Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft prezentuje wideo: 15 gier na Xboksa One. Wśród nich Dying Light i Wiedźmin 3

23 postów w tym temacie

Aj tam większość tych gier jest też na ps4 np (final fantasy metal gear the division watch dogs dying light wiedźmin) połowa z tych gier które zostały tu pokazane jest na obie konsole nie widzę tu niczego nadzwyczajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity trailer. Jakoś gry, muzyka i odpowiednie fragmenty stworzyły niesamowity klimat. Aż przysunąłem się do ekranu! Na prawdę nie mogę się doczekać Quantum Break, czuje że będzie to coś niesamowitego! Obym tylko był w stanie kupić sobie Xbox One jak najszybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Aj tam większość tych gier jest też na ps4 np (final fantasy metal gear the division
> watch dogs dying light wiedźmin) połowa z tych gier które zostały tu pokazane jest na
> obie konsole nie widzę tu niczego nadzwyczajnego
To przejrzyj na oczy .... Ja jestem dumny,że wybrałem XBO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To przejrzyj na oczy .... Ja jestem dumny,że wybrałem XBO

......Buahahaha, niezły żart. Na początku myślałem, że Ty tak na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie ale triler jest obłędny!Przejścia muzyki między tytułami AAA a ''''mniejszymi grami'''' to mistrzostwo.Wszystko świetnie zmontowane!BRAWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzmin3 bedzie epicki:-)
Quantum break zapowiada sie ciekawie.
Titanfall mam nadziej ze mnie wciagnie na mnustwo godzin w sieci.
Xbox One to odpowiednia konsola dla mnie jeszcze tylko 11 dni i bede katowal Forze5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer faktycznie daje radę a Microsoft póki co imo ma lepszy line-out, choć doświadczenie każe przypuszczać, że to SONY ma więcej asów w rękawie. Konsole zaczęły jak zaczęły, ale w takie Quantum Break pograłbym w ogromną chęcią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2013 o 20:31, PrototypX12 napisał:

Aj tam większość tych gier jest też na ps4 np (final fantasy metal gear the division
watch dogs dying light wiedźmin) połowa z tych gier które zostały tu pokazane jest na
obie konsole nie widzę tu niczego nadzwyczajnego



nie zapomnij o kingdoms of hearts huehuehue.


PS:pozdrawiam frajera ktory robił piane o to ze napisałem ze to koniec ex''ów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2013 o 20:40, tymeks napisał:

To przejrzyj na oczy .... Ja jestem dumny,że wybrałem XBO

Różne pary oczu, różne rzeczy dostrzegają zatem... :P

Co do trailera to cóż: Kawał dobrze zmontowanej reklamówki. Wreszcie ktoś w MS zrobił coś do czego chyba tylko zatwardziały fanboj konkurencji <taki jak ja :D> może się przyczepić. Dobre gry - są, ciekawy montaż - jest i do tego dobrze wpasowana muzyka.
Chociaż z Eksów X''owych to tylko Quantum Break do mnie przemawia a, że to Remedy to istnieją spore szanse na wersję PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko mnie śmieszy fakt, że reklamują Polską produkcję w takim stopniu jednocześnie nie udostępniając konsoli w naszym kraju razem z resztą "cywilizowanego" świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nadal M$ promuje się grami multiplatformowymi a exclusivów jak na lekarstwo ;/ więc sony i ps4 to jednak lepszy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 00:04, DODO1992 napisał:

Tylko mnie śmieszy fakt, że reklamują Polską produkcję w takim stopniu jednocześnie nie
udostępniając konsoli w naszym kraju razem z resztą "cywilizowanego" świata?


To już każdy po E3 śmiał się z CDP RED. Nawet ktoś od nich się wypowiadał że faktycznie to dość niefortunnie wyszło. Ale na premierze PS4 Techlandowskiej gry i Redów nie zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tylko mnie śmieszy fakt, że reklamują Polską produkcję w takim stopniu jednocześnie nie
> udostępniając konsoli w naszym kraju razem z resztą "cywilizowanego" świata?

Jak by nie patrząc to Wiesiek może komuś na świecie coś tam kojarzy się z Polską, ale i tak bardziej jest rozpoznawalny od naszego kraju :) Po za tym to tytuł który może nakręcić sprzedaż konsol po swojej premierze, bo się może okazać, że jednak do odpalenia go PC będzie wymagał 4x4GHz i GF GTX780 (oby nie, ale kto wie ;).

PS. Co do samego trailera to mimo że jest fajny to strasznie mnie odrzuca to przejcie na klubową fazę w połowie, a szkoda, bo szykował się jeden z lepszych utworów oraz teledysków związanych z branżą gier w ostatnim czasie, a tak to niestety nie trzyma poziomu. Od całkiem niezłego do klubowej szmiry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować