Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Titanfall - Temat Ogólny

182 postów w tym temacie

Mi się wydaje, że Oni tą grą chcą trafić do jak największej ilości graczy, aby utrzeć troszkę nosa Cod''owi.
Tym bardziej, że jest to nowa marka i sukces by się przydał.
Ea będzie mieć Bf''a i właśnie Titana, bo raczej na nowego moha się nie zapowiada.
Dlatego tytuł graficznie może i nie prezentuje się najlepiej, tak samo z wymaganiami (procek, karta) - większość osób będzie mogła pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś niepotrzebny klucz ? :( tak bardzo chcę zagrać w Titanfall... A jak zawsze nie pofarciło mi się i nie dostałem swojego klucza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 14:37, SirGracz napisał:

Ma ktoś niepotrzebny klucz ? :( tak bardzo chcę zagrać w Titanfall... A jak zawsze nie
pofarciło mi się i nie dostałem swojego klucza :(

Jeszcze do 17. możesz dostać, poczekaj cierpliwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 14:39, Dared00 napisał:

> Ma ktoś niepotrzebny klucz ? :( tak bardzo chcę zagrać w Titanfall... A jak zawsze
nie
> pofarciło mi się i nie dostałem swojego klucza :(
Jeszcze do 17. możesz dostać, poczekaj cierpliwie ;)


I ile pogram ? jeden dzień ? :) zresztą znając moje szczęście to i tak nie dostanę klucza... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2014 o 14:41, SirGracz napisał:

I ile pogram ? jeden dzień ? :) zresztą znając moje szczęście to i tak nie dostanę klucza...
:(

Jeden dzień wystarczy by wbić ostatni level i poznać wszystkie smaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 14:46, DarkWolf_PL napisał:


> I ile pogram ? jeden dzień ? :) zresztą znając moje szczęście to i tak nie dostanę
klucza...
> :(
Jeden dzień wystarczy by wbić ostatni level i poznać wszystkie smaczki.


Yeaaa mam już kod !!!... Zatem czas sprawdzić tę zacną gierkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 15:13, DarkWolf_PL napisał:

Oj nie mogę się połączyć, czy tylko ja mam z tym problem?

Mi czasami matchmaking działa dopiero za którymś razem, jak nie chce połączyć, daj "Cancel" i spróbuj od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie denerwują Was czasami te całe grunty AI, za których zabicie dostaje się 20 punktów, a które są tak głupie że aż strach?
Pograłem dziś trochę dłużej w tę grę i seryjnie śmierdzi tu Call of Duty na kilometr tylko mam wrażenie, iż tempo jest jeszcze bardziej podkręcone. Problem w tym czy istotnie gracz wytrzyma dłuższą sesję oraz czy w ogóle nie znudzi się rozgrywka na dłuższą metę bowiem widzę, że jest stosunkowo uproszczona? I nie wiem, jak to w Waszych sesjach jest, ale w moich nikt nie potrafi przerwać ewakuacji przeciwnej drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 21:22, Agntx napisał:

I nie wiem, jak to w Waszych sesjach jest,
ale w moich nikt nie potrafi przerwać ewakuacji przeciwnej drużyny.

Nieszczęśliwie trafiłeś na ludzi, u mnie często epilogi kończyły się zniszczonym albo pustym statkiem przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 10:59, KrisK91 napisał:

Też mam taki problem ale nie mam za bardzo ochoty się z tym bawić. Tu masz opisane większość
błędów na gamernexus:
http://www.gamersnexus.net/gg/1320-titanfall-crash-fixes-black-screens-mouse-lag-vsync

Podobno granie na padzie pomaga ;)


Na padzie mam to samo. Poza pad vs klawiatura+myszka to żadna przyjemność :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie trochę w naszego Spadającego Tytana i muszę powiedzieć, że jest całkiem przyjemnie. Ale, jest IMO parę problemów:
1) Jakość tekstur - grałem na średnich detalach, ale środek Tytana wygląda jakby żywcem przeniesiony z Counter Strike''a 1.6, zaś reszta tekstur wydaje się rozmyta i niewyraźna.
2) Czekanie 70 sekund na rozpoczęcie gry - IMO, spokojnie starczyłoby 45 sekund.
3) Czasem gdy wchodzi się do menu Burn Cards to ekran zaczyna straszliwie migotać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do jakości tekstur to faktycznie kaszana a gram na ustawieniach Insane. Czy tak właśnie powinna wyglądać next-genowa gra?

Mam do Was jednak inne pytanie - jak sobie radzicie z rozgrywką? Ja aż taki noob nie jestem bo sobie strzelam w pół tabeli w Ghosts i BF4, ale w Titanfall tylko raz byłem drugi a tak to okupuję dolne rejony wyników, gdzie gruntów zabijam nawet ośmiu, ale normalnych przeciwników to normalnie nie widzę, bo jak uda mi się ich zdjąć dwóch to już jest dobrze. Bardzo nieprzyjemne jest też wtedy, gdy jestem już w tytanie a obchodzi mnie trzech tytanów przeciwnika = pozamiatane. Wychodzi chyba na to, że to nie jest dla mnie gra, to tempo potrafi zabić! (dosłownie i w przenośni).

Aha i jeszcze kwestia poboczna - gra mi zamuje maksymalnie 1.5GB RAM, a tymczasem instalka waży 12 GB. Gdzie są więc pozostałe dane, giera ich nie wczytuje czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 23:14, Lisun napisał:

1) Jakość tekstur - grałem na średnich detalach, ale środek Tytana wygląda jakby żywcem
przeniesiony z Counter Strike''a 1.6, zaś reszta tekstur wydaje się rozmyta i niewyraźna.


Na Insane wygląda całkiem nieźle. Choć next-genem ciężko to nazwać.

Dnia 15.02.2014 o 23:14, Lisun napisał:

2) Czekanie 70 sekund na rozpoczęcie gry - IMO, spokojnie starczyłoby 45 sekund.


Beta ma ograniczoną liczbę graczy. Może do czasu pełnej wersji czas oczekiwania zostanie skrócony.

Dnia 15.02.2014 o 23:14, Lisun napisał:

3) Czasem gdy wchodzi się do menu Burn Cards to ekran zaczyna straszliwie migotać.


Też tak czasem mam. Pewnie zostanie to poprawione.

Agntx
Nieskromnie przyznam, że swego czasu byłem niezłym wymiataczem w CoD-a. Potrafiłem się też odnaleźć w BF-ie. Ale to było ładne kilka lat temu. Skill pozostał, bo w Titanfallu radze sobie całkiem nieźle. Często środek tabeli, ale nigdy nie schodzę poniżej. Gra jest dynamiczna i panuje spory chaos, dlatego ciężko to ogarnąć. Oczywiście większość fragów to minionki, ale często udaje mi się zabić różnych graczy. Co do walk z tytanami, to albo pakujesz się w nieodpowiednie miejsca, albo w złe terytoria przyzywasz mechy. Wszystko jest sprawą doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2014 o 01:35, Malevyn napisał:

ta gra to tez bedzie tasiemiec wypuszczany co roku/dwa jak cod i bf ?


A kij wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, chociaż wszystko zależy od wysokiej sprzedaży. Drugiej części spodziewałbym się za 2-3 lata (taki jest średni cykl tworzenia kolejnych części). Chyba, że jedynka to będzie finansowa klapa (w co wątpię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne info z Ćwierkacza pana Zampelii: Ok, just heard from @jonshiring. His words are ''Let''s break it'', so the plan is to make the beta fully open and have you max stress it! Opening XB1 first, at some point tonight. PC will follow, maybe tomorrow.

Wersja dla tych co się nie uczyli w szkole angielskiego: Beta Titanfalla stanie się otwarta dla wszystkich jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować