Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sobotnia niespodzianka: Strona o Fallout 4 to oszustwo, wszyscy możemy się już rozejść do domów

35 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Strona thesurvivor2299.com, przez wielu uważana za Święty Graal growego przemysłu zwiastujący przybycie Fallout 4, okazał się być, jak już wielu się spodziewało, tylko przykrym żartem.

Przeczytaj cały tekst "Sobotnia niespodzianka: Strona o Fallout 4 to oszustwo, wszyscy możemy się już rozejść do domów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 11:53, Boguslav4 napisał:

Gdyby Bethesda nie była za tym, to mogłaby coś powiedzieć wcześniej.

Darmowa reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie skoro określono ich w newsie jako geniuszy to niech mi ktoś wytłumaczy gdzie tu tkwi geniusz. Bo w takim razie panowie od Grażyny Żarko to też geniusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 12:11, Kafar napisał:

Pytanie skoro określono ich w newsie jako geniuszy to niech mi ktoś wytłumaczy gdzie
tu tkwi geniusz. Bo w takim razie panowie od Grażyny Żarko to też geniusze?

Jeśli chodzi o chwycenie za najczulszy punkt danej części społeczeństwa i pokazanie, jak łatwo wywołać zamieszanie mając do dyspozycji właściwie tylko swoją wyobraźnię, to jak najbardziej.

Kaman, osiągnęli to bez afery z seksem i cyckami w tle (Żarkoniusze i ci, co bawili się Falloutem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Darmowa reklama.

Dla mnie antyreklama. Akcentuje brak informacji o nowym Falloucie, powoduje, że ludzie chcą nowego Fallouta, a tego nie ma no i nie unikną porównań oraz nieskończonych żartów o jakości fabuły ("Nie istniejący Fallout miał lepszą" itp.).
A jeśli jednak to będzie Boston... Bethesda nie będzie miała łatwo i dobrze, bo taki marketing jest skrajnie głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam te posty typu "ogarnijcie się, strona jest zarejestrowana przez Zenimax, TO NIE MOŻE BYĆ FAKE!"

Dobre, dobre. Kudos dla twórców. Po raz kolejny widać, jak łatwo wszystkich wkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ograniu "trójki", New Vegas i Skyrima to już bym chyba nie przebolał kolejnego Fallouta na tym silniku.
W przypadku "czwórki" zawsze miałem nadzieję na jakieś nowe, ale równie godne studio i konkretny powiew świeżości, także survivor2299 nie zranił mnie w nawet najmniejszym stopniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej Bethesda wie, że Fallout cieszy się ogromnym, niesłabnącym zainteresowaniem. Większość graczy z radości skoczy w ogień, nawet taki wyimaginowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fallout 4? A kiedy wyszła trójka? Bo ja pamiętam tylko ten kiepski mod do Obliviona.
> No i FNV ale to traktuje raczej jak FT.

Cieszymy się i pozdrawiamy. Każdemu żyje się lepiej w wyimaginowanym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż wiedziałem od samego początku, że to jedna wielka ściema, wkręt i trololo to trochę szkoda. Szkoda, bo chętnie znów zanurzyłbym się w świecie pustkowi, no i szkoda mi tych wszystkich ludzi, którzy niczym Rejtan własną klatą bronili tej strony i niemal mnie zrównali z glebą, gdy raz ośmieliłem się powiedzieć, że to fake.
No cóż, taki jest Internet i tacy są ludzie. Masami zawsze było łatwo sterować a w dzisiejszych czasach jest to jeszcze łatwiejsze niż kiedykolwiek.

A Beth miała dzięki temu darmową reklamę oraz gratis badanie zapotrzebowania na kolejny tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myszasty, jestem z tobą! *hugs*

Eh, serio się rozczarowałem... Nawet jak Bethesda ogłosiła, że nie będzie ich na VGX, to do samego końca nie traciłem nadziei, że to będzie jednak coś z jakimś nowym Falloutem :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> hahaha, dobrze wam tak

Rozumiem że zazdrosny gracz który wielbi inną serię która do pięt nie dorasta Falloutowi?

Tak swoją drogą tak graczy zwodzić świństwo :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować