Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

VGX: Znamy grę roku!

46 postów w tym temacie

Moim zdaniem wybór gry roku wcale nie był taki oczywisty, ale przyznam, że GTA V zasłużyło na to wyróżnienie.
Cieszę się też, że równie świetne The Last of Us i Bioshock coś zgarnęły, choć mianowanie corocznego tasiemca najlepszą grą akcji kosztem rewelacyjnego produktu Naughty Dog to śmiech na sali.
Lekkie zaskoczenie (i ogromna radocha), że plotki o Grze o Tron od TT okazały się prawdziwe. Jednak z drugiej strony zabieranie się za 4 projekty jednocześnie jest trochę niepokojące.
Wiedźmin narobił apetytu i nie pozostawił złudzeń, że po raz trzeci otrzymamy fantastyczny soundtrack.
Co do samej gali to brak słów. Najbardziej mnie rozbawiła publiczność gimbusów na koncercie Rockstara, która była bardziej zajęta nagrywaniem artystów niż słuchaniem ich (wykonanych chyba od niechcenia) utworów. I ta wszechobecna cisza, gdy zespoły schodziły ze sceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Tale of Two Songs? Poprawcie to :P

A co do nagród - kupa jak co roku, do przewidzenia w 80%. Za wiele chyba, by wymieniać, więc tu wypowiedź urwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile w przypadku gry roku werdykt jest taki jak się spodziewałem (choć uważam że The Last of Us ten tytuł należy się bardziej), to już wybór najlepszego shootera to jakieś nieporozumienie. Bioshock Infinite? Nie mówię, że gra była zła (bo nie była), ale akurat najważniejsza część składowa shootera czyli strzelanie było w niej zrobione beznadziejnie, kompletny regres w stosunku do poprzednich części serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczeń nie ma, co nie znaczy, że trzeba na to narzekać. Choć zwycięstwo Gone home troche mnie zdziwiło. Nie grałem, ale 9kier z Cd action troche zjechała tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GAF-ie posraja sie z rozkoszy :D

Wyrozniono Joela, wyrozniono Ellie, nawet ND. Mamy wiec skladniki, kuchareczki, gdzie jest danie glowne sie pytam? ^^ No tak, z automatu trafili GTA5 i Asasyna, starzy znajomi swoje przywileje maja;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 10:15, Madoc napisał:

Trochę smutne, że jedyne nominowane RPGi to gry japońskie.


To prawda, to był słabiutki rok dla gatunku :D Ostatnim dobrym rokiem był 2011 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA 5 uważam za naprawdę porządny tytuł (ograłem już 6 razy), ale nigdy w życiu za kandydata do gry roku. R* otrzymał nagrodę roku tylko i wyłącznie za "hype" na grę, za nic więcej. Za ten sam "hype" postać Trevora została nominowana do "postaci roku", a tak naprawdę jest to jedna z najgorzej napisanych postaci w historii R*. Debilne dialogi, niczym nie podyktowane "napady szału", które na dłuższą metę nie mają w ogóle sensu, a także zabawianie się z pluszakiem oraz mężczyznami - rzeczywiście, bardzo oryginalne i zabawne - widać co dzisiaj ludzi bawi :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutne, że najlepsza grą PC uznano BF4, zbugowany, odgrzewany kotlet.

Nie ma co się dziwić, że Titanfall i Destiny są najbardziej oczekiwanymi grami. Widać efekty ogromnej akcji promocyjnej i hajsu w to wpompowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To prawda, to był słabiutki rok dla gatunku :D Ostatnim dobrym rokiem był 2011 :)

Patrząc na to jakie gry nominowali nie mogę się zgodzić żeby to był słaby rok dla RPG. A tak z ciekawości co takiego super wyszło w 2011, że możnaby go nazwać dobrym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 11:07, Rizzan napisał:

Patrząc na to jakie gry nominowali nie mogę się zgodzić żeby to był słaby rok dla RPG.
A tak z ciekawości co takiego super wyszło w 2011, że możnaby go nazwać dobrym?


Wiedźmin 2, Deus Ex, Skyrim... Tyle wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować