Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed 4 będzie działać w 1080p na PlayStation 4

70 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2013 o 17:25, Mafiozo88 napisał:

To proszę bardzo złóż zestaw za 1500 zł żeby ta gra działała ci na fullHD ze wszystkimi
bajerami. Bo z tego co ja liczyłem to potrzeba gdzieś z 3k. Oczywiście mówimy o całym
kompie czy płyta główna, zasilacz i dysk twardy śmiało... Może jeszcze BF4 uruchomisz
na ultra za 1500 zł...


A proszę cie bardzo: http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?...8876&s=15240 nie ma nagrywarki bo można przełożyć, albo wgll. nie trzeba jak ma się porządny internet tu masz wymagania http://zakon-ac.info/newsy-n-1146-Wymagania-s...V-Black-Flag które mój zestaw spełnia spokojnie.Przyznaje cena to 1650 a nie 1500, ale to nie duża różnica. Może nie będzie wodotrysków, ale to ciągle 350 zł taniej niż konsola i masz możliwość modernizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 18:10, DeadPL napisał:

Ale czy ty rozumiesz moja wypowiedz ?


Gra będzie działać w 1080p, kiedy ty napisałeś że z tą rozdziałką konsola sobie nie radzi.

Dnia 18.11.2013 o 18:10, DeadPL napisał:

Jak można nazwać konsole next genem kiedy ledwo
daje rade Full HD wycisnąć. Gdzie PC od kilku lat nie maja z tym problemu...


Jakie "ledwo daje radę"? Nie dość, że podbije rozdziałkę do Full HD to poprawi anti-aliasing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 18:10, kiczka116 napisał:

ja mam za tyle i gram jakoś w BF na średnich, i mnóstwo innych gier :)
(Asus gtx 560 OC; 4GB Ram, Intel DC G520 2,4GHz; Płyta główna as rock P67 PRO SE)
PS co do zestawu to reszte mam ze starego kompa np. dvd, dysk, obudowe, yyy ii zapewne
każdy ma coś ze starego, wszystkiego nie trzeba wymieniać; a resztę można z biegiem czasu
modernizować, więc chyba jest to lepiej opłacalne niż konsola, pady, jakiś move i do
tego gry za ponad 200 bańki - mowa o cenie w dniu premiery :D :P
więc komp myślę, jest lepszy i opłacalniejszy :P


Zakladam, ze ktos kto gra na konsolach nie posiada mocnego kompa aby brac z niego czesci do nowego PC. Na konfiguracji ktora podales moze pograsz w 1080p i srednich w BF ale w ilu FPS ? 20-10 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> PS co do zestawu to reszte mam ze starego kompa np. dvd, dysk, obudowe, yyy ii zapewne

Dnia 18.11.2013 o 18:10, kiczka116 napisał:

każdy ma coś ze starego, wszystkiego nie trzeba wymieniać; a resztę można z biegiem czasu
modernizować


^^ Czyli tradycyjnie - nie PC za 1500 zł. tylko PC za (tu wpisz kwotę raczej nie małą jeśli masz komp do grania) po upgrejdzie za 1500 zł. Poprawiłem, naprostowałem i teraz jest dobrze :)

A resztę z biegiem czasu, to nie MOŻNA, tylko TRZEBA modernizować o ile się chce grać w NOWE gry w tym 1080 p. Tak było, jest i będzie, bo PC to otwarta architektura.

Za porównania cenowe gier nawet się nie zabieram, bo tradycyjnie zakłamywanie rzeczywistości trwa - przy konsolach podajemy cenę premierówki za 200 zł (pomijamy przeceny, rynek wtórny, etc.) przy PC cenę po pięciu przecenach za "jednego dulara" (wstydliwie przemilczamy, że gry nie możemy odsprzedać).

Z mojej strony to tyle, już mi się nawet nie chce wszystkiego prostować, bo to jak grochem o ścianę. Także miłej zabawy panowie w przekrzykiwaniu się co lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te gadanie o rozdziałkach to sztuczny temat zastępczy.
Najgorsze jest to, że podczas trwania najdłuższego okresu życia konsol nie wymyślono w kwestii rozrywki niczego tak nowego co mogło by przemówić do większości fanów. Prawda powstał Wii i kinect i chyba im chwała. Ale nie ma jakoś zbyt dużego zastosowania (chyba, że poza grami). Czyżby formuła już się totalnie wyczerpała? Oby nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diabolics I(XX wiek(prawdopodobnie) - teraz) - ostatni z rodu konsolowców w tym newsie. Wszyscy inni wymarli już lata temu kiedy to komputer za 1650 zł jest lepszy o 50% niż konsola za 1500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ale czy ty rozumiesz moja wypowiedz ?
>
> Gra będzie działać w 1080p, kiedy ty napisałeś że z tą rozdziałką konsola sobie nie radzi.
>
> > Jak można nazwać konsole next genem kiedy ledwo
> > daje rade Full HD wycisnąć. Gdzie PC od kilku lat nie maja z tym problemu...
>
> Jakie "ledwo daje radę"? Nie dość, że podbije rozdziałkę do Full HD to poprawi anti-aliasing.

Nie wiem czy wiesz, ale PC za cenę +/- 2000 zł poradzi sobie na wysokich w Full HD i to w 60 kl/s, a tu ogłaszają wielki sukces że udało im się osiągnąć Full HD (jeszcze ledwo w trochę ponad 30kl/s) które jest standardem na PC od kilku dobrych lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 18:56, DeadPL napisał:

które jest standardem na PC od kilku dobrych lat...

Na PC nie ma żadnego standardu. Druga sprawa zdecyduj się, czy za 1500, czy 2000. Bo to dwa różne zestawy o totalnie innych możliwościach. I nie, nie będzie wydajniejszy od PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 19:10, luk_24p napisał:

Bo konsolowcy dopiero teraz nadrabiają :D

Ty i tak grasz w 1680x1050...

Diabolo20, miło że wróciłeś. Znowu będzie śmiesznie.

[gram.pl police]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Komp za 1500 zł to pociągnie w 1080 p. co najwyżej Minecrafta albo jakieś zabytki
> sprzed
> > paru lat.
>
> 1500 zł to rzeczywiście przesada, ale komp za 2000 zł z pewnością uruchomi AC4 na full
> HD i wszystkich detalach ustawionych na maksimum.
>
Wy sobie jaja robicie czy jak ? Mam wam przypomnieć jak to AC3 "śmigało" na tych waszych HD 7850 ? Boston i7 30 fps, good luck sir ! Znając optymalizację gier od ubi to naprawdę pobożne życzenia. Jak ktoś chcę mieć next-genowy pc to nie zapłaci wiele mniej niż 1000 euro. DEAL WITH IT.Mam wrażenie, że wielu pctowców (bez urazy) świetnie odnalazłoby się w branży niań, opiekunek itp. - nikt nie opowiada lepszych bajek. Zejdźcie na ziemię proszę albo wyślijcie mi taką cudowną konfigurację - zaczynając od płyty głównej, kart dźwiękowych/sieciowych, HDD, obudowy, chłodzenia, zasilacza, napędzie DVD, OS i dopiero kończąc na waszych ulubionych - RAM, CPU i GPU. Z chęcią sprawdzę, bo może się okazać, że zamiast kupna 780Ti/R9 zainwestuje w gramową konfiguracje, która okaże się być o wiele wydajniejsza. A w sprawie waszego "standardu" na pc - odsyłam do danych Steam. Bujdy na resorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Komp za 1500 zł to pociągnie w 1080 p. co najwyżej Minecrafta albo jakieś zabytki
> sprzed
> > paru lat.
>
> 1500 zł to rzeczywiście przesada, ale komp za 2000 zł z pewnością uruchomi AC4 na full
> HD i wszystkich detalach ustawionych na maksimum.
>
Wy sobie jaja robicie czy jak ? Mam wam przypomnieć jak to AC3 "śmigało" na tych waszych HD 7850 ? Boston i7 30 fps, good luck sir ! Znając optymalizację gier od ubi to naprawdę pobożne życzenia. Jak ktoś chcę mieć next-genowy pc to nie zapłaci wiele mniej niż 1000 euro. DEAL WITH IT.Mam wrażenie, że wielu pctowców (bez urazy) świetnie odnalazłoby się w branży niań, opiekunek itp. - nikt nie opowiada lepszych bajek. Zejdźcie na ziemię proszę albo wyślijcie mi taką cudowną konfigurację - zaczynając od płyty głównej, kart dźwiękowych/sieciowych, HDD, obudowy, chłodzenia, zasilacza, napędzie DVD, OS i dopiero kończąc na waszych ulubionych - RAM, CPU i GPU. Z chęcią sprawdzę, bo może się okazać, że zamiast kupna 780Ti/R9 zainwestuje w gramową konfiguracje, która okaże się być o wiele wydajniejsza. A w sprawie waszego "standardu" na pc - odsyłam do danych Steam. Bujdy na resorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Komp za 1500 zł to pociągnie w 1080 p. co najwyżej Minecrafta albo jakieś zabytki
> sprzed
> > paru lat.
>
> 1500 zł to rzeczywiście przesada, ale komp za 2000 zł z pewnością uruchomi AC4 na full
> HD i wszystkich detalach ustawionych na maksimum.
>
Wy sobie jaja robicie czy jak ? Mam wam przypomnieć jak to AC3 "śmigało" na tych waszych HD 7850 ? Boston i7 30 fps, good luck sir ! Znając optymalizację gier od ubi to naprawdę pobożne życzenia. Jak ktoś chcę mieć next-genowy pc to nie zapłaci wiele mniej niż 1000 euro. DEAL WITH IT.Mam wrażenie, że wielu pctowców (bez urazy) świetnie odnalazłoby się w branży niań, opiekunek itp. - nikt nie opowiada lepszych bajek. Zejdźcie na ziemię proszę albo wyślijcie mi taką cudowną konfigurację - zaczynając od płyty głównej, kart dźwiękowych/sieciowych, HDD, obudowy, chłodzenia, zasilacza, napędzie DVD, OS i dopiero kończąc na waszych ulubionych - RAM, CPU i GPU. Z chęcią sprawdzę, bo może się okazać, że zamiast kupna 780Ti/R9 zainwestuje w gramową konfiguracje, która okaże się być o wiele wydajniejsza. A w sprawie waszego "standardu" na pc - odsyłam do danych Steam. Bujdy na resorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy wy naprawdę jesteście tacy tępi?????? PS4 spokojnie pozwala na 1080p ale to Ubisoft chciał dać 900p, tak jak było już kiedyś mówione, PRODUCENCI GIER zaczną dopiero wykorzystywać maksymalny potencjał PS4 za parę lat. Teraz zapraszam wszystkich 12-letnich speców spać bo jutro musicie iść do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To proszę bardzo złóż zestaw za 1500 zł żeby ta gra działała ci na fullHD ze wszystkimi
> bajerami. Bo z tego co ja liczyłem to potrzeba gdzieś z 3k. Oczywiście mówimy o całym
> kompie czy płyta główna, zasilacz i dysk twardy śmiało... Może jeszcze BF4 uruchomisz
> na ultra za 1500 zł...

Prosze bardzo. Pierwszy lepszy gotowiec na listopad 2013 . Sam posiadam tę samą kartę graficzną i przy podobnej klasy(tak wiem że jest słaby) procesorze można w BF3 pośmigać z 50+ klatkami na monitorach 1080p i wysokiej ogólnej jakości szczegółów. http://www.morele.net/inventory/info/y6DEm4/ "wszystkich bajerów" ten zestaw nie pociągnie ale konsole również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsole zawsze będą biły PC optymalizacją gier. Kupując grę na konsolę zawsze masz gwarancję, że będzie chodziła z min. 30 klatkami/s, nie będzie problemów z uruchomieniem gry. A na PC problemem właśnie jest optymalizacja (przykład GTA IV, mój PC spełniał zalecane wymagania z dużym zapasem, a i tak nawet na najniższych detalach było czasem z 10 klatek), problemy z instalacją gry, bo coś z systemem się stało :/
Spróbuje ktoś odpalić AC IV na PC z 2005 roku? Chociażby na minimalnych detalach? Nie wspominając o GTA V, czy Forza 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Koniec konsol jest raczej nikły, jedynie zmienią one swoją postać (patrz SteamBox)
Po drugie: Na jakiej podstawie twierdzicie że nic więcej z tych konsol już nikt nie wyciśnie (to że teraz są problemy z 1080 nie znaczy że to wina konstrukcji). Porównajcie sobie pierwsze tytuły na PS3/X360 a te które mamy dzisiaj to zobaczycie ile można wycisnąć jak dobrze pozna się platformę (PS4/XBone nie są typowymi PC''tami bo jedna ma pamięć GDDR 5 niespotykaną w tej roli albo jakąś własną konstrukcję jak XBone).
Po trzecie: Zanim ktoś wypowie się na temat wydajności nowych konsol do PC to wpierw niech zapozna się z pełną konstrukcją i specyfikacją, a nie mówi że to jest bez sensu, to gorsze itp. Takich specjalistów to my już mamy w Sejmie.
Po czwarte: Nie jestem konsolowcem i nigdy konsoli nie miałem (Choć z czasem może to się zmieni), jestem rasowym PC''towcem więc jeśli chodzi o konsole to trochę mi to lotto, ale nie mogę patrzeć jak ktoś coś miesza z błotem bez sensownych argumentów, skąd to się bierze ?

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować