Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmina 3 da się już przejść od początku do końca

25 postów w tym temacie

Panie Kiciński zamiast wku... denerwować ludzi to dawaj pan mi te betę to wam ją przetestuję i powiem, czy możeta ją już wydawać :D:D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że w pierwszej połowie roku, to akurat żadne odkrycie. Data premiery musi być ujawniona nie później niż na pół roku przed nią. Myślę, że termin powinniśmy poznać w marcu lub kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2014 o 13:10, Mr_X1 napisał:

A może by tak wersję early access na steama :) Ja się piszę :)

A może by tak nie? Early access to jeden z najgorszych pomysłów, ostatnio jeden z coraz mocniej nadużywanych. Płacić za możliwość zagrania w betę... Po co twórcy mają się starać i usuwać bugi skoro ludzie chcą im już płacić za niedokończone gry?

Może i Wiedźmina 3 da się teraz ukończyć, ale bugów tam musi być zatrzęsienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie nei spieszcie si,e dopracujcie, poczekamy. Lepiej zeby gra sie opoznila i wyszla pieknie, bez frustracji graczy bo cos nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2014 o 16:15, QST07 napisał:

Panowie nei spieszcie si,e dopracujcie, poczekamy. Lepiej zeby gra sie opoznila i wyszla
pieknie, bez frustracji graczy bo cos nie dziala.


Jak nie będzie działało, to pobierzemy 50 mega i gotowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2014 o 16:34, Vroo napisał:

Dokładnie. Wolę poczekać niż dożyć powtórki z Gothic 3

Oj żeby W3 było choć w połowie tak dobre jak w pełni spatchowany G3 to będzie wielki sukces CDPR:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczysz żartować.
G3 to kupa, która została zpsikana dezodorantem w postaci patchy.
Ale nadal kupa.

Od Wieśka3 oczekuje się świetnej fabuły, wypełnionej charyzmatycznymi postaciami, połączonej ze swobodą, ogromem świata i mnogością questów.
G3 oferował fabułę na poziomie amatorskiego opowiadania fantasy napisanego na kolanie podczas długiej przerwy w gimnazjum, questy polegające na "zabij 10 dzikich świń i przynieś mi ich mięso", oraz świat z miastami w których mieszkało 8 ludzi i 10 orków na krzyż.
Patche poprawiły buble, nie poprawiły jednak tego, że to zwyczajnie kiepska gierka była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2014 o 17:02, Kopiec napisał:

G3 oferował fabułę na poziomie amatorskiego opowiadania fantasy napisanego na kolanie
podczas długiej przerwy w gimnazjum, questy polegające na "zabij 10 dzikich świń i przynieś
mi ich mięso", oraz świat z miastami w których mieszkało 8 ludzi i 10 orków na krzyż.
Patche poprawiły buble, nie poprawiły jednak tego, że to zwyczajnie kiepska gierka była.

Moder degradujący Cię do "bumelanta" wydał iście salomonowy wyrok :) Nie mam pytań.

ps: Jeśli sknocą W3 tak jak to zrobili z W2 (dla mnie sknocenie to odejście od formuły W1 ((słowiański klimat)) ) i zrobią coś na modłę Elder Scrolls zamiast własnej, niezależnej i suwerennej produkcji (chcę easter eggi z gothiców !) to chyba w to długo nie pogram. I tak kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu odpowiadasz o czymś niezwiązanym z punktami, które wypisałem? Dzięki temu masz wrażenie, że wygrywasz dyskujsę? Przykry człowiek z ciebie. Forumowe rangi sirius biznes.
G3 był skandalicznie słaby pod względami fabularnymi i rozgrywkowymi. Taki fakt. W1 i W2 są kilometry do przodu w porównaniu do tej amatorskiej fantasy papki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2014 o 17:16, Kopiec napisał:

G3 był skandalicznie słaby pod względami fabularnymi i rozgrywkowymi. Taki fakt. W1 i
W2 są kilometry do przodu w porównaniu do tej amatorskiej fantasy papki.


Dokładnie. G3 to techniczny bubel z ułomną fabułą & questami. PB miała za mało czasu by ogarnąć ten syf jaki musieli wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować