Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Knight - analiza trailera

12 postów w tym temacie

Oglądając ten trailer jakoś uznałem, że jego bohaterem jest ojciec Bruca, a nie on sam. I że jest to pożegnanie nagrane przed samobójczą misją... Jakby Tom był pierwszym Batmanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2014 o 14:10, Wojman napisał:

Batcave mieliśmy już w Batman: Arkham Asylum.

To nie była właściwa Batcave tylko "awaryjna" baza operacyjna Batmana na wyspie Arkham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja czytając ten artykuł czuję się jak w tym dowcipie o konie kobiet - gdzie lektor tłumaczy fabułę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2014 o 14:22, sebba99 napisał:

Nie wiem jak wy, ale ja czytając ten artykuł czuję się jak w tym dowcipie o konie kobiet
- gdzie lektor tłumaczy fabułę....


Ja z kolei czuję się jak niepełnosprytny, który nie potrafi wyciągnąć oczywistych wniosków na podstawie tego, co ogląda. Liczyłem na coś odkrywczego w tekście, rzeczywiście wymagającego głębokiej analizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Kopnięcie będzie też częstym poczęstunkiem Batmana dla tych, którzy występują przeciw >Gotham i służą złu. To zdeterminowane spojrzenie Mrocznego Rycerza mówi wszystko: >bójcie się, niegodziwcy!

Żartujesz ? Batmana najskuteczniejsze i najczęściej stosowane fatality - ATAK Z DYNI !!!

Kurde... w żadnej innej obecnie serii gier nie pamiętam,a by ktoś tak często wywalał ludziom z baniaka xD To świadczy tylko o geniuszu tej gry :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że Bruce odczytał list swojego ojca z drugiej alternatywnej rzeczywistości w którym to właśnie Thomas jest Batmanem ( motyw z Leage of Justice: The Flash Point Paradox). Byłoby zacnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patos patosem, ale wypada docenić dobranie odpowiednich scen do słów: "Nie przetrać wszystkiego na szybkie samochody, skandaliczne ubrania i pościg za destrukcyjnym stylem życia."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Batcave mieliśmy już w Batman: Arkham Asylum. Po za tym nie było potrzeby robić autorskiego
> tłumaczenia trailera, a to dlatego, że od razu pojawił się w wersji z polskimi napisami.
> https://www.youtube.com/watch?v=QMeRou6hpz0
W sumie to nie mieliśmy. Jako "BatCave" zwyczajowo rozumie się jaskinię pod posiadłością Wayne''ów. Ta z AA to "Zapasowa" jaskinia, którą Batman kiedyś zbudował na wyspie Arkham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować