TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Prośba do Miłościwie Panującej - odpowiedz Pani, co granym tu jest ?
Gdzie Bywalcy, skąd koszmarne tytuły, kto zlikwidował kominek i foteliki,
kto przepłoszył harpie i zakopał basen ?

: ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 11:34, anpo napisał:

Prośba do Miłościwie Panującej - odpowiedz Pani, co granym tu jest ?
Gdzie Bywalcy,

no właśnie? :| po Wielkim Kataklizmie część nie wróciła :(
>skąd koszmarne tytuły,
straszne skutki eksperymentów Czarodziejów Dalekiej Północy...
>kto zlikwidował

Dnia 11.11.2005 o 11:34, anpo napisał:

kominek i foteliki,
kto przepłoszył harpie i zakopał basen ?

niestety wszystko się zapadło pod ziemię, a spłoszone harpie dały nogę ...

wybudowaliśmy nową Lożę, nawet z ulepszeniami.
tylko niektórzy mają problem z zaakceptowaniem jasnej prawdy, że Loża jest damska a sauna niekoniecznie koedukacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 11:34, anpo napisał:

Prośba do Miłościwie Panującej - odpowiedz Pani, co granym tu jest ?

>
No i widzisz, same błędy;D
Tyhe jest Miłościwie Nam Patronującą a nie Panującą. Ona sama, w Czarną Dziurę wpadła i Przeszłością żyje, a my, troszcząc się o Nią z błędu już przestaliśmy wyprowadzać, bo to się źle na Jej zdrowiu odbija.
Lożę przebudowaliśmy, saunę koedukacyjną wszystkim chętnym udostępniamy, a to, że Tyhe do niej nie uczęszcza, to dlatego, że z Czarnej Dziury ucieczki nie ma.
A pozostałe Szowinistki krępują się nieco przyjść do sauny, jak Tyhe nie ma. ;)
Ale Waść się nie krępuj, czym Loża bogata, tym gości podejmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 23:29, KrzysztofMarek napisał:

Witamy w naszej Loży :)
Może kropelkę na wzmocnienie?


Mości Panie, strażnikowi na służbie, alkoholu proponować nie wypada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 13:15, Volvox napisał:

> /.../
Mości Panie, strażnikowi na służbie, alkoholu proponować
nie wypada...

Pokornie o wybaczenie proszę.
Ale też i proszę, aby zechciał waszmość po służbie do Loży wpaść i choć miodu syconego spróbować, półtorak to zacny.. a i insze atrakcje w Loży czekają jak to sauna koedukacyjna, Loch W Którym Tyhe Straszy, nawet Czarną Dziurę Do Której Tyhe Wpadła z bezpiecznej odległości pokażemy. Serdecznie zapraszamy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 11:38, TYHE napisał:

wybudowaliśmy nową Lożę, nawet z ulepszeniami.
tylko niektórzy mają problem z zaakceptowaniem
jasnej prawdy, że Loża jest damska a sauna niekoniecznie koedukacyjna.

;-) " Wybudowalismy"? no pięknie. :P
Loża damską.. niewątpliwie jest, a że opanowana przez nas... niewątplwość następna. Loża damską jest bo.. Panie opłaty ponoszą z tym związane.. czynsz itp. jak i zarówno koszta przeróbek - które to jak raczyłaś wtrącić - Wy niby robicie. ;-) Naszymi łapami i zmysłem...
Sauna nie jest "koniecznie" koedukacyjna ale... uwaga! - niewątpliwie koedukacyjna. :P
Jak się wisi?... ;-) dzielo poczynione.
Aha.. zdrówko TYHE Wpadniętej Znów Tylko, Nie Zrozpaczonej - sądząc po dzisiejszym "brzmieniu" buńczucznym. ;-)
Waść KrzysztofieMarku - słusznym napitkiej uczcijmy Jej pamięć. ;-) :P Demonica była z Niej Słuszna - kiedyś to i postraszyć umiała - juz pamięcią jeno ostała i jako okaz służy w Dziurze Zawarta. :P
Fran - relikcie - Twoje też. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam wszystkim (tak wiem forum to nie tablica ogłoszeń ;>) nowym i starym bywalcom Męskiej Damskiej Szowinistycznej Loży Szyderczyń (with sauna), że oto nasza Miłościwie Nam Panująca Wpadnięta Tyhe została powieszona. Niech ten oto fakt przestrogą będzie dla pozostałych Szanownych Szowinistek odwiedzających naszą Lożę ;)

A teraz skoro Tyhe znalazła już swoje miejsce w Loży, zabieram się za budowę muzeum, miejsca wszystkich skamielin i reliktów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 17:03, Daimon_Frey napisał:

Ogłaszam wszystkim (tak wiem forum to nie tablica ogłoszeń ;>) nowym i starym bywalcom Męskiej Damskiej Szowinistycznej
Loży Szyderczyń (with sauna), że oto nasza Miłościwie Nam Panująca Wpadnięta Tyhe została powieszona.


Słów zachwytu brakuje! I portret malarz przepięknie namalował i sama Tyhe sali patronuje, dobrze powieszoną będąc. Masz zatem waść stałe upoważnienie do pobierania próbek z wszystkich linii produkcyjnych a osobliwie z baczek dębowych w których zapasy trzymamy. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 17:03, Daimon_Frey napisał:

Ogłaszam wszystkim (tak wiem forum to nie tablica ogłoszeń ;>) nowym i starym bywalcom Męskiej Damskiej Szowinistycznej
Loży Szyderczyń (with sauna), że oto nasza Miłościwie Nam Panująca Wpadnięta Tyhe została powieszona. Niech ten oto fakt
przestrogą będzie dla pozostałych Szanownych Szowinistek odwiedzających naszą Lożę ;)

A teraz skoro Tyhe znalazła już swoje
miejsce w Loży, zabieram się za budowę muzeum, miejsca wszystkich skamielin i reliktów ;P

No pięknie wisi. ;-) I jak.. wdzięcznie. ;P Moje gratulacje i.. antał przedniego trunku w nagrodę. Sama TYHE Wpadła bo chciała z niego siorbnąć zacnie.. taka niepohamowana natura Jej. :P
Pracuj dalej a... p. Władeczka wyeliminujesz. ;-) I może wreszcie prace nabiorą odpowiedniego tempa? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 19:42, Pablo_bel napisał:

>

No pięknie wisi. ;-) I jak.. wdzięcznie. ;P

Co do Loży zaglądam, to najpierw biegnę Salę Patronki naszej Tyhe Która Wisi na nowo obejrzeć i wzrok nacieszyć. Nawet pozwoliłem sobie widok ów do mojej tajemniczej skrzynki przenieść aby cieszyć się nim w czasie, gdy w loży mnie niema.
A Daimon_Frey''a chwalić nieustannie trzeba bo Rzeczy Wielkiej i Wspaniałej dokonał. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 21:21, KrzysztofMarek napisał:

Co do Loży zaglądam, to najpierw biegnę Salę Patronki
naszej Tyhe Która Wisi na nowo obejrzeć i wzrok nacieszyć. Nawet pozwoliłem sobie widok ów do mojej tajemniczej skrzynki
przenieść aby cieszyć się nim w czasie, gdy w loży mnie niema.
A Daimon_Frey''a chwalić nieustannie trzeba bo Rzeczy Wielkiej
i Wspaniałej dokonał. ;D

Ja też cieszę wzrok swój Nią ale... najpierw w Black Hole zerkam i.. dziwnie mnie to cieszy że Ona nadal tam siedzi. ;-) Nie pospiskuje jak zapewne pragnełaby. :] A potem wlewam napój zacny w czarkę i spoglądając na Jej portret wypijam Jej zdrówko. ;-) Ta forma Jej "czczenia" jako zaloąycieliki bardziej mi jwst... sposobna. No, może "bezpieczniejsza". Nie ma to jak "umiejscowiony" wróg. ;-) Choc my jestesmy Jej przyjaciółmi. :) Ona atakiem nas "napoczeła". I ma. :P
A Daimon_Freya to nawet i Wielkim Budowniczym możem obwołać. Byleby nadal taką robotę odwalał. :] poza odwalaniem głazów od loszku TYHE, sama Dziura to na Nią zbyt mało. Obłożenie klątwą Nagłego Porodu jak wcześniej i dla "pewności i spokojności" paru głazkami Jej leża powoduje większąswobodęmego lewitowania w tym loszku. Napijże sięwaszeć.. zasny trunek sprawiasz. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 22:00, Pablo_bel napisał:

>
> A Daimon_Frey''a chwalić nieustannie trzeba bo Rzeczy Wielkiej
> i Wspaniałej dokonał. ;D

Dnia 11.11.2005 o 22:00, Pablo_bel napisał:

A Daimon_Freya to nawet i Wielkim
Budowniczym możem obwołać.


A i Magiem jest niezgorszym, pewnieś zauważył te runy i glify wokół Portretu Patronki Naszej Miłościwie Nam Wiszącej. Niejednemu takie środki ostrożności zbędne wydawać by się mogły, ale Daimon_Frey przezorność wielką okazał, albowiem z Tyhe nawet Dobrze Wiszącą nigdy pewności mieć nie można... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 22:12, KrzysztofMarek napisał:

A i Magiem jest niezgorszym, pewnieś zauważył
te runy i glify wokół Portretu Patronki Naszej Miłościwie Nam Wiszącej. Niejednemu takie środki ostrożności zbędne wydawać
by się mogły, ale Daimon_Frey przezorność wielką okazał, albowiem z Tyhe nawet Dobrze Wiszącą nigdy pewności mieć nie można...
;)

Zauważyłem, a jakże.. i nawet mi się wydało ich raczej.. mało. :] Ale mi się "rymneło". ;-) Dorzucęzaraz i kilka innych, pomniejszych i większych a Wszystkie one demoniczne okrutnie będą.
Z TYHE Obojętnie W Jakiej Postaci Będącą - niczego pewnym byc nie mozna, taka Jej natura. ;-)
Nawet Ta - z pozoru niewinnie wyglądające z portretu tylko może.. namieszać i to nieźle, nieprzygotowanym na to. Ja już wolę.. .dmuchać i chuchać na TYHE... i parę glifów umieścić. Jako ten najmocniej je odstraszający - "Piekielnie Nagły Poród Pięciorga Rozwrzeszczanych Koszmarków", kolejny - "Nagły Grom Z Jasnego Nieba I Już Becików Brak". Poza tym zwykła "Dematerializacja Z Antymaterii W Całkowitą Niematerię" i inne pomniejsze.
Uf, po tylu różnych glifach i paru klątwach - luzem rzuconych, może zasnę spokojnie. No, nie powiem.. dla kurazu i czegoś konkretnego zakosztuję ale.. " na sen" spokojny, tylko i wyłącznie dlatego. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoglądałem z dziwnym drżeniem na malowidło i taka mysl mi zaświtała... nie móglbyś dodatko przytwierdzić tego szacownego obrazu parą łańcuchów do ściany? Tak dla pewności tylko.. nie, nie lękam się ale.. wolę mieć pewność. ;-)
TYHE powiemy że to dla "bezpieczeństwa". Żeby obraz na pewno nie odpadł ze ściany, żeby nikt go niepowołany nie trącił przypadkiem łokciem. Żeby w trakcie kolejnych przeróbek jakieś osunięcie masywu górskiego lub zawalenie się murów go nie "poruszyły", i nie spadł. Wmówimy Jej. A my.. my juz wiemy dlaczego to zabezpieczenie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 22:51, Pablo_bel napisał:

Spoglądałem z dziwnym drżeniem na malowidło i taka mysl mi zaświtała... nie móglbyś dodatko przytwierdzić tego szacownego
obrazu parą łańcuchów do ściany?


Otóż nie martw się niczym Szanowny kolego, obraz nie jest zwyczajnie umocowany. Zwykła osoba może nawet nie dostrzec mocowania, a obraz wydać mu się lewitujący. Ale zaklęcia mocujące go na miejscu są wyjątkowe i trwałe. A oprócz tego to i wasze glify mogą je wspomóc. Wtedy to będzie on trwał na miejscu teraz i na wieki.

Natomiast wasze słowa uznania przyjmuję z dumą i poczuciem dobrze spełnionego obowiązku. A teraz wybaczcie. Udam się na zasłużony odpoczynek. Poczęstuję się tylko odpowiednim trunkiem, a nazajutrz powrócę do obowiązków Budowniczego. Bo skoro to Nasza Loża, należy o nią dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 11:50, KrzysztofMarek napisał:

No i widzisz, same błędy;D

Nie szkodzi : > Wszak błądzić jest rzeczą ludzką (jak powiedziałjeż
schodząc ze szczotki ryżowej )

Dnia 11.11.2005 o 11:50, KrzysztofMarek napisał:

Tyhe jest Miłościwie Nam Patronującą a nie Panującą. Ona sama, w Czarną Dziurę wpadła i Przeszłością żyje, a my, troszcząc się o Nią z błędu już przestaliśmy wyprowadzać, bo to się źle na Jej zdrowiu odbija.
Lożę przebudowaliśmy, saunę koedukacyjną wszystkim
chętnym udostępniamy, a to, że Tyhe do niej nie uczęszcza, to dlatego, że z Czarnej Dziury ucieczki nie ma.
A pozostałe Szowinistki krępują się nieco przyjść do sauny, jak Tyhe nie ma. ;)
Ale Waść się nie krępuj, czym Loża bogata, tym gości podejmie...


Hmmmm, zaiste, zmiany ogromne zaszły tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 11:38, TYHE napisał:

no właśnie? :| po Wielkim Kataklizmie część nie wróciła :(

Hmmm, spora to chyba część.

Dnia 11.11.2005 o 11:38, TYHE napisał:

straszne skutki eksperymentów Czarodziejów Dalekiej Północy...

Tiaaa, to przynajmniej zostało niezmienne : ]

Dnia 11.11.2005 o 11:38, TYHE napisał:

niestety wszystko się zapadło pod ziemię,
a spłoszone harpie dały nogę ...

Jak Starzy Bywalcy... Hmmm....

Dnia 11.11.2005 o 11:38, TYHE napisał:

wybudowaliśmy nową Lożę, nawet z ulepszeniami.

Trzy w jednym ? :>

Dnia 11.11.2005 o 11:38, TYHE napisał:

tylko niektórzy mają problem z zaakceptowaniem jasnej prawdy

Prawda nigdy nie jest jasna - jest zawsze ponura

Dnia 11.11.2005 o 11:38, TYHE napisał:

że Loża jest damska a sauna niekoniecznie koedukacyjna

A nie mówiłem ? : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 02:04, anpo napisał:

>/.../
Hmmmm, zaiste, zmiany ogromne zaszły tutaj.

Ogromne zmiany, lecz zauważ, że na lepsze. Wszak my, płci męskiej będąc, jedną tylko wadę mamy, tę mianowicie, iż z samych zalet się składamy. Wiedzą o tym Szowinistki, lecz przyznać tego nie chcą, Szowinistkami będąc właśnie... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 23:35, Daimon_Frey napisał:

Otóż nie martw się niczym Szanowny kolego, obraz nie jest zwyczajnie umocowany.
Zwykła osoba może nawet nie dostrzec mocowania, a obraz wydać mu się lewitujący. Ale zaklęcia mocujące go na miejscu są
wyjątkowe i trwałe. A oprócz tego to i wasze glify mogą je wspomóc. Wtedy to będzie on trwał na miejscu teraz i na wieki.
To mnie uspokoiłeś cąłkowicie. ;-)

Poczęstuję się tylko odpowiednim trunkiem, a nazajutrz powrócę do obowiązków Budowniczego. Bo skoro to Nasza

Dnia 11.11.2005 o 23:35, Daimon_Frey napisał:

Loża, należy o nią dbać.

Oj należy, czyżby zbyt wiele trunku jednak? ;-) Kopie ci on zacnie, już to wiemy.:P
Nic to, wierzę że wkrótce pojawiąsię nowe "bariery ochronne" lub inne temu podobne wynalzaki. Grunt że TYHE nie wyjdzie.. ani z ram ani z dziury. ;P
A Fran... mogłaby wreszcie "wyznanie popełnić" . I win i zajścia z miotłą. :P
Zdrówko... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 19:50, Pablo_bel napisał:

> /.../
A Fran... mogłaby wreszcie "wyznanie popełnić" . I win i zajścia z miotłą. :P
Zdrówko... :]

Szowinistki demonstrują niezadowolenie, z czasem jednak przywykną. Będą chciały dla "naszego dobra", dla wspólnej "wygody" i dla stu tysięcy innych przyczyn zmienić naszą Lożę po swojemu, ale do tego nie dopuścimy. ;D
Zdrówko.. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się