Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Office 2007 nieco później?

14 postów w tym temacie

Fett

Jakiś czas temu informowaliśmy o możliwości testowania najnowszej wersji pakietu biurowego Microsoft Office. Dzięki powszechnemu udostępnieniu bety wykryto kilka dość istotnych błędów i stało się to bezpośrednim powodem opóźnienia w premierze.

Przeczytaj cały tekst "Office 2007 nieco później?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Office 2007 (patrząc przez pryzmat drugiej bety) bardzo mi pasuje. Bardzo rozsądnie rozwiązano interfejs pozbywając się górnego menu i grupując narzedzia w tabach. Nie trzeba "przeklikiwać się" przez tony okienek, wszystko jest od razu dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się beta 2 osobiście podoba i jak kolega już zauważył w końcu skończyło się przekopywanie nieczytelnego menu. Oprawa graficzna też robi wrażenie po tych wszystkich jednakowych seriach Offica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko zmiany związane z opóźnieniem przekładają się na lepszą (chociażby niż poprzednia wersja bo nie mówie juz o 2003) to spoko. Jednak po pierwszych oględzinach mi również wydaje sie ze zostane przy 2003.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to rozwiazanie z tymi grupami przyciskow jest genialne. Wszystko jest logicznie poukladane i przejrzyste. Interfejs jest bardzo mily dla oka. W nowych okienkach biuroych pracuje mi sie znacznie lepiej i wygodniej. Jak dla mnie jest to przelom na miare win 95 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ten Office może wyjść nawet za 10 lat ;-) Z powodzeniem używam edycji 2003 a przesiadka dla nowego interfejsu, czy paru innych błyskotek mija się z celem. MS musi się bardziej postarać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować