TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

To może ja sie wybije... pierwszego kompa kupiłem w kwietniu 2004 i tak mi służył do sierpnia 2007... teraz jadę na nowym, wypaśnym ;D

A internet mam od 30 września 2005... niedługo dwulecie z netem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 18:32, hunter22 napisał:

> Powrót do przeszłości... tak bez okazji ;)

> Loża za dawnych lat...

Link nie przeszedł :(

Teraz powinno być dobrze (chyba) http://skocz.pl/dawna.loza


Pewnie forumowiczom z starego forum łezka sie w oku zakręciła :) Ale z tych wszystkich nicków kojarze tylko Frana , a reszty nie. Albo może po prostu zmienili nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 14:37, KrzysztofMarek napisał:

Mój Boże, a czyż częśiowe wyjaśnienie "problemu" Ci nie wystarczy? /ciach/

Wystarczy, bo musi. Niezbadane są ścieżki, którymi podążają umysły niektórych nauczycieli polskich...

Dnia 25.09.2007 o 14:37, KrzysztofMarek napisał:

Żyje w nieświadomości i lepiej, żeby tak zostało. Albowiem żyje w niebezpieczeństwie ten, który
odbiera tygrysowi małe a nauczycielce złudzenia... ;-D

To ja się może nie będę narażać... Choć w kontekście tej formułki o etyce jako nauce o szczęściu i moralności, którą przedstawiła na pierwszej lekcji, bardzo dziwnie wygląda mi również "piramida potrzeb", w której miłość, akceptacja i bezpieczeństwo są mniej ważne niż np. zaspokojenie głodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 18:58, hunter22 napisał:

To może ja sie wybije... pierwszego kompa kupiłem w kwietniu 2004 i tak mi służył do sierpnia
2007... teraz jadę na nowym, wypaśnym ;D

A internet mam od 30 września 2005... niedługo dwulecie z netem :P


Eee to weź się schowaj :P Ja kompa jak dostałem w 99 tak służył do 2004 a ten służy do dzisiaj ;P Neta mam od sierpnia 2005 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 19:23, olki77 napisał:

Pewnie forumowiczom z starego forum łezka sie w oku zakręciła :) Ale z tych wszystkich nicków kojarze tylko Frana , a reszty nie. Albo może po prostu zmienili nick.


Chyba jednak nie do końca kojarzysz. Fran to Ona :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 19:23, olki77 napisał:

Ale z tych wszystkich nicków kojarze tylko Frana , a reszty nie.


E! A ja to co?:P
W ogóle to ciężko mi na tej stronce znaleźć kogokolwiek, kogo bym chociaż odrobinę nie kojarzył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 00:19, Dux napisał:

> Ale z tych wszystkich nicków kojarze tylko Frana , a reszty nie.

E! A ja to co?:P
W ogóle to ciężko mi na tej stronce znaleźć kogokolwiek, kogo bym chociaż odrobinę nie kojarzył:)

Heh a ja to jak mówił jakiśtamznajomy to w czasie kiedy powstała pierwsza Loża "to na księdza zorro wołałem":)
Pare nicków skądś kojarzę ale na czynnie nie uczestniczyłem w życiu tamtej Loży (czego żałuje niezmiernie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 23:56, walgierz napisał:

> Pewnie forumowiczom z starego forum łezka sie w oku zakręciła :) Ale z tych wszystkich
nicków kojarze tylko Frana , a reszty nie. Albo może po prostu zmienili nick.

Chyba jednak nie do końca kojarzysz. Fran to Ona :>


Czyli Frane :) Mówię że kojarzę bo gdzieś widziałem ten nick .

Dux - A nie wiem nie zauważyłem Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 15:25, olki77 napisał:

> > /.../> Czyli Frane :) /.../

Oj, podpadasz. Fran to jedna z niewielu prawdziwych Szowinistek. Lepiej będzie, jak przed portretem Miłościwie Nam Patronującej i Dobrze wiszącej jakąć ofiarę złożysz. Nie życzę Ci źle, ale przy takim podejściu do Naszych Szowinistek może Cię jakoweś nieszczęście spotkać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 16:39, KrzysztofMarek napisał:

> > > /.../> Czyli Frane :) /.../
Oj, podpadasz. Fran to jedna z niewielu prawdziwych Szowinistek. Lepiej będzie, jak przed portretem
Miłościwie Nam Patronującej i Dobrze wiszącej jakąć ofiarę złożysz. Nie życzę Ci źle, ale przy
takim podejściu do Naszych Szowinistek może Cię jakoweś nieszczęście spotkać...


Cóż , może ty ją znałeś ale ja nie miałem tej przyjemności. A ciekawi mnie dlaczego nie udziela sie na forum.
Ty mi odpowiedź , a ja idę oddać hołd przed portretem Miłościwie Nam Panującej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 16:46, olki77 napisał:

>/.../> Cóż , może ty ją znałeś ale ja nie miałem tej przyjemności. A ciekawi mnie dlaczego nie udziela
sie na forum. /.../

A po co przypięty jest FAQ Matteosa? Prawdziwe Szowinistki to rzadkość, podobnie, jak uczciwi politycy. Zajęta jest gdzieś w świecie, czasu nie ma...zresztą może i najnowszego modelu miotły nie udało Jej się zdobyć, to i pokazywać się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 16:53, KrzysztofMarek napisał:

> >/.../> Cóż , może ty ją znałeś ale ja nie miałem tej przyjemności. A ciekawi mnie
dlaczego nie udziela
> sie na forum. /.../
A po co przypięty jest FAQ Matteosa? Prawdziwe Szowinistki to rzadkość, podobnie, jak uczciwi
politycy. Zajęta jest gdzieś w świecie, czasu nie ma...zresztą może i najnowszego modelu miotły
nie udało Jej się zdobyć, to i pokazywać się nie chce...

Jeśli porównujesz inteligencję polityków do liczebności szowinistek, to ich liczba jest ujemna. A ja się tak przy okazji zastanawiam gdzie się chociażby podział Jasió. W ogóle go na forum nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 17:16, Full Wypas napisał:

> /.../> Jeśli porównujesz inteligencję polityków do liczebności szowinistek, to ich liczba jest ujemna.

Dziwna jest Twoja logika. Porównanie inteligencji z liczebnością? Jaż nie kwestionuję inteligencji polityków, ja kwestionuję uczciwość większości z nich. Notomiast liczba Prawdziwych Szowinistek, a, to już zupełnie co innego. Mam chyba wystarczającą ilość paltów, żeby policzyć Prawdziwe Szowinistki. Przynajmniej te na forum.

Dnia 26.09.2007 o 17:16, Full Wypas napisał:

A ja się tak przy okazji zastanawiam gdzie się chociażby podział Jasió. W ogóle go na forum
nie widzę...

Może wpadł w objęcia jakiejś Szowinistki i o bożym świecie zapomniał? Byłaby jakaś szansa, że jak Mu zauroczenie minie, to się na forum pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 15:25, olki77 napisał:

Dux - A nie wiem nie zauważyłem Ciebie.


A mnie się wydawało, że niekiedy przesadzałem z rozrabianiem. Może w taki razie nie było tak źle? Hmm:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś nas ostatnio jesień nie rozpuszcza .Dziś mam prawie wolne i co ? I mokro , zimno i nie przyjemnie .Co gorsza podobnie ma być w weekend . Przydał by się jakiś taniec bądź rytuał Wodza na odgonienie tej złej pogody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 08:52, spider88 napisał:

Coś nas ostatnio jesień nie rozpuszcza .


A u mnie pochmurno ale bez deszczu i względnie ciepło. Nie mam co narzegać, bo mi się podoba:)
Hmm, a grzyby to w Loży rosną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 09:01, Dux napisał:

> Coś nas ostatnio jesień nie rozpuszcza .

A u mnie pochmurno ale bez deszczu i względnie ciepło. Nie mam co narzegać, bo mi się podoba:)
Hmm, a grzyby to w Loży rosną?


Tak w lochach :P zielone :P U mnie zachmurzenie i zapowiada się na deszcz. Względnie ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 09:20, dawidos170 napisał:

Tak w lochach :P zielone :P


Postęp już jest:P
Pytanie teraz czy jadalne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 09:01, Dux napisał:

Hmm, a grzyby to w Loży rosną?


Podobno w ogrodach Loży aż roi się od grzybów i nie tylko od nich sie kroi :P


Co do pogody, to u mnie jest dziwaczna: rano jak idę do pracy pada deszcz lub jest pochmurno, a jak wychodzę to naparza słońce i jest w miarę ciepło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 09:20, dawidos170 napisał:

Tak w lochach :P zielone :P

Zielone w lochach?!... A nie masz na myśli przypadkiem moich myszy? One nie są do jedzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się