Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hearthstone: Heroes of Warcraft wkracza w fazę otwartej bety

24 postów w tym temacie

Najlepsze to jest to że teoretycznie minigierka jak na standardy Blizza robiona przez 10 deweloperów jest w fazie beta prawie pół roku i jedyna funkcja która jest w 100% sprawna od samego początku to sklep :) P2W jest wszechobecne zawłaszcza w wyższych partiach laddera i jak ta gra "wyjdzie" to pierwsze miesiące dla ludzi którzy nie chcą wydawać pieniędzy będą przykrym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 12:08, Aludra napisał:

Najlepsze to jest to że teoretycznie minigierka jak na standardy Blizza robiona przez
10 deweloperów jest w fazie beta prawie pół roku i jedyna funkcja która jest w 100% sprawna
od samego początku to sklep :) P2W jest wszechobecne zawłaszcza w wyższych partiach laddera
i jak ta gra "wyjdzie" to pierwsze miesiące dla ludzi którzy nie chcą wydawać pieniędzy
będą przykrym doświadczeniem.

Już teraz blizz rozbraja mnie swoimi mailami typu "w podziękowaniu za udział w becie przygotowaliśmy dla ciebie kartę za jedyne X eur". Czyli zapłać nam to Ci podziękujemy za odwaloną za darmo robotę testera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 12:13, hans_olo napisał:

Już teraz blizz rozbraja mnie swoimi mailami typu "w podziękowaniu za udział w becie
przygotowaliśmy dla ciebie kartę za jedyne X eur". Czyli zapłać nam to Ci podziękujemy
za odwaloną za darmo robotę testera.


Właśnie to mnie drażni w obecnej modzie na wypuszczanie nieskończonych gier i testowanie ich za frajer na graczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 12:08, Aludra napisał:

Najlepsze to jest to że teoretycznie minigierka jak na standardy Blizza robiona przez
10 deweloperów jest w fazie beta prawie pół roku i jedyna funkcja która jest w 100% sprawna
od samego początku to sklep :) P2W jest wszechobecne zawłaszcza w wyższych partiach laddera
i jak ta gra "wyjdzie" to pierwsze miesiące dla ludzi którzy nie chcą wydawać pieniędzy
będą przykrym doświadczeniem.



Kupować można, lecz nie jest to konieczne - równie dobrze można zdobyć wszystkie legendarne/epickie (i co sobie jeszcze tam człowiek wymarzy) karty bez płacenia ani złotówki. Na arenę nie jest tak trudno uzbierać, a jak na arenie wygrywasz to złotem się już nie musisz martwić, a i karty się trafią. Inna sprawa że w niedawno zakończonym pierwszym sezonie testowym dało się dojść stosunkowo wysoko grając talią złożoną tylko z podstawowych kart.


@Ichibanboshi-kun

Zapominasz o jednym, nikt nikomu nie każe testować, a większość graczy zapisuje się na bety tylko po to żeby pograć wcześniej i jest z tego powodu zadowolona. Ja lubię testować - cieszę się że mogę zagrać wcześniej, lubię zgłosić jakieś bugi, zaproponować sugestie odnośnie balansu czy nowych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie to mnie drażni w obecnej modzie na wypuszczanie nieskończonych gier i testowanie
> ich za frajer na graczach.

W HS można grać przynajmniej za darmo, a nie tak jak w niektóre gry na Steamie, że płaci się 40 euro za wczesną alfę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 13:22, Runners_High napisał:

Dobra wiadomość. Ja trochę pograłem w trakcie bety, ale szybko mi się znudziło.


Takie było moje pierwsze odczucie po paru partiach - gierka fajna, ale może pogram jak wyjdzie na urządzenia przenośne bo szkoda czasu. A potem zacząłem grać ze znajomymi i się wkręciłem. Łyknąłem trochę teorii jak grać żeby wygrać no i poszło, rankingowe, areny itd. Wbrew pozorom Hearthstone (jak i zresztą każda inna gra Blizzarda) jest niesamowicie prosty i przystępny ale przy tym bardzo ciekawy i wciągający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ktos nie umie grac w karcianki to mu sie sszybko nudzi, nauczcie siee zaasad pograjcie dluzeej i wtedy zobaczcie aa nie zee nie umiecie grac przegracie 1 pojedynek po czym stwwierdzicie ze glupia gra, nuda....
gra megaa wciagajaca jak i duel of champions, zasady sa proste i przejrzyste, fajna oprawa audiowizualna, lekka i przyjemna, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc pograłem i się znudziło. Dodatkowo gra traci urok, jeśli prawie wszyscy grają magiem/kapłanem. Ile można walczyć z tymi samymi postaciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 13:09, zawcia napisał:

@Ichibanboshi-kun

Zapominasz o jednym, nikt nikomu nie każe testować, a większość graczy zapisuje się na
bety tylko po to żeby pograć wcześniej i jest z tego powodu zadowolona. Ja lubię testować
- cieszę się że mogę zagrać wcześniej, lubię zgłosić jakieś bugi, zaproponować sugestie
odnośnie balansu czy nowych rozwiązań.

Ale ktoś tu najpierw zapomniał, że za podziękowania raczej nie powinno się płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować