Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

mp4 - Temat Ogólny

209 postów w tym temacie

Mam problem. Kupiłem kartę miniSD 2 GB, ale jak podłaczam do kmputera moja mp4 to wyświetlqa że pojemność karty to 1 gb. co robić? pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 14:10, Xlol1 napisał:

Mam problem. Kupiłem kartę miniSD 2 GB, ale jak podłaczam do kmputera moja mp4 to wyświetlqa
że pojemność karty to 1 gb. co robić? pomocy

hm...może ktoś sprzedał ci jakiegoś bubla albo ta karta ma tylko 1 gb pamięci, a jeśli ma 2 to może coś na niej jest?? Spróbuj usunąć niektóre rzeczy. P.S. Ile pamięci masz bez karty??? P.P.S. Ktoś mógłby odpowiedzieć na moje pytanie stronę wstecz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 14:18, Quardo444 napisał:

> Mam problem. Kupiłem kartę miniSD 2 GB, ale jak podłaczam do kmputera moja mp4 to wyświetlqa

> że pojemność karty to 1 gb. co robić? pomocy
hm...może ktoś sprzedał ci jakiegoś bubla albo ta karta ma tylko 1 gb pamięci, a jeśli ma 2
to może coś na niej jest?? Spróbuj usunąć niektóre rzeczy. P.S. Ile pamięci masz bez karty???
P.P.S. Ktoś mógłby odpowiedzieć na moje pytanie stronę wstecz??


bubel to nie jest bo karta SanDisc czy jak to tam sie pisze. Normalnie mam 2 GB. Wszystko jest usunięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 14:26, Xlol1 napisał:

> > Mam problem. Kupiłem kartę miniSD 2 GB, ale jak podłaczam do kmputera moja mp4 to
wyświetlqa
>
> > że pojemność karty to 1 gb. co robić? pomocy
> hm...może ktoś sprzedał ci jakiegoś bubla albo ta karta ma tylko 1 gb pamięci, a jeśli
ma 2
> to może coś na niej jest?? Spróbuj usunąć niektóre rzeczy. P.S. Ile pamięci masz bez karty???

> P.P.S. Ktoś mógłby odpowiedzieć na moje pytanie stronę wstecz??

bubel to nie jest bo karta SanDisc czy jak to tam sie pisze. Normalnie mam 2 GB. Wszystko jest
usunięte

hm....a ile masz pamięci bez karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 21:29, Dekerinho6 napisał:

Mam pytanie z jakiej firmy MP4 jest najlepsze ?



hmmm wg mnie Creative Zen''y są dobre no i opczywisnie Ipody ale te drugiee są straszzznie drogie są wersje za ponad 2k złotych ;] hehe tutaj masz przykład ale firma Apple nie daje sobie dmuchac w kaszkę http://otomedia.pl/produkt/apple_ipod_odtwarzacz_mp4_30gb.php :D:D tylko 30 GB :D heh a co a są wersje po 60 gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 21:35, Sir Braveheart napisał:

> Mam pytanie z jakiej firmy MP4 jest najlepsze ?


hmmm wg mnie Creative Zen''y są dobre no i opczywisnie Ipody ale te drugiee są straszzznie
drogie są wersje za ponad 2k złotych ;]

a mam jeszcze jedno pytanko Korry też są dobre ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 21:37, Dekerinho6 napisał:

> > Mam pytanie z jakiej firmy MP4 jest najlepsze ?
>
>
> hmmm wg mnie Creative Zen''y są dobre no i opczywisnie Ipody ale te drugiee są straszzznie

> drogie są wersje za ponad 2k złotych ;]
a mam jeszcze jedno pytanko Korry też są dobre ?


Hmm ale to jest chyba tylko mp3 ?? bo jakos nie widziałem nigdzie mp4 korra... Ale jeżeli chodzi o mp3 Korra to znam dwóch typów jeden ma 512 mb a drugi 1 Giga i nie nażekają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 21:40, Sir Braveheart napisał:

> > > Mam pytanie z jakiej firmy MP4 jest najlepsze ?
> >
> >
> > hmmm wg mnie Creative Zen''y są dobre no i opczywisnie Ipody ale te drugiee są straszzznie

>
> > drogie są wersje za ponad 2k złotych ;]
> a mam jeszcze jedno pytanko Korry też są dobre ?

Hmm ale to jest chyba tylko mp3 ?? bo jakos nie widziałem nigdzie mp4 korra... Ale jeżeli
chodzi o mp3 Korra to znam dwóch typów jeden ma 512 mb a drugi 1 Giga i nie nażekają ;]


acha czyli radzisz mi kupić Creative Zen''y ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 21:42, Dekerinho6 napisał:

> > > > Mam pytanie z jakiej firmy MP4 jest najlepsze ?
> > >
> > >
> > > hmmm wg mnie Creative Zen''y są dobre no i opczywisnie Ipody ale te drugiee
są straszzznie
>
> >
> > > drogie są wersje za ponad 2k złotych ;]
> > a mam jeszcze jedno pytanko Korry też są dobre ?
>
> Hmm ale to jest chyba tylko mp3 ?? bo jakos nie widziałem nigdzie mp4 korra... Ale jeżeli


Hmmm z tym radzeniem jezli masz kase albo sponosrów to tak i jestes typem cżłowieka który nie kupije lipy a konkret to tak zresztą nie są drogię a gdybys tez moze podałcenę to tez bym wiedział ale tutaj masz dobrą stronkę całkiem przyzwoite ceny http://www.empire-audio.eu/go/_category/?idc=%22id_6%22

Dnia 10.01.2008 o 21:42, Dekerinho6 napisał:


> chodzi o mp3 Korra to znam dwóch typów jeden ma 512 mb a drugi 1 Giga i nie nażekają
;]

acha czyli radzisz mi kupić Creative Zen''y ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 21:53, Sir Braveheart napisał:

> > > > > Mam pytanie z jakiej firmy MP4 jest najlepsze ?
> > > >
> > > >
> > > > hmmm wg mnie Creative Zen''y są dobre no i opczywisnie Ipody ale te drugiee

> są straszzznie
> >
> > >
> > > > drogie są wersje za ponad 2k złotych ;]
> > > a mam jeszcze jedno pytanko Korry też są dobre ?
> >
> > Hmm ale to jest chyba tylko mp3 ?? bo jakos nie widziałem nigdzie mp4 korra...
Ale jeżeli

Hmmm z tym radzeniem jezli masz kase albo sponosrów to tak i jestes typem cżłowieka który nie
kupije lipy a konkret to tak zresztą nie są drogię a gdybys tez moze podałcenę to tez bym wiedział
ale tutaj masz dobrą stronkę całkiem przyzwoite ceny http://www.empire-audio.eu/go/_category/?idc=%22id_6%22

>
> > chodzi o mp3 Korra to znam dwóch typów jeden ma 512 mb a drugi 1 Giga i nie nażekają

> ;]
>
> acha czyli radzisz mi kupić Creative Zen''y ?


acha dziekuje za pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otóż od pewnego czasu zauważyłem coś baardzo dziwnego. Na początku, mp4 nie łączyło się z portem USB w komputerze, ale łączył się mój aparat. Jednak uznałem że to nie wina kabla, bo gdy trzeba było podładować mp4 to normalnie się łączył. Teraz nie łączy się nadal do komputera, ale przestał się łączyć też do ładowania. Co zrobić? Pisałem niby do producenta (nie jest to markowe mp4) lecz ten nie odpisuje, więc pomóżcie mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 20:54, belus 10 napisał:

Jaka Mp jest lepsza MP4 czy Mp3????


Zależy. Jeśli nie zależy ci na odtwarzaniu Video, obrazów itp. to MP3.
Ja osobiście mam ZEN''a v plus 2GB z CREATIVA i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 20:54, belus 10 napisał:

Jaka Mp jest lepsza MP4 czy Mp3????

MP4 za odtwarzanie zdieć filmów czasami są tam mini gry dyktafon itp. ja mam Mp4 i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 20:54, belus 10 napisał:

Jaka Mp jest lepsza MP4 czy Mp3????

dobra mp4 kosztuje, nie polecam nie znanych form(wlasne doswaidczenie doswaidczenie). a po jakims czasie i tak sie znudzi ogladanie filmow na ekranie 2 cale.. ja na swoim psp malo kiedy ogladam ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 21:03, Dekerinho6 napisał:

> czyli bardziej polecacie MP4?
tak ja bym kupił Mp4 na twoim miejscu

ja np obecnie wole dobre mp3. do tego sluchawki dobre jjakosci i dzwiek jest wypasiony. zalezy co komu potrzeba bo uwierzcie zachwyt nad ogladaniem filmow na takiej mp4 mija szybko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 21:03, Dekerinho6 napisał:

> czyli bardziej polecacie MP4?
tak ja bym kupił Mp4 na twoim miejscu

acha no to chyba kupie Mp4 dzieki za pomoc pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować