Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prace nad rozszerzeniami do Battlefielda 4 wstrzymane na czas usuwania problemów z grą

13 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Zanim DICE wznowi prace nad rozszerzeniami do Battlefielda 4, cała ekipa będzie zajmować się usuwaniem problemów związanych z grą na wszystkich platformach - wyjaśnił przedstawiciel EA.

Przeczytaj cały tekst "Prace nad rozszerzeniami do Battlefielda 4 wstrzymane na czas usuwania problemów z grą" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przed nami jeszcze długa droga zanim naprawimy grę".- Chyba powinno im się założyć sprawę w sądzie za wypuszczenie zepsutej gry." Właściciele premium mają kłopot z połączeniem z serwerem".- Niech dalej tną grę na kawałki.Jeden bug naprawią to innym gra się wywali. "Zanim zajmiemy się pracą nad rozszerzeniami...". - Ktoś wierzy, że one nie są jeszcze gotowe? Obym się mylił ,ale jestem zły na tą grę ,że źle się w nią gra. Stąd mój gniew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że BF3 będzie ostatnim z "koszmarków" od DICE, że wyciągnęli naukę z wypuszczenia niegrywalnego bubla i łatania go miesiącami. Ale nie :D DICE wypuszcza BF4, który nie jest nawet bublem, to wyższy stopień - to alpha sprzedawana za pełną kasę. Śmiać mi się chce gdy przypomnę sobie obrońców "bety", zapewniających, że pełna wersja to i błedów nie będzie, optymalizacja lepsza, grafika lepsza będzie. O, takiego :D
EA powinno zwracać pieniądze każdemu, kto nabrał się na ten ich marketingowy syf. Ale najzabawniejsze w swoim tragizmie jest co innego. BF4 był już na promocji za 80 PLN. Jak go połatają i doprowadza do stanu, gdy "da się grać" będzie na promocji za 30 PLN. Wtedy tez zapowiedzą BF5 i historia ponownie zatoczy koło. Tak sie buduje reputację, good job DICE und EA, klient najważniejszy ;) Swoją stwierdzenie miesiąc po premierze, że teraz to oni będa naprawiać jest niezłym plaskaczem prosto w twarz każdemu, kto im zaufał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to w ogóle za darmo powinni udostępnić wszystkie dodatki przez te problemy z grą. Nie wspomnę już nawet o tym, że po prostu wypuścili typowe G. a nie reklamowaną super grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni naprawiają grę i daty premier dlc zostały przesunięte ze względu na to że gracze mogliby zarządać dlc za darmo za trudności w nie taniej grze. EA chyba znów wygra nagrodę za najgorszą firmę XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to najlepsze multi na rynku, ale jest to też jedno z najbardziej zabugowanych i niedopracowanych multi. Dopóki nie poprawią, gry nie uruchamiam. Nie lubię się przy graniu denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za marudy. Ja gram i sie dobrze bawie. Bugi? owszem zdarzaja sie, ale moj zalosny protest wpostaci flamu tego nie zmieni, wiec wole sobie grac i tyle. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra sama w sobie jest świetna, ale przez różne babole dałem sobie spokój i poczekam aż ją połatają (choć i tak miałem z nią mniej problemów niż niektórzy). Na DICE tak bardzo bym psów nie wieszał, wydaje mi się że oni niewiele w tej materii mają do powiedzenia: EA daje termin i chcą czy nie, muszą się wyrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2013 o 14:07, Qzzz napisał:

Co za marudy.


Powiedziałbym, że konsumenci którzy domagają się działania gry którą zakupili. Wcale nie tak tanio. Udział w płatnej wersji beta, mało kogo bawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reffan ma rację. Jeśli jakaś gra ma problemy z działaniem a nie z samą sobą to wtedy sami twórcy (np. DICE lub Creative Assembly) z jej aktualnym stanem mają niewiele wspólnego bo to "góra" (EA, Sega) narzuca im terminy i czas premiery a nie, że ludzie z DICE ustalają sobie "Dobra, wypuścimy grę teraz a błędy połatamy sobie później". Podejrzewam że gdyby twórcy mieli więcej swobody to nie wypuścili by gry w takim stanie.
Winne jest prawdopodobnie EA a nie DICE :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować