Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Risen 3: Titan Lords trafi na platformy PC, PS3 i Xbox 360 w sierpniu tego roku

17 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Piranha Bytes pokusiło się wreszcie o oficjalną informację prasową, w której otrzymaliśmy nieco szczegółów jeszcze przed premierą nadchodzącego magazynu PC Games, z którego wypłynęła informacja na temat gry.

Przeczytaj cały tekst "Risen 3: Titan Lords trafi na platformy PC, PS3 i Xbox 360 w sierpniu tego roku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby te zapowiedzi o konsekwencjach własnych wyborów nie były przesadzone, bo prezentuje się to naprawdę miodnie. Wygląda to tak jakby wybór frakcji miał wpływ na to jakie zadania będziemy wykonywać, przynajmniej przez jakąś część gry. Skoro każda frakcja ma inne cele... Może też zobaczymy kilka zakończeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to naiwne ale ja dalej mam tą iskierkę nadziei że zrobią nowego Gothica albo jakiś remake. Nie mogę zapomnieć jak się w G1 zagrywałem, piękne to były czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W G1 miód wylewał się z ekranu na klawiaturę. W G2:NK podobnie. Nawet G3 miał swój klimat, chociaż już nie taki jak poprzedniczki. Seria Risen też ma swój klimat, chociaż jako gry są tylko poprawne. Mam nadzieję, że R3 będzie więcej niż poprawne. Gothic''u wróć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 00:55, aragroth napisał:

W G1 miód wylewał się z ekranu na klawiaturę. W G2:NK podobnie. Nawet G3 miał swój klimat,
chociaż już nie taki jak poprzedniczki. Seria Risen też ma swój klimat, chociaż jako
gry są tylko poprawne. Mam nadzieję, że R3 będzie więcej niż poprawne. Gothic''u wróć!


Tak bardzo to ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 00:55, aragroth napisał:

Mam nadzieję, że R3 będzie więcej niż poprawne. Gothic''u wróć!


Nie liczyłbym już na to. Jak ma wrócić klimat Gothica, kiedy znowu pojawią się karaibskie/wyspiarskie lokacje, bronie strzelane i to cholerne voodo? Gothic powrócić może jedynie wtedy, gdy sobie go ponownie zainstalujemy. Risen to Risen i niewiele z Gothic''iem ma wspólnego. Jak ktoś w Risenie widział coś z Gothica, to tylko dlatego, że chciał widzieć i sobie to wmawiał podczas grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"> Może to naiwne ale ja dalej mam tą iskierkę nadziei że zrobią nowego Gothica albo jakiś
> remake."
Nowego Gothica na pewno nie zrobią, sami twórcy powiedzieli w wywiadzie że są za duże oczekiwania względem kontynuacji i im zapewne nie sprostają (swoją drogą trochę to świadczy o ich ambicjach...) Jedyne co wchodzi w grę to właśnie remake, przynajmniej tak gadali w tamtym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorę w ciemno, jak każda gre Piranha Bytes.
Ale taki Gothic 0, byłby piękny. Wydarzenie, któe miały miejsce przed kolonia karną, co się wtedy działo z bohaterem. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 12:29, Bajuj napisał:

Biorę w ciemno, jak każda gre Piranha Bytes.
Ale taki Gothic 0, byłby piękny. Wydarzenie, któe miały miejsce przed kolonia karną,
co się wtedy działo z bohaterem. Czekam.


Pewnie biegałbyś po mieście i kradł bułki ze straganów. Fajnie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować