Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Naughty Dog zapowiada Uncharted na PlayStation 4 i dodatek do The Last of Us

27 postów w tym temacie

Super. Tego właśnie oczekiwałem, nowe konsole i nowe ciekawe IP a nie tylko kolejne części gier z poprzedniej generacji.... wait...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma toto przypominać poskładany bez ładu i składu UC3 (oskryptowany spektakl za wszelką cenę kosztem całej reszty, co by fanatycy Sony mogli fora gifami zasypywać), niech lepiej sobie darują...
UC2 był dobry, ale nie jestem entuzjastą faktu, że branża zaczęła kopiować wprowadzone tam rozwiązania (szczególnie nowy Tomb Raider).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyj to glos, nie pamietam go z poprzednich czesci?..Oo Ale widze Czarny Lad, Madagaskar, gdzies tam pewnie wyladujemy- swietnie, lubie te klimaty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 10:14, kodi24 napisał:

Czyj to glos, nie pamietam go z poprzednich czesci?..Oo Ale widze Czarny Lad, Madagaskar,
gdzies tam pewnie wyladujemy- swietnie, lubie te klimaty :-)

wydaje mi się, że to nowy głos. pewnie jakaś nowa postać.

PS3 nie kupię, przynajmniej nie w najbliższym czasie, ale już się nie mogę doczekać OSTa do nowego Uncharted. to zawsze najlepsza część gier z tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet pasuje na zakapiora :) Ciekawe jak tu bedzie z chronologia- sequel, prequel?.. Drake co raz mlodszy nie jest a Sully juz w trojce skarzyl sie na swoje lata ^^ No ale notatnik sir Francisa znalazl sie w jedynce, wiec jesli to znowu wycieczka jego szlakiem to napewno nie prequel, moze jakis oddzielny epizod pomiedzy kolejnymi czesciami, nie moge sie doczekac co to bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 10:08, Principes napisał:

Jeśli ma toto przypominać poskładany bez ładu i składu UC3 (oskryptowany spektakl za
wszelką cenę kosztem całej reszty, co by fanatycy Sony mogli fora gifami zasypywać),
niech lepiej sobie darują...

Uncharted 3 robiła głównie inna ekipa, temu był taki "inny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 10:46, kodi24 napisał:

Nawet pasuje na zakapiora :) Ciekawe jak tu bedzie z chronologia- sequel, prequel?..
Drake co raz mlodszy nie jest a Sully juz w trojce skarzyl sie na swoje lata ^^ No ale
notatnik sir Francisa znalazl sie w jedynce, wiec jesli to znowu wycieczka jego szlakiem
to napewno nie prequel, moze jakis oddzielny epizod pomiedzy kolejnymi czesciami, nie
moge sie doczekac co to bedzie :D

daj spokój, Lara grubo po czterdziestce skakała po grobowcach, Nathan jest młodszy od niej. ;) ma jeszcze solidne piętnaście lat co najmniej, poza tym czas może lecieć inaczej w uniwersum UC.
obstawiam sequel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę problemu w sequelu - Nate jest przecież młodym człowiekiem, więc bez przesady. Kolejna część może się rozgrywać rok lub dwa po trójce, przecież chyba nikt w tym czasie nie wykituje, no, może na ołowicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana postaci to ryzyko ALE moim zdaniem gra warta świeczki. Trzeba nowe postacie i pomysły dodawać. Ja czekam, może to początek nowej wspaniałej trylogii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 13:22, Kafar napisał:

Zmiana postaci to ryzyko ALE moim zdaniem gra warta świeczki. Trzeba nowe postacie i
pomysły dodawać. Ja czekam, może to początek nowej wspaniałej trylogii.

zmiana postaci? jest jakaś oficjalna informacja, że ktoś inny będzie głównym bohaterem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poki co nic nie wiadomo, ale Drake to marka, musi byc. To tak jakby zrobic Tomb Raidera bez Lary, ktokolwiek by na to wpadl musialby zjesc wlasne kalesony. Koles (glos) z teasera mogl miec stycznosc z glownym bohaterem (albo ktoryms z pobocznych) w przeszlosci i miec mu coz zle :) Moze jakas mala zemsta? Seria od poczatku stawiala na barwnych antagonistow wiec dlaczego nie ^^ Oj podkrecili hype, pierwszy teaser bez Nate''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 14:05, Dariusvictour napisał:

The Last of Us na PS4 ! Nie wydam tysiaka na PS3 żeby zagrać w tą grę ! Choć się zastanawiałem.

Ja kupiłem PS3 niemal wyłącznie dla tego tytułu i powiem Ci, że było warto. :) Zawsze można szybko sprzedać konsolę lub wręcz przeciwnie, zakupić wszystkie pozostałe gry, które Sony ma na wyłączność. Trochę tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 14:31, kodi24 napisał:

Poki co nic nie wiadomo, ale Drake to marka, musi byc. To tak jakby zrobic Tomb Raidera
bez Lary, ktokolwiek by na to wpadl musialby zjesc wlasne kalesony. Koles (glos) z teasera
mogl miec stycznosc z glownym bohaterem (albo ktoryms z pobocznych) w przeszlosci i miec
mu coz zle :) Moze jakas mala zemsta? Seria od poczatku stawiala na barwnych antagonistow
wiec dlaczego nie ^^ Oj podkrecili hype, pierwszy teaser bez Nate''a :)

no też mi się zmiana bohatera wydaje bezsensowna, tym bardziej, że Nate to naprawdę barwna i cholernie sympatyczna postać. po prostu post Kafara mnie lekko zmieszał.

ja obstawiam, że głos z teasera to postać z dalekiej przeszłości. może właśnie osoba, dookoła której kręciłaby się tajemnica. nie wiem czemu, po prostu mam takie przeczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 14:07, Robertcik1 napisał:

> Zmiana postaci to ryzyko ALE moim zdaniem gra warta świeczki. Trzeba nowe postacie
i
> pomysły dodawać. Ja czekam, może to początek nowej wspaniałej trylogii.
zmiana postaci? jest jakaś oficjalna informacja, że ktoś inny będzie głównym bohaterem?!


Nie no, mi chodzi o to że jak by coś takiego miało być to nie byłby zły pomysł.

Co do głosu możesz mieć rację, w końcu własnie nastał okres gdybania i wymyślania czyli coś najlepszego po takich zapowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 14:05, Dariusvictour napisał:

The Last of Us na PS4 ! Nie wydam tysiaka na PS3 żeby zagrać w tą grę ! Choć się zastanawiałem.


Tak samo jak The Last of Us warto mieć 90% exclusivów które sa na ps3. Więc kupno TERAZ ps3 i tak jest lepszym wyborem niż zakup PS4 :) Sądząc po tym co piszesz myslę że sens kupna PS4 będziesz miał za rok lub dwa lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować