Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Turbo: Super Stunt Squad - recenzja

18 postów w tym temacie

> Naprawdę myślicie, że autor marzył o tym, żeby napisać recenzję takie tworu? Dostał taki
> przydział i musiał zrecenzować.

Czy aby na pewno? Gdybym ja dostał do recenzji np. Fifa 14 to od razu dałbym jej 3/10 z prostego powodu - nienawidzę gier sportowych (a 3/10 dlatego, że nawet najgorsza chała zasługuje na ocenę 3, w końcu ktoś nad tym pracował, często ciężko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 21:01, zbyglu napisał:

Jak można pisać o czym takim, ja się pytam gdzie jest recka Democracy 3!?


Pewnie się pisze. Takim grom trzeba poświęcić więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przy takiej ocenie i tulu minusach "działa" powinno być raczej w 2 kolumnie :D

Też się chwilę czy to jest zaleta, czy wada. W kontekście tej produkcji to wcale nie takie oczywiste. :)

> > Naprawdę myślicie, że autor marzył o tym, żeby napisać recenzję takie tworu? Dostał
> taki
> > przydział i musiał zrecenzować.
>
> Czy aby na pewno? Gdybym ja dostał do recenzji np. Fifa 14 to od razu dałbym jej 3/10
> z prostego powodu - nienawidzę gier sportowych (a 3/10 dlatego, że nawet najgorsza chała
> zasługuje na ocenę 3, w końcu ktoś nad tym pracował, często ciężko).

Każdy z nas ma swoje ulubione serie i gatunki, o których recenzowanie gotów jest bić się na gołe glaty, ale poza tym do redakcji trafia też sporo gier nie budzących większych emocji. I "szczęśliwiec", który będzie obdarowany takim Turbo czy Farming Simulatorem zostaje wskazany przez naczelnego.

Co nie znaczy, że ktoś w ten sposób wyznaczony jest od razu negatywnie nastawiony do takiego tytułu, bo czasem dzięki temu trafić można na niezłe perełki. U mnie ostatnio było tak z One Piece: Pirate Warriors 2, która podobnie jak Turbo powstała na licencji, ale jednocześnie jest produkcją o niebo lepiej przygotowaną.

> Może jest to jakiś sposób na karę dla dzieciora... chociaż.

Uwieżcie mi, nie wyobrażam sobie co dziecko musiałoby przeskrobać, żeby zasłużyć na Turbo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pierwsze słyszę o ich nowym filmie. Wyścigowe ślimaki? Naprawdę nie stać ich już na nic
> lepszego?

Oglądałeś? Nie sądzę. Więc najpierw obejrzyj a potem możesz pisać "naprawdę nie stać ich już na nic lepszego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Naprawdę myślicie, że autor marzył o tym, żeby napisać recenzję takie tworu? Dostał
> taki
> > przydział i musiał zrecenzować.
>
> Czy aby na pewno? Gdybym ja dostał do recenzji np. Fifa 14 to od razu dałbym jej 3/10
> z prostego powodu - nienawidzę gier sportowych (a 3/10 dlatego, że nawet najgorsza chała
> zasługuje na ocenę 3, w końcu ktoś nad tym pracował, często ciężko).

Chodziło mi o osoby narzekające na to, że gra X jest recenzowana, a gra Y jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pierwsze słyszę o ich nowym filmie. Wyścigowe ślimaki? Naprawdę nie stać ich już na nic
> lepszego?

Dreamworks zawsze słyneło z pochrzanionych pomysłów... Ale Wyścigowe Ślimaki, przebijają cały dorobek tego studia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować