Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gameplay trailer Battlefield 4 w wersji na X360

13 postów w tym temacie

Nie jest tragiczna bo to praktycznie to samo co BF3 :P. Nie ma co się oszukiwać, lata lecą i o ile w 3jce mogłem się jeszcze zachwycić tak tutaj nic nie robi na mnie wrażenia. To już czas na nową generację, ale rozumiem twórców. Chcą zarobić jak najwięcej, a baza graczy PS4 czy XboxaOne dopiero będzie się rozkręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z PC wygląda słabo. Ale biorąc pod uwagę specyfikację konsoli, to wygląda super.

Prawda jest taka, że nic nie pobije drogich PCtów pod względem grafiki. Nextgeny też nie. Nawet gdyby były mocniejsze. Zawsze pojawi się nowa karta graficzna, która wyprowadzi PC na czoło graficznej stawki. Zostaje tylko kwestia ceny.

Ja z perspektywy gracza konsolowego cieszę się, że na nowych konsolach będzie wreszcie 64 graczy. To największy krok naprzód. Szkoda grafiki, ale cóż - nie można mieć wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, daje rade. Poza tym BF4 nawet na ultra wyglada tak sobie, w kazdym razie jesli tyle potrzeba zeby zgruchotac niezlego peceta, to tym bardziej nie widze sensu w porownaniach. BF4 to jakis programistyczny gniot, ktory zaskakujaco dobrze smiga na starej konsoli, hmm.. Good job Dice :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na ultra w Bete BF4 i nie jestem graficznie zachwycony, kompletnie.
BF3 na starcie bardziej zachwycał, a BF4 wygląda czasami gorzej niż BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda słabo, a w konfrontacji z produktami Activision wręcz żenująco. Zapowiada się kolejny łomot w wynikach sprzedaży = no ale EA jest już chyba przyzwyczajone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2013 o 12:32, Glocks napisał:

Gram na ultra w Bete BF4 i nie jestem graficznie zachwycony, kompletnie.
BF3 na starcie bardziej zachwycał, a BF4 wygląda czasami gorzej niż BF3.

Z pewnością pamiętasz, jak zachwycał grafiką w becie Battlefield 3, hm?

Podpowiedź: nie zachwycał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnałem betę na X360 i po przejechaniu mapy ją wyrzuciłem, gra się okropnie, a grafika wygląda jakby połowy ktoś w ogóle nie wgrał, szarobure prostokąty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować