Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Origins dostanie w kwietniu nowe DLC z Mr. Freezem

11 postów w tym temacie

> Jeśli to się sprzeda, to tylko pokaże jakimi gracze są debilami.


Możesz rozwinąć myśl? Nie grałem w tego Batmana, nie przepadam za DLC, ale mam wrażenie że za twoimi słowami kryje się coś większego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ale mam wrażenie

Dnia 25.02.2014 o 22:51, Piotres92 napisał:

że za twoimi słowami kryje się coś większego.

Koledze zapewne chodzi o to, że Arkham Origins była grą okrutnie zabugowaną i nie wszystkie z tych bugów zostały naprawione. Któregoś dnia przedstawiciel WBGM stwierdził, że nie zostaną one już naprawione, bo ekipa koncentruje się na tworzeniu DLC. Co nie zmienia faktu, że to pewnie będzie dobre DLC, bo i sama gra (poza wspomnianymi bugami) była dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi... dobre DLC jest dobre. To tak jak dawno temu kupowało się dodatki do gier w pudełkach, na płytach. W sumie nadal są one wydawane. W mniejszej ilości, ale zdarza się. Po prostu o wiele łatwiej jest sprzedać DLC w wersji cyfrowej, a przy okazji taniej chyba.

Po prostu trzeba rozróżniać DLC, czyli dodatek dodający coś nowego fabularnie, pozwalającego przeżyć coś innego (Harley Quinn''s Revenge całkiem spoko, Missing Link do Deus Ex: Human Revolution) od małych dodatków, które wnoszą tyle, co praktycznie nic... oprócz ewentualnego plus 500 do lansu na wirtualnej dzielni. Jak np. dodatkowe skórki, jakiś różowy shotgun czy dwie mapki do multiplayera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmroziła mnie ta informacja... Nie mówiąc o tym, że zesztywniałem lekko z oczekiwania na to co może się dziać, kiedy pojawia się kwintesencja zimna... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC w większości przypadków, nawet fabularne, nie dorastają do pięt pudełkowym expansion packom. Harleyquinns revenge było krótkie i sztucznie przedłużone i nawet wtedy przejść można je było w 1,5 h gdzie na dawne fabularne dodatki potrzebne było mnóstwo czasu, prawie jak podstawkę. Bardzo często (nie zawsze) DLC to wycięte elementy z podstawowej wersji gry i sprzedawane za duże pieniądze. Wydawane są albo w mega packach albo w edycji GOTY ponieważ są zbyt małe i zbyt krótkie na wydanie ich w wersji pudełkowej a nie bo łatwiej i taniej w cyfrowej dystrybucji sprzedać. Tak więc DLC nie równa się pudełkowym dodatkom. A z tym DLC "Lodowate serce" (teaser świetny) lepiej się nie podniecać bo może zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 22:51, Piotres92 napisał:

Możesz rozwinąć myśl? Nie grałem w tego Batmana, nie przepadam za DLC, ale mam wrażenie
że za twoimi słowami kryje się coś większego.

Jak już wspomniał kolega wyżej; WB oświadczył, że nie naprawi gry, bo im się to nie opłaca i skupią się na DLC. Kupując dodatki pokażemy/pokażecie, że pozwalamy sprzedawać niedokończone produkty. W ten sposób psuje się rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja należę do tych farciarzy co przeszli grę bez żadnych błędów, no może małe, ale nim zacząłem grubszą eksplorację poza fabularną, to już połatali te istotniejsze:) czekam na ten dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować