Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zgarnij klucz do bety The Elder Scrolls Online!

14 postów w tym temacie

Z Guild Wars było o wiele lepiej. Można było zagrać bez zamawiania gry. Każdy mógł zagrać i zdecydować o zakupie. Za tak bete to ja dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z Guild Wars było o wiele lepiej. Można było zagrać bez zamawiania gry. Każdy mógł zagrać
> i zdecydować o zakupie. Za tak bete to ja dziekuje.

Klucze do tej bety dostaniesz wszędzie, dosłownie, i do tego za darmo, a gram chce po prostu zachęcić co poniektórych do zakupu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.....dostałem przed chwilą e-mail z kluczem do bety od Elder scrolls online.jak ide z mojego konta i klikam redeem code to mi pokazuje to.You are not allowed to redeem this code. Please review our Privacy Policy.O co w tym chodzy i czy tae jest zanim beta się otworzy?(to pierwsza beta gry w której wchodze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Klucze do tej bety dostaniesz wszędzie, dosłownie, i do tego za darmo, a gram chce po
> prostu zachęcić co poniektórych do zakupu i tyle.

Tylko jesli nie złożysz zamowienia (nie mowie tu o gram.pl) to niczego z tym kluczem nie zrobisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie.....dostałem przed chwilą e-mail z kluczem do bety od Elder scrolls online.jak
> ide z mojego konta i klikam redeem code to mi pokazuje to.You are not allowed to redeem
> this code. Please review our Privacy Policy.O co w tym chodzy i czy tae jest zanim beta
> się otworzy?(to pierwsza beta gry w której wchodze)
Aby móc grać w beta testach większości gier musisz mieć ukończone 18 lat, zapewne podałeś że nie masz 18 lat dlatego nie możesz wykorzystać kodu (nie dotyczy to pełnej wersji gry, która będzie 16+ z tego co się orientuję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Pytanie.....dostałem przed chwilą e-mail z kluczem do bety od Elder scrolls online.jak
>
> > ide z mojego konta i klikam redeem code to mi pokazuje to.You are not allowed to
> redeem
> > this code. Please review our Privacy Policy.O co w tym chodzy i czy tae jest zanim
> beta
> > się otworzy?(to pierwsza beta gry w której wchodze)
> Aby móc grać w beta testach większości gier musisz mieć ukończone 18 lat, zapewne podałeś
> że nie masz 18 lat dlatego nie możesz wykorzystać kodu (nie dotyczy to pełnej wersji
> gry, która będzie 16+ z tego co się orientuję)
Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie warto. Nie wiem jak to zrobili, ale ta gra mimo, iż parę jej mechanizmów (mam na myśli te dotyczące kreowania postaci) uważam za naprawdę dobre, to po około 2h gry przestałem grać. Warto wspomnieć, że byłoby to bardziej prawdopodobne gdybym grał sam, a grałem w grupie (akurat to zwalili, przynajmniej wtedy kiedy grałem - zamknięta beta). Jeśli nie jesteś fanem TES, nie przesiedzisz raczej przy tym długo, a już tym bardziej, że trzeba będzie płacić. Uważam, że zmarnowałem czas, spędzony na pobieraniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zagrałem w 1sza bete i już mi sie nie chce nastepnego. Bethesda musi wrecz prosi sie
> ludzi zebry grali w bete

To nie jest gra od Bethesda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować