Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Origins - Alfred jako jedyny sojusznik głównego bohatera

11 postów w tym temacie

Nowy Batman mimo początkowego sceptycyzmu stał się jedną z najbardziej oczekiwanych przeze mnie gier tego roku. Mam nadzieję, że będzie też jedną z najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tajemnicą że gra ma osiągnięcie za wyciągnięcie z Alfreda wszystkiego co ma do powiedzenia :) Coś jak rozmowy z towarzyszami w Tomb raider, niby proste a mało kto to zebrał za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie to wygląda. Coraz ciekawiej, nie dość że sam Alfred to całkiem ciekawa postać i kryjąca też całkiem dużo tajemnic, to fakt wprowadzenia tej postaci w dużo bliższe relacje z Batmanem może dodać dodatkowego smaku nowemu Batmanowi. Coraz bardziej mi się to podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak, a póki co lip sync ssie pałę. W AA i AC był o niebo lepszy.
Pomijając co sądzę o nadawaniu sobie tytułu "-sama" (czy jakiegokolwiek innego oznaczającego szczególny szacunek, sam też nie piszę "szlachetny" przed nickiem, mimo, że istotnie miałbym prawo do tytułu szlacheckiego) przez adresata, to twój argument ssie pałę. Wróć. Twój argument nie istnieje (no nie podałaś* dlaczego tak uważasz).
*w ogóle wiedziałaś/wiedziałeś, ze -sama odnosi się tylko do kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pomijając co sądzę o nadawaniu sobie tytułu "-sama" (czy jakiegokolwiek innego oznaczającego
> szczególny szacunek, sam też nie piszę "szlachetny" przed nickiem, mimo, że istotnie
> miałbym prawo do tytułu szlacheckiego) przez adresata, to twój argument ssie pałę. Wróć.
> Twój argument nie istnieje (no nie podałaś* dlaczego tak uważasz).
> *w ogóle wiedziałaś/wiedziałeś, ze -sama odnosi się tylko do kobiet?

Nie chcę się wtrącać i burzyć twój światopogląd, ale -sama używa się zarówno do kobiet jak i mężczyzn, a stanowi jeszcze bardziej honoryfikatywną formę od -san. Nie zmienia to jednak faktu, że nazywanie siebie samego San czy Sama to totalna porażka kulturowa, świadcząca o ogromnej arogancji i braku edukacji typowego Gaijina wobec Japończyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie chcę się wtrącać i burzyć twój światopogląd, ale -sama używa się zarówno do kobiet
> jak i mężczyzn, a stanowi jeszcze bardziej honoryfikatywną formę od -san. Nie zmienia
> to jednak faktu, że nazywanie siebie samego San czy Sama to totalna porażka kulturowa,
> świadcząca o ogromnej arogancji i braku edukacji typowego Gaijina wobec Japończyka :P
>
:) wiesz, człowiek siedzi przed kompem i szuka nika... I co i nic;) W końcu pełen desperacji wpisuje coś i proszę;) Piękny nick:P
Swoją drogą dobrze, że nazwy superbohaterów powstają same z siebie;) Ciekawe jak nazywałby się Batman gdyby działał u nas;) Zmieniając temat, od wczoraj siedzę i rozkminiam początki Batmana i coraz bardziej podoba mi się pomysł Batman Arkam Origins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jejku jej... Nie wiedziałem że zrobi się taki offtop z powodu rozwikłania mojej płci, i początków mojego nicka xD A wystarczyło wejść na mojego gramsjata lub zobaczyć takie małe niebieskie kółeczko ze strzałką przy randze... Nie pomyślało się nawet o tym, nie?
Mogę sobie nawet nadać "Prezydent RP" i nie powinno was to w ogóle interesić. Macie butthurt że dodałem sobie "sama" do nicka? Kocham Japonię, więc dla mnie to nic dziwnego. Dziwi mnie że musiało minąć tyle lat zanim ktoś tutaj mnie zaczepi z tego powodu ^^ Jednym słowem LOL.
@NemoTheEight
Zanim zaczniesz mędrkować czy "sama" dodaje się paniom, czy też panom, proponuję się douczyć.. Wyszedłeś na idiotę w tym momencie ;P
Czemu ssie pałę? Obejrzyj sobie LS z tego filmiku i porównaj z LS z AA i AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć tematu samej gry, więc zapytam tutaj:
ktoś wie, gdzie można jeszcze zamówić EK BAO na PS3? - tak długo zwlekałem z zamówieniem, aż zeszły wszystkie sztuki w Muve i w Empiku ( gdzie było taniej ), została tylko wersja X360 ale na co mi ona? - ewentualnie dla samej zawartości EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować