Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórca strony Survivor 2299: tak, wiem, że jestem dupkiem

27 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Bethesda potwierdziła, że strona Survivor 2299, na której trwało odliczanie do rzekomej zapowiedzi Fallouta 4, to zwykła mistyfikacja. Osoba, która założyła tę stronę, wyjaśniła motywy swojego postępowania.

Przeczytaj cały tekst "Twórca strony Survivor 2299: tak, wiem, że jestem dupkiem" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak trzeba być skrzywionym i nienormalnym, żeby grozić komuś śmiercią, bo gościu ich zrobił w jajo?Akurat takie osoby, powinny stać jak najdalej od gier!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,Odkąd oszustwo wyszło na jaw, ponad tuzin osób groziło mu śmiercią.'''' Powaga? Jestem takim fanboyem Fallouta, ale mnie ani trochę nie wzruszył fakt, że to były fejki, mimo że uwierzyłem i liczyłem na nadejście kolejnej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

są nadwrażliwi, lub po prostu chorzy psychicznie, normalni ludzie to olali, a fani się zawiedli i tyle w tym temacie:)
widzę, że gościu sobie bardzo schlebia... chciałby być dupkiem, ale to nie w tę mańkę coś mu poszło... jest jedynie rozpieszczonym i pewnie zamożnym trollem według mnie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A ja jestem ciekaw jak fani by zareagowali gdyby to dotyczyło Half-Life 3 :D"
zajrzyj parę miechów do tyłu, bo była niedawno taka akcja, ale żaden fan HL nie pozwolił sobie na taką awangardę w darmowej promocji nie swojej gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A potem się ludziska oburzają jak jakiś/jakaś "mondry/a" pan/i redaktor napisze gdzieś, że gracze to ludzie niedojrzali emocjonalnie i nieprzystosowani do rzeczywistości ;p Woda na ich młyn, niestety, woda na młyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda, też dałem się nabrać na tą zabawę i zrobić z siebie durnia, co było nawet w sumie zabawne. Tylko żeby od razu zacząć gościowi grozić śmiercią. Niektórzy najwidoczniej mają nie po kolei w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A potem się ludziska oburzają jak jakiś/jakaś "mondry/a" pan/i redaktor napisze gdzieś,
> że gracze to ludzie niedojrzali emocjonalnie i nieprzystosowani do rzeczywistości ;p
> Woda na ich młyn, niestety, woda na młyn...
no niestety każda grupa społeczna ma swoich psycholi... nie tylko takich jak gracze, czy fani zespołów muzycznych, ale również znajdziemy takich ludzi w różnych instytucjach, czy to pałkarze, czy lekarze, a w naszym państwie przede wszystkim politycy i urzędnicy w pełni świadomi i pewni swojej dobroczynności i poświęceń ciężką pracą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak trzeba być skrzywionym i nienormalnym, żeby grozić komuś śmiercią, bo gościu ich
> zrobił w jajo?Akurat takie osoby, powinny stać jak najdalej od gier!
Witamy w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> smutne było tylko to, że sugestie "co będzie w fabule" na prawdę były tak durne, jak
> mogłaby to wymyslić beth ._.
bolesna prawda... gościu wiedział jak idiotyczną fabułę zmyślać, żeby ludzie uwierzyli, że to bethesda;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować