Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

12-GB iPod nano już wkrótce?

19 postów w tym temacie

"Przewidują oni, że sprzeda się ich o ponad 39% niż w roku ubiegłym - 187,7 miliona w stosunku do 134,5 miliona"

Chyba powinno być "więcej" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Apple kontynuuje podbój rynku odtwarzaczy MP3, mimo że - wydawałoby się - wcale już nie musi. Dzięki olbrzymiemu zainteresowaniu iPodami nano i spadkowi cen pamięci flash, firma Steve'a Jobsa miałaby jeszcze w tym roku wprowadzić nowy model, o pojemności... 12 GB!

Przeczytaj cały tekst "12-GB iPod nano już wkrótce?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 12:58, KRDr4gon napisał:

Chyba powinno być "więcej" ^^


Zapewne... Dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawione. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej się trzymam swojego planu - Samsung D600+karta pamięci 1-2 GB :-) Po co mi odtwarzacz Mp3 skoro to i wiele więcej daje mi nowoczesny telefon :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super!! Im więcej tym lepiej :-) Ale swoją drogą jeżeli będzie kosztował 250 dol. to zapowiada się mała rewolucja cenowa - obecnie iPod NANO 4GB kosztuje średnio 1200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, postoję. Wolę zapłacić za realne możliwości i porządny dźwięk niż za logo. Dlatego iAudio i iRiver stawiam ponad wszelkiego rodzaju snobistyczne ipody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 14:21, feniksipopiół napisał:

no ja sobie tak mysle że za 2 lata juz ta pojemność powinna wzrosnąc o 20 giga. A ja sie podniecałem
2 gigioymi


Jak ja dostałem półtora roku temu na gwiastke mp3 z pamięcią 128MB to byłem wniebowzięty. A teraz to bedzie miało większą pojemność niż mój dysk C !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby od przybytku głowa nie boli ale ja nie mogę nawet zapchać swojego Creativa 1GB:P Jak to jest tym wyświetlaczem w nano? Na górnym zdjęciu widać, że jest on wielokolorowy a na dole jest monochromatyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować