Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DayZ także dostępny w Steam Early Access

16 postów w tym temacie

No chyba sobie jaja robią? 24 eurusy ?! Miało być ok. 15 dolarów! Nie ma to jak wesoło grzmocić graczy, którzy jeszcze cieszą że maja dostęp na Early Access...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jak "witaj, zapłać nam 24 euro a my damy Ci grę która odrzuci cię prędzej niż myślisz" Też słyszałem o tym że gra będzie z początku "bardzo tania" a finalne wydanie będzie kosztować gdzieś tak z 25-30 euro, a tu na starcie taka cena ? cóż ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany boskie, ludzie... Nie kupujcie. Właśnie o to chodzi - gdyby dali 15 dolców, to zleciałaby się banda graczy chcących się pobawić. Tak przynajmniej kasę wydadzą ci, którym naprawdę zależy na pomocy w tworzeniu gry.

Poza tym, 100 zł za grę typu DayZ to dużo? Z której strony? Chora mentalność jakaś, coś kosztuje więcej niż 70-80 zł, a nie jest triple-A to już "zdzierstwo". "Yyy, chciałem zagrać, ale bezczelni twórcy chcą zarobić, co za banda sprzedawczyków i chamów!". lel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2013 o 10:34, Zdenio napisał:

Rany boskie, ludzie... Nie kupujcie. Właśnie o to chodzi - gdyby dali 15 dolców, to zleciałaby
się banda graczy chcących się pobawić. Tak przynajmniej kasę wydadzą ci, którym naprawdę
zależy na pomocy w tworzeniu gry.


Raczej fanboje którzy dalej pozwalają się kolejnym twórcom walić w rogi jako darmowi beta testerzy.

Dnia 17.12.2013 o 10:34, Zdenio napisał:

Poza tym, 100 zł za grę typu DayZ to dużo? Z której strony? Chora mentalność jakaś, coś
kosztuje więcej niż 70-80 zł, a nie jest triple-A to już "zdzierstwo". "Yyy, chciałem
zagrać, ale bezczelni twórcy chcą zarobić, co za banda sprzedawczyków i chamów!". lel.


Za grę - nie, za dostęp do czegoś co jest w fazie alfa - śmiech na sali.

Pojawia się tylko pytanie - ile wiary się ma w danego twórce/studio. Bo może wyjść tak, ze gra nawet w fazie która twórca dumnie ochrzci "gold" będzie dalej gówniana i pełna tych samych błędów co w alfie/becie. Wtedy twoje 100zł poszło psu w dupę na niegrywalnego potworka. Ja np wyznaję zasadę - szanuj swoje ciężko zarabiane pieniądze. Dodatkowo inne były zapowiedzi w kwestii dostępu i ceny a inna okazała się rzeczywistość co tez kiepsko świadczy o samym autorze, który [nie tylko w tym przypadku z resztą] mówi A a robi B.

Osobiście tez czekam na pełną wersję Day Z - ale z graniem w alfę w cenie "pełniaka" jednak się wstrzymam, jakieś resztki zdrowego rozsądku jednak mi zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Full capsem jest napisane na stronie gry:

"WARNING: THIS GAME IS EARLY ACCESS ALPHA. PLEASE DO NOT PURCHASE IT UNLESS YOU WANT TO ACTIVELY SUPPORT DEVELOPMENT OF THE GAME AND ARE PREPARED TO HANDLE WITH SERIOUS ISSUES AND POSSIBLE INTERRUPTIONS OF GAME FUNCTIONING."

W takiej sytuacji (deweloper sam mówi NIE KUPUJ JEŻELI NIE CHCESZ SIĘ BABRAĆ W SZAJSIE) to tu już chyba nie można zwalić winy na nieświadomość, tylko już trzeba umyślnie chcieć dowalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia marudzenia, ale tego że a) to jest alpha nie BETA a to różnica. b) gra wygląda średnio i działa średnio i c) to że mówili iż cena będzie inna a jest inna.

Ja się nie dziwie jak ludzie na to marudzą. Gdybym kupił a nie sprawdził znajomego kopii to pewnie jednak bym HL3 nie doczekał.

Osobiście uważam iż EARLY ACCESS na steamie to wielki błąd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Męczą się z DayZ standalone już od dłuższego czasu (2 lata?) chwaląc się wielkimi zmianami itp. ale tego najzwyczajniej w świecie nie widać. To ten sam silnik co w dayz, te same dziwne nienaturalne ruchy zombiaków itd. Po tak długim okresie produkcji oczekiwałem czegoś więcej niż kopii DayZ mod z usuniętymi wieloma elementami. Pozostaje nadzieja, że mimo wszystko deweloperzy przyśpieszą pracę nad grą teraz gdy mają już wylany fundament :]

Mam wrażenie, że co niektórzy gracze traktują nalepkę "Early Access" jako zakaz jakiejkolwiek krytyki bo gra "nie jest skończona". Zauważcie, że mało kto narzeka na to, że wypuszczono niekompletną i nie skończoną grę. Większość graczy - w tym przypadku - ma Deanowi i spółce trochę za złe to, że wyskoczyli z wysoką ceną na dzień dobry.

Jeżeli ktoś bierze pieniądze od graczy tak wcześnie to obok bug reportów i zachwalania wspaniałej produkcji musi też być przygotowany na słowa krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować