Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V na PC - wszystkie poszlaki w jednym miejscu

50 postów w tym temacie

Czekamy na tych wszystkich, którzy pragną aby GTA V nie pojawiło się na PC, a najlepiej to i poprzednie części w "cudowny" sposób zniknęły z tej platformy :) Minuty od ukazania się artykułu mijają a ich nie ma... Czyżby mamy kazały kłaść się spać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po co komu GTA5 na PC? Wystarczy na konsoli tylko...

Głupie pytanie, bo ja woli na PC wygodnie klawiatura i mysz niż pad, dlatego tak będzie koniecznie wyjdzie na PC jak było GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszlaki? :D No ja widziałem już tutaj na gramie masę różnych tabloidowych poczynań, durne tytuły newsów i jeszcze durniejsze i bezsensowne wstępy, ale sugerowanie, że GTA V mogłoby się w ogóle na pecetach nie pojawić to szczyt tej całej szopki z przyciąganiem czytelników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 20:24, Czapelo napisał:

Czekamy na tych wszystkich, którzy pragną aby GTA V nie pojawiło się na PC, a najlepiej
to i poprzednie części w "cudowny" sposób zniknęły z tej platformy :) Minuty od ukazania
się artykułu mijają a ich nie ma... Czyżby mamy kazały kłaść się spać? :P

GTA V nie ma potrzeby by wyjść na PC, jedynie kto się z tego ucieszy to miliony piratów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 21:18, ZubenPL napisał:

GTA V nie ma potrzeby by wyjść na PC, jedynie kto się z tego ucieszy to miliony piratów:)


GTA V ma potrzebę by wyjść na PC, ucieszą się z tego miliony pasjonatów moddingu.

/fixed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> GTA V nie ma potrzeby by wyjść na PC, jedynie kto się z tego ucieszy to miliony piratów:)

Nie mierz innych swoją miarą.
Równie dobrze mogę powiedzieć, że z premiery GTA V na konsole ucieszyły się miliony piratów, które grały już kilka dni przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 21:56, Jeffero napisał:

Nie mierz innych swoją miarą.
Równie dobrze mogę powiedzieć, że z premiery GTA V na konsole ucieszyły się miliony piratów,
które grały już kilka dni przed premierą.

Tysiące może ale na pewno nie miliony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 20:55, Nitro2050 napisał:

Głupie pytanie, bo ja woli na PC wygodnie klawiatura i mysz niż pad, dlatego tak będzie
koniecznie wyjdzie na PC jak było GTA IV.

To pojęcie względne... nie jestem konsolowcem, ale grałeś w jakiekolwiek GTA na konsoli, albo chociaż na padzie na PC?? Pad daje dobre, realistyczne wrażenia i też jest wygodny.

@ZubenPL
Indeed!: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tysiące może ale na pewno nie miliony.

Tysiące? gdybyś widział statystyki z torrentów.. ba tylko z JEDNEGO torrenta były dziesiątki tysięcy ściągnięć na daną chwilę . A teraz wlicz ludzi który juz ściągneli i nie uploadują dalej(z 90% osób...) + prywatne torrenty ,+ p2p + warezy, + inne strony torrent + wymiana między znajomymi.
Te twoje "tysiące" wyglądają zabawnie, no ale cóż.. konsolowcy muszą zaniżać piractwo na konsolach jak sie da, najlepiej mówiąc iż w ogóle nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 22:49, legoras napisał:

Tysiące? gdybyś widział statystyki z torrentów.. ba tylko z JEDNEGO torrenta były dziesiątki
tysięcy ściągnięć na daną chwilę . A teraz wlicz ludzi który juz ściągneli i nie
uploadują dalej(z 90% osób...) + prywatne torrenty ,+ p2p + warezy, + inne strony torrent
+ wymiana między znajomymi.
Te twoje "tysiące" wyglądają zabawnie, no ale cóż.. konsolowcy muszą zaniżać piractwo
na konsolach jak sie da, najlepiej mówiąc iż w ogóle nie istnieje.

Nadal nie są to miliony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 22:49, legoras napisał:

Te twoje "tysiące" wyglądają zabawnie, no ale cóż.. konsolowcy muszą zaniżać piractwo
na konsolach jak sie da, najlepiej mówiąc iż w ogóle nie istnieje.

Wciąż jest to mniejsze piractwo niż na PC. Znowu mam zarzucać linkami z analiz TorrentFreak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że większości potrzebna jest maść na ból d... Ja gram tylko na PC i gwarantuje, gdy tylko będzie to możliwe, że zamówię wersję kolekcjonerską na swojego blaszaka ;). W ogóle co to za podział? Pecetowcy i konsolowcy? I konsolowcy nie piracą? Mam wrażenie momentami, że czytam 12-latków. W dzisiejszych czasach nie ma osoby, która nie ściągnęła płyty z muzyką, gry lub książki w pdf nielegalnie. I tajemnicza sekta zwana ''konsolowcami'' również się do tego zalicza (razem z 12-latkami, którym leci najwięcej piany z pys... ust). Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 23:28, sosniasty napisał:

Widzę, że większości potrzebna jest maść na ból d... Ja gram tylko na PC i gwarantuje,
gdy tylko będzie to możliwe, że to zamówię wersję kolekcjonerską na swojego blaszaka
;). W ogóle co to za podział? Pecetowcy i konsolowcy? I konsolowcy nie piracą? Mam wrażenie
momentami, że czytam 12-latków. W dzisiejszych czasach nie ma osoby, która nie ściągnęła
płyty z muzyką, gry lub książki w pdf nielegalnie. I tajemnicza sekta zwana ''konsolowcami''
również się do tego zalicza (razem z 12-latkami, którym leci najwięcej piany z pys...
ust). Amen.

A ile egzemplarzy sprzeda się na PC maks 1MLN-2MLN po ponad roku, więc niema zbyt wielkich powodów by gra ukazała się na PC skoro sprzedaż to i tak ułamek wersji konsolowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować