Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 2 RPG pak - aukcja w sklepie gram.pl

169 postów w tym temacie

Może by tak cdp się wypowiedziało w końcu jakie to wydania ??!?
Czy to Platynowa kolekcja Gothica czy wersja pudełkowa ? A pozostałe gry z edycji NEK czy premierowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow... 70zl, czy Gothic II nie jest teraz w extra klasyce? za 20zl + 20zl za BG + 20 zl za ID = 60 :) nie ma to jak polska matematyka, aha, pewnie dojda jeszcze koszty przesylki wiec kolejna dycha :] taaaaaa, ale slawa z wygranej z aukji przetrwa po wsze czasy, amen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo ludzie są napaleni, bo to pierwsza aukcja w serwisie gram. Jestem użytkownikiem allegro i zawszę licytuję w ostatniej godzinie aukcji. Są tego proste powody:
-nie podbijam sobie sam bez sensu ceny(gdy cena jest niska zawsze znajdzie się ktoś kto ciebie przebije)
-pod koniec aukcji można już określić mniej więcej jaką cenę będzie miał licytowany przedmiot, więc jeśli będzie ona niezadowalająca, to po wogóle zawracać sobie głowę aukcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam aukcje za geialny pomysł ale nie zgadzam sie z niektórymi ze jest to ździeranie kasy.No bo wkocu oni nie ustalili ceny tylko ludzie propoują tutaj ceny tak więc równie dobrze ta gra mogła zostać sprzedana z 9 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmmm juz jest 88zł, a ja za bodajże 90zł kupiłem to samo pudełko z tymi samymi grami w empiku gdzies z rok (albo więcej) temu, założe się ze bedzie wiele takich licytacji, bo w końcu ma na czym dużo zarobić(czyt. na kolekcjonerach) Jeśli chodzi o tą osobę co sama przebiła siebie, to sądze że jaja sobie poprostu robi,a jak nawet dostanie bana na ip to założe się że pisała z kafejki internetowej........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować