Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper: Ghost Warrior 2 sprzedał się w ponad 1,4 milionach egzemplarzy; CI Games wypuściło nowe akcje

20 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

11 milionów złotych udało się uzyskać CI Games w ostatniej emisji akcji klasy E. Pieniądze zostaną przeznaczone na tworzenie Enemy Front oraz Lord of the Fallen.

Przeczytaj cały tekst "Sniper: Ghost Warrior 2 sprzedał się w ponad 1,4 milionach egzemplarzy; CI Games wypuściło nowe akcje" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A szkoda, bo nie życzę dobrze tym darmozjadom, którzy kolekcjonują hajs za sprzedawanie ładnych okładek i napisu "sniper" gimbom :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 22:32, Skull3 napisał:

nie życzę dobrze tym (...)

O co Ci chodzi? Zabili Ci chomika? Posuwali Twoja byłą? Porysowali Ci brykę?
Ich sprawa jak zarabiają na życie. Nie widzę podstaw by ich za to nienawidzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 22:56, Ozi_GT napisał:

Jak ktoś czegoś nie lubi, nie można mu nakazać polubienie tego, każdy ma swoją opinię.

Jest różnica między nielubieniem czegoś, a życzeniem źle ludziom, którzy mają rodziny, dzieci i robią to, co robią by zarobić na życie. Nawet jeśli prawdopodobnie odnoszą dużo większy sukces niż życząca im nieszczęścia osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ten gość bezczelnie kłamie... Najpierw zakładał sprzedaż lepszą niż pierwsza część czyli z 3 miliony sztuk. Gdy gra wyszła i sprzedała się połowa z ponad miliona sztuk powiedział, że oczekiwał cieplejszego przyjęcia. Teraz kolei niby miało być 700 tysięcy tylko, ale sukces i udało się wysłać ponad milion sztuk rofl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 22:56, Ozi_GT napisał:

Jak ktoś czegoś nie lubi, nie można mu nakazać polubienie tego, każdy ma swoją opinię.

Ale nazywanie "darmozjadami" ludzi, którzy pracują na swoje utrzymanie i najwyraźniej tworzą coś, co ludziom sprawia przyjemność, nie jest już opinią.

Swoją drogą, nigdy nie rozumiałem tej stosunkowo dużej popularności Snipera. Oceny w granicach 50-60%, i to zarówno recenzentów, jak i graczy, a jednak się sprzedaje dosyć dobrze, podczas gdy większość gier z tego przedziału ocen raczej zostaje zapomniana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Sniper: GW 2 nie wyszedł im najlepiej, ale hej! przecież nie był aż tak słaby, prawda? był przyzwoitym tytułem ze średniej półki. Mam nadzieję, że Enemy Front i Lords of the Fallen im wyjdą jak należy, bo materiał, szczególnie pierwszego tytułu, bardzo ciekawy : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie kumam ludzi piszących texty typu ''źle im życzę''... Jak jedna z niewielu polskich firm odniosła sukces naprawdę na całym świecie i to w tak konkurencyjnej dziedzinie jak gry to tylko trzymać kciuki niezależnie czy lubi się te gry czy nie. Dla mnie oba snajpery były tym czego oczekiwałem - zabawa dobrej jakości. A czym miały niby być?

Natomiast jeżeli chodzi o Enemy Front to nie mogę się doczekać bo chętnie wrócę w klimaty 2 wojny - ściganie terrorystów znudziło mi się. Tak czy inaczej demo EF wygląda dla mnie bardzo ok. Poniżej link to każdy sam sobie może ocenić zamiast pieprzyć... PAX Prime 2013 - Enemy Front (Interview/Demonstration):
http://www.youtube.com/watch?v=4KD8YXuqmJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > nie życzę dobrze tym (...)
> O co Ci chodzi? Zabili Ci chomika? Posuwali Twoja byłą? Porysowali Ci brykę?
> Ich sprawa jak zarabiają na życie. Nie widzę podstaw by ich za to nienawidzić.

Zrobili mnie w ch... swoim syfem SGW2? Może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2013 o 02:16, moord napisał:

Też nie kumam ludzi piszących texty typu ''źle im życzę''... Jak jedna z niewielu polskich
firm odniosła sukces naprawdę na całym świecie i to w tak konkurencyjnej dziedzinie jak
gry to tylko trzymać kciuki niezależnie czy lubi się te gry czy nie. Dla mnie oba snajpery
były tym czego oczekiwałem - zabawa dobrej jakości. A czym miały niby być?


Ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 23:49, aTF-KUDLaTY666 napisał:

Fakt, Sniper: GW 2 nie wyszedł im najlepiej, ale hej! przecież nie był aż tak słaby,
prawda?


Nie, nie był słaby. Zgadza się. Był mega słaby i można było go przejść używając samego pistoletu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Natomiast jeżeli chodzi o Enemy Front to nie mogę się doczekać bo chętnie wrócę w klimaty

To kup Red Orchestre to poczujesz prawdziwy klimat II wojny światowej, ewentualnie obejrzyj fim historyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2013 o 06:48, TobiAlex napisał:

Zrobili mnie w ch... swoim syfem SGW2? Może być?


Trzeba było nie kupować :D Nawet zła gra nie powinna być powodem, żeby komuś źle życzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ręce opadają...
Mi wszystko opada jak czytam komentarze jak Twój.
Wyrocznią jesteś? Inni ni mają prawa do własnego zdania?
Nie odpowiadał Ci Snajper to trudno dla mnie i wielu innych osób był ok i nie zmienię zdania bo Ty masz inne.
Widząc Twoją fanatyczną złośliwość prędzej będzie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Fakt, Sniper: GW 2 nie wyszedł im najlepiej, ale hej! przecież nie był aż tak słaby,
>
> > prawda?
>
> Nie, nie był słaby. Zgadza się. Był mega słaby i można było go przejść używając samego
> pistoletu...

Nie każdy jest geniuszem jak Ty i widocznie są tacy dla których był ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Natomiast jeżeli chodzi o Enemy Front to nie mogę się doczekać bo chętnie wrócę
> w klimaty
>
> To kup Red Orchestre to poczujesz prawdziwy klimat II wojny światowej, ewentualnie obejrzyj
> fim historyczny.

Bądź łaskaw pozwolić mi poczekać na Enemy Front :)
Jeżeli podobało mi się demo to chętnie kupię grę. Mogę? :)

Nie widzę problemu żebyś oglądał filmy na jakie masz ochotę a wybieranie co mam oglądać pozostawię sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować