Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Granie w sieci na Xboksie 360 popularniejsze niż na PS3

21 postów w tym temacie

Nic dziwnego, że Xbox ma więcej graczy online. Przecież na tą konsolę nie ma fajnych gier, poza serią Halo i Alan''em Wake. Reszta to gry multiplayer z dodatkiem single. W PS3 jest na odwrót. Sam wolę przeżyć super przygodę, niż wysłuchiwać pokemonów w rozgrywkach sieciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze kogos to boli ze tak jest?
Ja mam xa i gra na multi bo sie nie nudzi jak gra single player.
Co mi z tego ze na ps3 jest pare ciekawych gier jak mam to gdzies na xie mam mase fantastycznych gier.
Np. w halo moge zagrac kampanie razem lub z kumplami w ten sposob gra starcza na dluzej+multiii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> <shitstorm on>
> Jakbym placil za mutika to tez bym siedzial wiecej
> <shitstorm off>
>
Dokładnie. Jeżeli miałbym płacić za multi to dużo więcej bym siedział, a że mam darmowe to siedze gdzie chce i kiedy chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2013 o 19:46, Marcin360360 napisał:

Moze kogos to boli ze tak jest?
Ja mam xa i gra na multi bo sie nie nudzi jak gra single player.
Co mi z tego ze na ps3 jest pare ciekawych gier jak mam to gdzies na xie mam mase fantastycznych
gier.
Np. w halo moge zagrac kampanie razem lub z kumplami w ten sposob gra starcza na dluzej+multiii.

I co jeszcze możesz zrobić na xboxie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po komentarzach widzę, że u nas nadal tak samo ... słoony i volksfagen to najlepsze marki na świecie i nie daj Boże aby ktoś coś dobrego napisał o konkurencji
Boli was dupa że ktoś gra na innym sprzęcie i też się dobrze bawi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie. Jeżeli miałbym płacić za multi to dużo więcej bym siedział, a że mam darmowe
> to siedze gdzie chce i kiedy chcę...

Napewno to tak nie jest. Mnie nie pcha na multika bo zapłaciłem. Jak się komuś nie chce grac to go wołami do gry nie zaciągną. Chyba, że ktoś jest wyjątkowo skąpy, więc proszę przestańcie pieprzyc. Ktoś tu dobrze zaznaczył, że dane są z USA więc nie ma się co dziwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po komentarzach widzę, że u nas nadal tak samo ... słoony i volksfagen to najlepsze marki
> na świecie i nie daj Boże aby ktoś coś dobrego napisał o konkurencji
> Boli was dupa że ktoś gra na innym sprzęcie i też się dobrze bawi ?

Heh sam to potwierdzasz, nie kłóćcie się lepiej i cieszcie grami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po komentarzach widzę, że u nas nadal tak samo ... słoony i volksfagen to najlepsze marki
> na świecie i nie daj Boże aby ktoś coś dobrego napisał o konkurencji
> Boli was dupa że ktoś gra na innym sprzęcie i też się dobrze bawi ?
Boli mnie dupa jak ktoś jeździ alfa z ławką z parku na klapie i vlepą GTA. A jak waćpan volkSWAGena nie miał to pan nie zrozumisz :> To dobre auta jak się nie pcha do nich wynalazków jak DSG czy FSI/TSI/TFSI. A fakt, że obecne auta są jednorazówkami (tzn. dla jednego właściciela) nie dotyka tylko VW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nic dziwnego, że Xbox ma więcej graczy online. Przecież na tą konsolę nie ma fajnych
> gier, poza serią Halo i Alan''em Wake. Reszta to gry multiplayer z dodatkiem single.
> W PS3 jest na odwrót. Sam wolę przeżyć super przygodę, niż wysłuchiwać pokemonów w rozgrywkach
> sieciowych.

Dokładnie. Na PS3 jest wiele świetnych gier singleplayer. Na X360 samo multi. Trudno znaleźć tam coś dobrego a''la God of War, Heavy Rain, The Last of Us czy Beyond Dwie Dusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może, natomiast wraz z nową generacją ta tendencja się zmieni. To Xbox One będzie miał więcej ciekawych gier (Forza 5, Ryse, Dead Rising 3), natomiast na PS4 nie będzie początkowo praktycznie nic ciekawego. Nie mówiąc o braku niemalże oczywistej premiery GT6 na tę platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to wazne ? Microsoft jak narazie dziekuje za granie na multi (za ktore trzeba placic), a ja dziekuje mu za te wspaniale gry ktore dostaje co miesiac za wykupienie abonamentu GOLD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiechu warte są te komentarze, w których wymienia się Exy na PS3 a następnie dodaje, że na X360 nie ma w co grać. Tak jakby poza "exclusive games" nie istniały żadne inne gry:)
A la God of war - Dante''s inferno, DMC Devil May cry, Marlow Brigs and the mask of dead (tani i równie zajebisty)
A la heavy Rain i Beyond TS - The Walking Dead, Wolf among us
A la The Last of Us jest bezkonkurencyjny i warto dla tej gry pożyczyć lub nawet kupić konsolę, ale żeby wciąż odnosić się z tym jak krowa z nowym łańcuchem?
No to powiedz mi kris090 jak ci się grało w Wiedźmina 2 na PS3?
Śmiechłem se po nosem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 02:30, Rafalinda_san napisał:

No to powiedz mi kris090 jak ci się grało w Wiedźmina 2 na PS3?

Za to fajnie się grało w niego na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować