Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Reklamy przestrzagają: nadchodzi czas Call of Duty

18 postów w tym temacie

Haha naprawdę durny na reklama jak oni jest nienormalny pokazują nic nie ma co pokazują prawdziwe. Dla mnie to jest nie pasuje do CoD: G dla reklamę. Co to za nudny reklama. Musi być coś ciekawe a nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Haha naprawdę durny na reklama jak oni jest nienormalny pokazują nic nie ma co pokazują
> prawdziwe. Dla mnie to jest nie pasuje do CoD: G dla reklamę. Co to za nudny reklama.
> Musi być coś ciekawe a nie..

Co? Oo

------
Pierwsza reklama najlepsza. Ale generalnie póki co chyba wolniejsza kampania, niż przy premierze BO2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Haha naprawdę durny na reklama jak oni jest nienormalny pokazują nic nie ma co pokazują
> prawdziwe. Dla mnie to jest nie pasuje do CoD: G dla reklamę. Co to za nudny reklama.
> Musi być coś ciekawe a nie..
Kali pisac po polski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 18:53, Ekonochrist napisał:

A nie pomyśleliście durnie, że gość tak świadomie pisze i jest to jego styl?


Zartujesz tak? Powiedz ze zartujesz, bo juz kompletnie strace wiare w mlodziez.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 18:55, TigerXP napisał:

> A nie pomyśleliście durnie, że gość tak świadomie pisze i jest to jego styl?

Zartujesz tak? Powiedz ze zartujesz, bo juz kompletnie strace wiare w mlodziez.

A co do reklam, to jakie by nie byly, nie przekonaja mnie do coda.

Edit: cos sie popieprzylo, pierwszy post do usuniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 19:04, Crew_900 napisał:

Call of Duty od części Modern Warfare 2 to parodia dla prawdziwych graczy a genialna
gra dla d*b*l*


Nie. To konsolowy FPS. W końcu nikt Cię do gry nie zmusi, szczególnie na PC ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że mam negatywne zdanie nie oznacz z góry, że jestem przeciwnikiem. Po prostu Activision swoją postawą gnoi graczy sprzedając ten sam syf co roku a z drugiej strony wina dzieci którzy to kupują co roku.

Jak ma się to zmienić skoro co roku taka sprzedaż jest ? Do Modern Warfare mogli ale po to już przeważnie kopiuj/wklej, dodadzą jakiś głupi bajer i głupia masa to kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 19:04, Crew_900 napisał:

Nie obrażam tutaj nikogo, to moje zdanie :
Call of Duty od części Modern Warfare 2 to parodia dla prawdziwych graczy a genialna
gra dla d*b*l*

"Nie obrażam nikogo, ale jesteś debilem"

Eee... sorry, ale to tak nie działa.

Dnia 14.10.2013 o 19:04, Crew_900 napisał:

Jak ma się to zmienić skoro co roku taka sprzedaż jest ?

A czemu miałoby się to zmieniać? Chcesz alternatywy? Masz dziesiątki innych strzelanek. Dlaczego tak irytuje cię jedna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A nie pomyśleliście durnie, że gość tak świadomie pisze i jest to jego styl?
>
> Zartujesz tak? Powiedz ze zartujesz, bo juz kompletnie strace wiare w mlodziez.
>
>
>

Przecież gość może rzeczywiście słabo zna polski, więc się go nie czepiajcie. Już kogoś takiego tutaj widziałem co miał trudności z poskładaniem posta i sam to dodał w nawiasie.

A CoD-y to były najlepsze dwa od Treya (WaW i pierwsze BO - ogólnie genialna atmosfera) i jeden od Infinity (CoD 2 - chyba najlepsza o WWII) i tyle. Jakbym miał grać w tę serię to powrócę tylko do tych tytułów, bo choćby nie wiem jak się wysilili, to po prostu nie ma to nic do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować