Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 wkrótce za grosze?

114 postów w tym temacie

>Dawać tą grę, niech blacharze

Dnia 21.06.2006 o 11:40, nievil napisał:

palą się z zazdrości...

Ale w herosów czy rise of nation czy spellforce 2 na xboxie nie zagrasz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 11:40, nievil napisał:

Przecież to było do przewidzenia, że X360 do premiery PS3 w listopadzie będzie kosztował około
1000 zł i mówię tu o premium - do tego oficjalna premiera w Polsce, polski dashboard, polski
LIVE! - super, ja swojego x360 premium kupiłem za 1500 zł więc takie informacje mi wiszą, ale
cieszę się, że wyznawcy blachy w końcu zaczynają interesować się konsolami jako sprzętem stricte
do gier - lepiej późno niż wcale...
Mam nadzieję, że microsoft w końcu dostarczy jakieś b. dobre gry w okolicach listopada, bo
szczerze mówiąc obecnie nie ma w co grać - brak stricte konsolowych gier na wysokim poziomie
(to moja opinia) - niech dostarczą Gears of War, to będzie pozamiatane (i niech coś zrobią
z tymi 30fps i paskudnym brakiem synchromizacji ramki a będzie rewelacyjnie, brak interakcji
z otoczeniem im wybaczę podobnie jak bitmapy po śladach wystrzałów)...Dawać tą grę, niech blacharze
palą się z zazdrości...


Za duzo od xkloca nie wymagaj i od gears of war :-] . Chcac tego czy nie uklad graficzny w tej konsoli ptoezny w stosunku do nowych na PC nie jest (16 potokow i 48 programowalnych alu przy 500 Mhz) . Co do 30 fps to w tylu tez chodzil Perfect Dark Zero jak i Project Gotham .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nievil stricte pecetowcow do knoso nigdy nie rpzekosznasz bo sa oni za pc nie bez przyczyny . PC to inne gry ,inny siwat ktory mzoe wciagac bardziej nzi gierki konsolowe . Sam gram an konsolach ale w glebi dalej jestem pecetowcem i dalej ciurlam w gry stricte PC .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewno i bedzie plakac... a moze by se tak zakupic dwie konsolki... napewno se kupie Wii.... ale Xbox360 w takiej cenie jest bardzo kuszacy... ale najpierw se musze zakupic nowe upgready do kompa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft czuje oddech konkurencji. PS 3 nadchodzi, cena to jedna ze skuteczniejszych broni. Niższe koszty produkcji? Ciekawe, że w cudowny sposób fabryki Xboxa odkryły tańsze sposoby produkcji akurat przed premierą innej konsoli. Zastanawiam się, czy to już cena dumpingowa, czy jeszcze nie...

I tak na koniec: dlaczego każdy temat o konsolach wywołuje od razu bezsensowne dyskusje o wyższości konsoli/peceta? To chyba taka tradycja, bo podobnie jest z World Of Warcraft i Guild Wars, z monitorami CRT i LCD, z Nvidią i Ati itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 11:43, Evil Khan napisał:

Ale w herosów czy rise of nation czy spellforce 2 na xboxie nie zagrasz :-D

w te gry na razie nie ale w C&C3 już owszem tak. i będzie tego coraz więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 11:48, Mr_Hyde napisał:

nievil stricte pecetowcow do knoso nigdy nie rpzekosznasz bo sa oni za pc nie bez przyczyny
. PC to inne gry ,inny siwat ktory mzoe wciagac bardziej nzi gierki konsolowe . Sam gram an
konsolach ale w glebi dalej jestem pecetowcem i dalej ciurlam w gry stricte PC .

Zobaczymy, ale strategie na X360 będą wychodzić : Battle for Middleearth II i Command&Conquer co zostało potwierdzone a o fps''y też bym się nie martwił - bo konsole nowej generacji (przynajniej z zapowiedzi) stają się powoli dominującą platformą jeśli chodzi o ten gatunek (Half-Life będzie na X360) i mam na myśli duże produkcje od znanych firm - obczaj se np. "Haze" od ubisoft''u...
Co do Gears of War - wymagam dużo bo to jest gra drugiej generacji a do tego unreal engine 3 mówi sam za siebie i wina za słabą jakość będą obarczeni developerzy a nie silnik gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 11:58, Matteos napisał:

I tak na koniec: dlaczego każdy temat o konsolach wywołuje od razu bezsensowne dyskusje o wyższości
konsoli/peceta? To chyba taka tradycja, bo podobnie jest z World Of Warcraft i Guild Wars,
z monitorami CRT i LCD, z Nvidią i Ati itd. itp.


trochę niezupełnie - to nie jest alternatywa wykluczająca ^_^. zauważ że przeciętny konsolowiec ma także PCta i temat gier pc jest mu średnio lub bardzo znany (większość starszych konsolowców to byli wieloletni PCtowcy przecież). natomiast przeciętny PCtowiec konsoli nie ma i temat zna głównie z teorii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 12:03, Ciastuś napisał:

trochę niezupełnie - to nie jest alternatywa wykluczająca ^_^.


To spróbuj grać jednocześnie na PC i kosoli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 12:00, Ciastuś napisał:

w te gry na razie nie ale w C&C3 już owszem tak. i będzie tego coraz więcej

jak będzie sie dało pograć w fallota 2 oraz tactisa , gierki na infinty enigme, hirołsów 2 oraz 5, civ 2 oraz 4 to daj znać (naturalnie to wszystko na jednej konsoli, pozatym max 40 zł za gre). konsolami póki co sie nie interesuje bo wszystkie interesujące mnie tytuły wychodzą wyłącznie na pc-ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak obniza koszty produkcji? ..... bardzo proste i juz dawno zapowiedziane... maja przejsc na technolgie 65n przy produkcji ukaldow... tansze i co wazniejsze pobierajace mniej pradu oraz chlodniejsze rozwiazanie, tak wiec znikna glowne prblemy xboxa... tak wiec jesli zapowiedzi sie potwierdza to sony moze miec spory problem, gdyz glowny argument ps fanboyow dotyczacy gier juz dawno padl.... traz cena ..hmm, czekalem na ps3 ale to raczej bill zainkasuje moje oszczednosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 11:45, Mr_Hyde napisał:

Za duzo od xkloca nie wymagaj i od gears of war :-] . Chcac tego czy nie uklad graficzny w
tej konsoli ptoezny w stosunku do nowych na PC nie jest (16 potokow i 48 programowalnych alu
przy 500 Mhz) . Co do 30 fps to w tylu tez chodzil Perfect Dark Zero jak i Project Gotham .


1. skoro konsole znasz to dobrze wiesz, że porównywanie parametrów takich jak taktowanie czy ilość ramu jest absurdale. gdyby faktycznie tak zrobić, okazałoby się że wydajność kart graficznych czy procesorów PCtów w grach wynosi jakieś 10%. pokaż mi kompa z kartą graficzną taktowaną na 150mhz i 32mb ramu która pokaże ci taką grafikę jak playstation2 w MGS3 czy GT4.

2. tak z ciekawości dyskutując o cyferkach - która karta graficzna dzisiejszych pctów ma niby lepsze parametry od Xenosa? pokaż mi jakąś kartę z unified shaderami i 160 operacjami na shaderach per cykl. sorry wodzu ale R520 ati jest ostro w tyle. dopiero następna generacja kart ati będzie na papierze w miarę podobnie wydajna. na papierze bo nie praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Re: Cherry69

O jakich ty efektach wspominasz bo jak narazie to na Xkloca 360 jest raptem kilka gier które cokolwiek pokazują a jak włączysz Obliviona na PC z górnej półki i na Xklocu 360 to konsola marnie wygląda (pomijam tutaj kwestię ceny) Oblivion w 1600x1200 jest OK a na konsoli masz sporo niższą rozdzielczość. Porównywałem w sklepie gdzie pracuję na 2 identycznych telewizorach plazmowych stojących obok siebie i konsola nie ma przewagi żadnej a zanim wyjda naprawde dopracowane tytuły na nia to karty graficzne do PC zmiażdzą mozliwości konsolki M$.
Jedyną zaleta konsol jest to że gry na nie sa bardziej dopracowane pod względem technicznym i teoretycznie sie nie przycinają (choc i takie sytuacje potrafią się zdarzyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 12:15, Ciastuś napisał:

2. tak z ciekawości dyskutując o cyferkach - która karta graficzna dzisiejszych pctów ma niby
lepsze parametry od Xenosa? pokaż mi jakąś kartę z unified shaderami i 160 operacjami na shaderach
per cykl. sorry wodzu ale R520 ati jest ostro w tyle. dopiero następna generacja kart ati będzie
na papierze w miarę podobnie wydajna. na papierze bo nie praktyce.


pomijajac juz porownywania cyferkowe - zalozmy ze chcemy pograc na komfortowych warunkach w obliviona a nasz komp nie jest juz pierwszej mlodosci (znaczy wypadaloby go zmienic na nowsza maszyne):
1. x360 premium + oblivion = 1700 + 200 = 1900zl
2. gf7900gtx badz x1900xtx cirka tyle samo, a gdzie jeszcze reszta sprzetu?

nie oszukujmy sie - za cene x360 czy nawet zapowiedziana cene ps3, nie da rady zlozyc pcta ktory by odpowiadal konsoli moca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to jest cos co moze mnie zachecic do kupna tej konsoli obok Wii po 2 jesli to prawda czyli widac jak sie chce taniej sprzedawac to mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować