Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - rozgrywki finałowe ostatniego sezonu kwalifikacyjnego

16 postów w tym temacie

Domek

Już w ten weekend rozpoczną się rozgrywki finałowe trzeciego i ostatniego sezonu kwalifikacyjnego do mistrzostw świata Guild Wars: Factions. Wszystkie mecze można będzie oczywiście oglądać w trybie obserwatora!

Przeczytaj cały tekst "Guild Wars: Factions - rozgrywki finałowe ostatniego sezonu kwalifikacyjnego" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 11:54, Adik989 napisał:

BTW. Pierwszy

Naprawde. NIKOGO to nie obchodzi - a raczej wywoluje niechec. Wpisujac ''pierwszy'' pokazujesz jaki jestes... ehh, nawet szkoda klawiature niszczyc, zeby Ci napisac...


Ehhh, Guild Wars - jakos ostatnimi czasy nie mam ochoty na gre. Trzeba chwile odpoczac - i oczywiscie wrocic na Festiwal Smoka ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze takie gildie jak SaaT , ML , i ostatnio Rycerze Apokalipsy mieli by duze szanse wziasc w finalach udzial jednak jeszcze nie nasza pora , jeszcze musimy troche pocwiczyc...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SaaT nie jest wcale taka dobra gildia ja uwazan ze ba nistszostwa to maja szanse takie gildioe jak Union Of Twelve [XII], Bezmyslne Dogadzanie Sobie [MSI], Mucha Lucha [ML].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak moja gildia walczyła z WM hohoho co się działo. Po 2 minutach już wszyscy z naszego team''u nie żyli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Factions jest dodatkiem stand alone , czyli będzie działał bez wersji podstawowej. Będzie się to oczywiscie wiązało z tym że nie bedziesz miał dostępu do lokacji, questów i misji z pierwszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz jest oczywista:

Do pierwszego zapoznania sie z gra najlepszym wyjsciem bedzie zakupienie GW:Prophecies (czyli czesci 1-szej). Innego wyjscia nie ma :). Pozwala spokojniej wejsc w klimat, nie zdobywa sie 20 lvl w dwa dni, do tego mozna zapoznac sie ze skillami, a nie ze od razu ma sie dostep do tylu rzeczy, ze nie wiadomo co wybrac.

No chyba, ze chcesz sobie pograc Rytualistka czy Zabojczynia, ale oto nie pytales :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SEZON KWALIKFACYJNY jak chciałbym tam byc chociaz sobie pooglądac ale na razie sie nie zanosi abym kupił jakąs gierke mmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować