Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: Humor w Battlefield: Bad Company okazał się zbyt niszowy

37 postów w tym temacie

Humor w BC 2 był , jak dla mnie , świetny . Jakże bardzo to było odświeżające po niezwykle poważnych CoD''ach , udany dubbing też robił swoje ( i można było snajpić z pompy ^^ - zajebiście to zrobili :D ) Mogli by zrobić BC 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieprzenie -_- Niszowa to niedlugo bedzie sama marka, jeszcze jeden taki gniot jak ostatnio a EA bedzie musialo zrewidowac wlasne poczucie humoru;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pieprzenie -_- Niszowa to niedlugo bedzie sama marka, jeszcze jeden taki gniot jak ostatnio
> a EA bedzie musialo zrewidowac wlasne poczucie humoru;

a które to niby ostatnio było gniotem? coś mnie ominęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2013 o 19:17, kodi24 napisał:

A co ja twoja nianka jestem? Orientuj sie ^^

Ty rzucasz tezę - ty musisz argumentować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bad Company 2 bylo po prostu swietne, za gierke dalem 20 pln w jakiejs tam promocji, a zabawe mam az do dzisiaj.
Niestety z takim podejsciem jak ma EA raczej nie ma poki co marzyc o kolejnej czesci. W sumie to logiczne, oni chca zarabiac, typowe shootery jak np 3 czesc sprzedaly sie lepiej (chyba?), szkoda tylko ze my gracze na tym tracimy.

Edit: Chyba oczywiste jest ze Kodi24 mial na mysli niedorobiona czworke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bad Company jest świetną odskocznią od tych wszystkich szaroburych wojennych strzelanek robionych pod jedno kopyto. To humor w Bad Company jest właśnie tym co przyciągnęło mnie do tej serii. Jeśli kolejna odsłona będzie tego pozbawiona to niestety nic nie zachęci mnie do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie mi się nie pali do gry w battlefielda nowego, ale w Bad Company gram do teraz nawet miło pograć w kompanie, a jeżeli wyjdzie trójka napewno jej nie ominę miło się gra właśnie gdy podczas strasznego zamętu rzuci ktoś coś zabawnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Pieprzenie -_- Niszowa to niedlugo bedzie sama marka, jeszcze jeden taki gniot jak
> ostatnio
> > a EA bedzie musialo zrewidowac wlasne poczucie humoru;
>
> a które to niby ostatnio było gniotem? coś mnie ominęło?

BF 3 i 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam by w którejkolwiek recenzji czy wypowiedzi humor tej gry był podawany jako minus... (gracze też go pokochali), więc może zamiast pie*rzyć farmazony niech przyzna otwarcie że mażą mu się shootery na modłę Call of Duty z poważną "patriotyczną" fabułą która napędza liczną sprzedaż na terenie USA. Bo BC to taka "parszywa dwunastka" gdzie "hameryka" nie jest najważniejsza, nie ma tam takiego patosu jak w/w Codzie i zamiast ochrypłego głosu w słuchawce "clear left, clear right" słyszymy np. gadkę o Predatorze czy "pedalskich" skuterach śnieżnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie łapię czemu... Dla mnie "Rainbow Sprinkles" jest najlepszym trailerem gry, jaki do tej pory widziałem (jeśli ktoś nie pamięta -> http://www.youtube.com/watch?v=KM9M4mKG7XY ). Niszowy humor? Wolę taki niszowy humor, niż śmiertelnie poważne i kompletnie skopane MoHy. BC2 to odsłona BFów, przy której spędziłem najwięcej czasu i gdyby nie fakt, że ostatnio trochę pustawo na serwerach (a jeśli już ktoś jest, to na 90% można przyjąć, że jakiś cheater się trafi), grałbym pewnie do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"To nie jest poważny shooter, nie obchodzi mnie to. Chcę czegoś poważniejszego"
I kuźwa zrobili BF3 i 4 z fabułą tak sztywną jak wielki badyl. Jeśli chodzi o fabułę to zdecydowanie tylko seria BC, mapy też jakoś mi tam się bardziej podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polacy wolą BC2, ale hamerykanie BF3/BF4 ze swoim tzw. American Bullshitem. No cóż, jak Polska kiedyś będzie takim wielkim mocarstwem, to będziemy mieli większy wpływ na rynek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2013 o 21:26, kotlecik5 napisał:

Polacy wolą BC2, ale hamerykanie BF3/BF4 ze swoim tzw. American Bullshitem. No cóż, jak
Polska kiedyś będzie takim wielkim mocarstwem, to będziemy mieli większy wpływ na rynek

Bad Company 2 - 30 000 w 2 tygodnie ( http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=50882)
Battlefield 3 - ok. 60 000 w 2 tygodnie ( http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=63994)

POLACY NIE SĄ TACY GÓPCY JAK HAMBURGERY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Polacy wolą BC2, ale hamerykanie BF3/BF4 ze swoim tzw. American Bullshitem. No cóż, jak
> Polska kiedyś będzie takim wielkim mocarstwem, to będziemy mieli większy wpływ na rynek
> :P

zanim znowu coś napiszesz, to zastanów się czy aby głupca z siebie nie robisz. Wolę BF3 i 4. Nie kupuję gier multi dla kampanii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować