Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 2 RPG pak - aukcja w sklepie gram.pl

169 postów w tym temacie

witam,

aukcja gothica 2 jest pierwszą aukcją na gram.pl, byc moze system daleki jest od doskonalosci,
nie oznacza to jednak, ze nie bedzie rozwijany i udsoskonalany.Wszystkie Wasze uwagi zbieramy.

prosze pamietajcie jednak ze NIE JEST i NIE BEDZIE to allegro!

Evil Khan > jesli nie podoba sie Tobie aukcja - nie licytuj, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 11:00, Tuddrussel napisał:

Evil Khan > jesli nie podoba sie Tobie aukcja - nie licytuj, proste.

Proszę się nie obrażać. ja tylko piszę co by można zmienić. Sorrki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie będzie chyba najlepiej jeśli osoba, która wygrała aukcję dostaje maila i ma czas np. 24h żeby na Niego odpowiedzieć. Jeśli nie odpowie taki sam mail jest wysyłany do osoby, która zajęła drugie miejsce itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 11:05, Evil Khan napisał:

> Evil Khan > jesli nie podoba sie Tobie aukcja - nie licytuj, proste.
Proszę się nie obrażać. ja tylko piszę co by można zmienić. Sorrki :(



Evi.. :) Spoko.. Sugestie mile widziane, jak najbardziej! Bo gram.pl jest dla Was, Wam ma się podobać!
Tylko, że czasem piszesz w taki sposób, że wygląda to na "wszystkiego się czepianie" :>

I jeszcze coś ode mnie - ufamy naszym Gramowiczom. Bardzo. Jeśli jednak zawiedzie się nasze zaufanie.. Grrr ;>

To działa dokładnie tak samo w drugą stronę. Wy nam ufacie, ale jeśli .. ;>

To jak? Nie odkopujmy toporka..

JJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 11:09, Soleila napisał:

Evi.. :) Spoko.. Sugestie mile widziane, jak najbardziej! Bo gram.pl jest dla Was, Wam ma się
podobać!
Tylko, że czasem piszesz w taki sposób, że wygląda to na "wszystkiego się czepianie" :>

EVI - o ja Cię co za zdrobnionko Sol ;)
Faktycznie czasem mam cięty język i nie szczędzę słów krytyki, a moje wypowiedzi mogą być odbierane jako
chasmkie i uszczypliwe...ech

Dnia 29.06.2006 o 11:09, Soleila napisał:


I jeszcze coś ode mnie - ufamy naszym Gramowiczom. Bardzo. Jeśli jednak zawiedzie się nasze
zaufanie.. Grrr ;>
To działa dokładnie tak samo w drugą stronę. Wy nam ufacie, ale jeśli .. ;>

Pożyjemy zobaczymy

Dnia 29.06.2006 o 11:09, Soleila napisał:

To jak? Nie odkopujmy toporka..

OK. HOWK ;D
EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu jeśli nie będzie możliwośći przelewania kasy ze wszystkch banków. Bo jak mój ojciec ma konto na Pekao to już sklepik na pten przykład go nie obsługuje :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm, ze statystyk wynika, że ten użytkownik zarejestrował się dzisiaj ;-) Ja bym radzł skontaktoanie się z nim i potwierdzenie oferty :D Bo może mu się coś z Allegro pomyliło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście istniała by także możliwość zapłacenia przelewem internetowym :P Ale dla osób nie posiadających konta w wybranych bankach była by możliwość płatności normalnym przelewem. Mam nadzieję, że wszyscy zrozumieją o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 11:20, Arclight napisał:

Heh, mam kolejny pomysł dotyczący aukcji. Płatność wyłącznie przelewem. Ew. kartą kredytową.

hmm, tylko po co? A jeśli do banku mam daleko, konta internetowego nie mam, to nie moge sobie kupić? Płatność za pobraniem powinna być, właśnie dla takich przypadków. Albo najbardziej prozaiczny - nie chce mi się wychodzić. Leń jestem straszny, kupuję przez internet, nie płacę przez internet, a grę mi pod drzwi dostarczają. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 11:37, Arclight napisał:

Mam na myśli tylko i wyłącznie aukcje. Zresztą ma to służyć uwiarygodnić kupującego.

Dla uwiarygodnienia to powtórzę - wprowadziłbym obowiązek uzupełnienia pełnych danych osobowych, przed wzięciem udziału w licytacji. I może jakąś aktywację telefoniczną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 11:40, Arclight napisał:

Wróć. Osoby, które wcześniej składały zamówienie na gram.pl mogłyby brać za pobraniem.

O. Z tym się natomiast zgodzę. To jest bardzo dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja telefoniczna to poniekąd dodatkowe koszty. Ale jak już napisałem powyżej - płatność przelewem bądź kartą tylko dla osób, które pierwszy raz coś na gram.pl kupują. Reszta może "za pobraniem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować