Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Czat gram.pl.

1435 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2006 o 17:51, Sarafan_Knight napisał:

Żeby sobie ludzie nie pomyśleli, że każdemu odpowie niezależnie czy odpowiedź będzie pozytywna
czy negatywna. :)


O tym mówi cytat: " Wybierzemy dziesięciu testerów i tylko z Nimi się skontaktujemy "

Więc po co to lojalnie :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 17:52, rick90 napisał:

Jeśli się macie czegos czepic to nie słowa lojalnie tylko moim zdaniem literówki: "Wszystkich
chętnych do protestowania czata..."


O tym juz pisałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

praworządny, prawomyślny, postępujący zgodnie z polityką rządu, uczciwy, rzetelny w stosunkach z ludźmi....
moze uczciwie sie skontaktuje?? :) wybierz ktores okreslenie ktore najbardziej Ci pasuje ^^
---
a co do czatu fajnie bedzie i zmniejszy sie ilosc spamu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 17:54, Sarafan_Knight napisał:

No że uprzedza lojalnie, że tylko z nimi się skontaktuje. ;)


Powinno być uprzedza "uprzejmie" , a nie lojalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 17:57, Tomi_323 napisał:

Powinno być uprzedza "uprzejmie" , a nie lojalnie :D


Ale lojalnie oznacza w tym wypadku, że nie ukrywa tego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm wygląda na to ,że mój głos będzie jedynym sceptycznym w tej dyskusji odnośnie pomysłu czatu na gram.pl. Szczerze powiedziawszy to trochę się obawiam, że gram.pl ma aspiracje być witryną gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zrozumcie mnie źle, byłoby milo. Ale obawiam się o jakość. Mianowicie forum jest fajne, ale.. gdzie zapowiadane wizytówki? Teraz jak się zajmą czatem to bye bye witytówki czy awatary. Chyba raczej bym wolał węższy zakres funkcjonalności tej witryny a na najwyższym poziomie. No ale to tylko takie moje bredzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czat chętnie potestuję ale.... Wg. mnie przez niego bardzo mało osób będzie pisać na forum - okropne :(


MOJA PROPOZYCJA - SOL PRZECZYTAJ : - )

Uważam, iż czat należy otwierać tylko podczas jakichś wielkich wydarzeń, np. premiery jakiejś gry, patcha, sprzętu.... bo inaczej czat zastąpi całe forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 18:12, WorldWar3PL napisał:

Ja czat chętnie potestuję ale.... Wg. mnie przez niego bardzo mało osób będzie pisać na forum
- okropne :(


Co ty.. Może być tak że czat nie będzie oblegany:) ja wolę forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 18:12, WorldWar3PL napisał:

Ja czat chętnie potestuję ale.... Wg. mnie przez niego bardzo mało osób będzie pisać na forum
- okropne :(


A ja ci mówię że wcale nie! Bo czat do czego jest? Do rozmów użytkowników, zwykłych pogaduszek między nami :) Takie tam można powiedzieć "pierdołki" - a jakże ważne rzecz. Bo na forum nie ma rozmów o braku podłoża intencji, takie tematy mega offtopicowe są zamykane a na czacie będzie można sobie pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować