Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elders Scrolls Online na PS4 nie wymaga abonamentu PS Plus. Na Xboksach One już tak różowo nie jest

33 postów w tym temacie

To nawet nie o to chodzi, te pazerne [m]. zawsze chciały zapłacenia za konto GOLD :P Ale wydatek pokroju 240zł + 50zł co miesiąc + ok. 60zł za konto GOLD to lekka kur... mać przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz zaraz, może mnie ktoś teraz oświeci... czy to nie miało być tak, że jednak na PS4 trzeba wykupić PSPlus do grania po sieci, czyli coś takiego w stylu Golda od Microsoftu?

No chyba że Sony porozumiało się właśnie z Bethą w tej kwestii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox celuje w USA gdzie takie manewry zawsze przejdą, a resztę świata ma głęboko. Mam nadzieję że wyniki sprzedaży zmuszą ich do zmiany stanowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale zaraz zaraz, może mnie ktoś teraz oświeci... czy to nie miało być tak, że jednak
> na PS4 trzeba wykupić PSPlus do grania po sieci, czyli coś takiego w stylu Golda od Microsoftu?
>

Tak, poprostu Sony nie wymaga tego abonamentu dla tej gry. To tak jakby zezwolono na granie przez siec użytkownikom konta silver na Xboxie.

Mimo, że moim zdaniem TESO szybko przejdzie w B2P to uważam też, że płacenie dwóch abonamentów jest głupotą. Ok, Golda i tak się niby co roku kupuje, ale jak ktoś tego nie robi, to niby dla jednej gry ma wykupic i golda i płacic osobno abonament za TES?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby jakieś porozumienie między Bethesdą a Sony? Przecież każda gra miała wymagac w PS 4, PS plus by grać przez sieć...

Dishar 1:0? Chyba w "smarowaniu" :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale zaraz zaraz, może mnie ktoś teraz oświeci... czy to nie miało być tak, że jednak
> na PS4 trzeba wykupić PSPlus do grania po sieci, czyli coś takiego w stylu Golda od Microsoftu?
>
> No chyba że Sony porozumiało się właśnie z Bethą w tej kwestii...
Sony generalnie ma nie wymagać abonamentu w przypadku gier F2P (Planetside, War Thunder etc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialbys, zeby MS tak smarowalo :). A nie - abonament, tu, abonament tam, do tego 100Dol drozej, Kinectem, ktorego nie da sie wylaczyc i dodatkowo DUUUZO slabszymi wnetrznosciami, ktore nie radza sobie z 1080p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piotrek_K jak PS3 kosztowało więcej niż X360 to wszyscy klaskali, że lepiej bo wszystko jest już w pudełku. Jak M$ zrobił, że wszystko jest w pudełku to tragedia. Darujmy sobie takie komentarze, dają więcej - chcą więcej, proste jak budowa cepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2014 o 20:55, Eternal101 napisał:

Czyżby jakieś porozumienie między Bethesdą a Sony? Przecież każda gra miała wymagac w
PS 4, PS plus by grać przez sieć...


Nie, już dawno była o tym mowa, nie każda gra online będzie wymagała PS+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz patrząc w jakim kierunku idzie seria TES, jest tylko dla mnie złym snem. Cieszyłbym się gdyby dodali do nowszych TES''ów multi. Zamiast robić jakiś gniot, dla mnie wszystkie te abonamenty to są nieopłacalne... dla nas dla twórców idealny kierunek. Obawiam się, że to już koniec podróży po Tamriel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2014 o 21:03, Gregnar napisał:

Piotrek_K jak PS3 kosztowało więcej niż X360 to wszyscy klaskali

A teraz zastanowmy sie CO dawali: karte wi-fi, wiekszy dysk twardy (i mozliwosc zainstalowania wlasnego, a nie konkretnego od Sony za gruba kase), odtwarzacz Blu-Ray, pad do ktorego nie trzeba kupowac baterii, mocniejszy procesor (choc fakt faktem, trudniejszy do programowania)

Dnia 28.01.2014 o 21:03, Gregnar napisał:

Jak M$ zrobił, że wszystko jest w pudełku to tragedia.

A teraz zastanowmy sie CO daje MS: Kinect, DUUUZO slabszy sprzet, brak wymienialnego dysku (chyba, ze chcesz tracic gwarancje), Kinect, tivi, tivi, tivi. Mowilem juz o TiVi oraz Kinectcie?

>> dają więcej - chcą więcej, proste jak budowa cepa.
Sek w tym, ze wlasnie NIE daja :). Tylko MS jeszcze stara sie zaklinac rzeczywistosc i wmowic ludziom, ze de facto daja wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2014 o 21:20, Niflheim napisał:

Nie, już dawno była o tym mowa, nie każda gra online będzie wymagała PS+.

A widzę Sony jak kobieta zmienny jest, bo jeszcze nie dawno mówił że KAŻDA gra będzie wymagała ale co tam.

Piotrek_K Szczerze to ważne by mi się przyjemnie grało a czy taka dużo słabsza to nie wiem, to że Sony włożyło pamięci DDR 5 nie czyni ich konsolki od razu DUŻO mocniejszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2014 o 23:04, Eternal101 napisał:

A widzę Sony jak kobieta zmienny jest, bo jeszcze nie dawno mówił że KAŻDA gra będzie
wymagała ale co tam.


Pierwsze słyszę. Na długo przed premierą konsoli było jasno powiedziane, że decyzja dotycząca PS+ w MMO/F2P będzie należała do wydawców.

http://ign.com/articles/2013/06/13/ps4-publishers-decide-if-free-to-play-needs-ps-plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować