaraz, zaraz... a to nie Ty robiłeś w zeszłym roku remont u siebie? I co, kafelki odpadły
i robisz znowu? Ja co prawda też robiłem remont w zeszłym roku, ale go i w zeszłym roku
skończyłem.


Czego jak czego ale pamięci to jak widzę Koledze nie można odmówić. Nie wiedziałem, że ktoś zwrócił na to uwagę :)
Ano jak mi kawałem tynku na samym środku głównej ściany odpadł to pół biedy. Jak zacząłem to naprawiać to skończyło się remontem ... a przy okazji drobne zmiany w istniejącym układzie wprowadziliśmy, żeby za jednym bałaganem to załatwić.

Dnia 15.01.2009 o 16:37, KrzysztofMarek napisał:

Pomysł z odnawianiem lochów jest całkowicie chybiony. Ale jeśli ktoś uważa, że lochy
mozna odnowić - niech sobie próbuje. Ale niech nie ma pretensji, jak mu się strop oberwie
albo zapadnia pod nim otworzy. Ja uprzedzałem...


To nie mój pomysł i nie moja realizacja. A trumna nieheblowana przeca zawsze przy wejściu czeka ;)

Matteos ->

Dnia 15.01.2009 o 16:37, KrzysztofMarek napisał:

Geo słusznie korzysta z unijnych dobrodziejstw – co roku składa wnioski o dotacje na trwający
(permanentnie) remont. I dostaje. Tylko tych pozoranckich nieodpakowanych pudeł z kafelkami nie ma już
gdzie przesuwać...


Skład budowlany otworzyłem bardzo zresztą wyspecjalizowany w jeden rodzaj płyty gipsowo-kartonowej i w ściśle określoną jej ilość. No nie jest to hurtownia ... :)

Piterus ->

Jak tam zdrówko? Kiedyś wreszcie pogonimy indiańcom kota ogonem czy nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 18:41, Matteos napisał:

> /.../ Okrutna prawda – kończąc swój remont zarżnąłeś dojną krowę zaostrzonym ołówkiem
KrzysztofieMarku...

Zaraz, zaraz... chyba mamy nowy rok podatkowy i nowy rok dotacyjny?
Najwyższy czas nowy remont zacząć, bo farba zaraz zacznie odpadać, szpary w podłodze się zrobia, bo parkiet sie zeschnie, wanna zardzewieje, i to wszystko w tym roku! I piwnicę trzeba przerobić, zeby stację serwerów założyć (mam dwa komputery zapasowe w tym jeden zabytkowy" z Celeronem 800i GF 5200!), w końcu gdzieś trzeba archiwizować dane. Nikt z piwnicy mojego serwera nie ukradnia.,Acha, jeszcze trzeba sieć elektryczną zmodernizować w mieszkaniu. I budynek zabezpieczyć przed trzęsieniem ziemi. W końcu w XV wieku było w Polsce całkiem niezłe trzęsienie ziem, w Krakowie nawet ściany budynków popękały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się