Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nvidia pokazuje, dlaczego w Assassin`s Creed IV warto grać na PC

19 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Assassin's Creed IV: Black Flag już w tym tygodniu debiutuje na konsolach obecnej generacji. Pecetowcy muszą na grę Ubisoftu poczekać dłużej, ale mogą pocieszać się tym, że czekają na nich specjalne atrakcje.

Przeczytaj cały tekst "Nvidia pokazuje, dlaczego w Assassin's Creed IV warto grać na PC" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co udało mi się dostrzec to to, że z włączonym HBAO+ jest bardziej rozmazany obraz, a z TXAA statek w tle stał się dziwnie przyciemniony, co zasłoniło poszarpane tekstury :d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje czy gra się przycina na tym filmiku ? Jeśli tak to znaczy że znowu optymalizacja jest schrzaniona i rzesza graczy będzie się musiała męczyć. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A co z radeonem ja się pytam :) ?

Dla graczy jest Nvidia, po co Radeon? To nie kwestia tego, która lepsza, nie o to chodzi - po prostu Nvidia tworzy szczególnie pod graczy, Amd niekoniecznie. Uważam, że jeśli ktoś jest graczem to powinien kupować karty Nvidii. Physix niczego nie nauczył? Pierdoła, pewnie że tak, ale jak chce się mieć pierdoły no to innego wyjścia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, tylko ja się pytam kiedy zapowiedź AC V ? Już nie mogę się doczekać, szczerze mówiąc liczyłem, że w tym roku jeszcze zagram, ale chyba jednak będę musiał te pół roku poczekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(gtx 660ti 2GB 256Bit) vs (radeon 7950 3gb 384bit) Karty podobne budżetowo , obie miałem i nie powiedziałbym że nvidia to taki pogromca gier , chyba że te karty 1400zł + to się zgodzę.... Być może physix jest na stałe zamontowany na karcie przez co nie obciąża procesora , ale jak wiadomo physixa możemy mieć w radeonie przy czym on nieznacznie obciąża procesor , bez jakichś zauważalnych spadków . Zależy jak to kto woli ale zawsze uważałem że nvidia jest dla ludzi którzy potrzebują np karty do renderingu a Amd do grania.. Nie wiem co wy o tym sądzicie ale jest to moje skromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem wszystkie AC do tej pory na klawiaturze, a mam pada. Próbowałem na nim grać, ale zwyczajnie mnie to męczyło. Wiadomo, kwestia przyzwyczajenia, ale jednak pokazuje to, że granie na K+M jest jak najbardziej możliwe i wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2013 o 22:26, Mercuror napisał:

Przeszedłem wszystkie AC do tej pory na klawiaturze, a mam pada. Próbowałem na nim grać,
ale zwyczajnie mnie to męczyło. Wiadomo, kwestia przyzwyczajenia, ale jednak pokazuje
to, że granie na K+M jest jak najbardziej możliwe i wygodne.


No tak ale ja to pisałem do ludzi którzy piszą że na M+K nie da się grac i ogólnie "hail pad"...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie: Czy 2-rdzeniowy procesor da radę udźwignąć procesy pisany pod 4-rdzeniowy? Karta graficzna i RAM w moim laptopie spełniają zalecane wymagania ale mój intel i5 nie spełnia minimalnych ze względu na 2 rdzenie. Czy mimo to jest szansa, że Black Flag będzie działać mi w miarę płynnie na minimalnych ustawieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2013 o 17:58, Eternal101 napisał:

Wiadomo jest że lepiej grać na PC z podłączonym padem ponieważ:
a) 60 fpsów
b) Full HD
c) lepsza grafika i tekstury


Wszystko to prawda, tylko jak zwykle pozostaje pytanie o koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2013 o 22:41, Namaru napisał:

Wszystko to prawda, tylko jak zwykle pozostaje pytanie o koszty.


Raz na 3 lata w porównaniu z ceną gier na konsolę można sobie pozwolić nie uwierzę że ktoś nie może sobie raz na 3 lata wydać na upgrade kompa ;>, zwykle wymienia się to co najbardziej blokuje potencjał kompa a jest to grafika. Po 2 z tego co słyszałem w jakimś kraju konsola przeliczając na złotówki ma kosztować 3,5k zł więc za tą cenę mogę kompa złożyć który uciągnie gry ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować