Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego grafika w Dark Souls II nie wygląda tak, jak na materiałach promocyjnych?

76 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2014 o 09:45, Dared00 napisał:

Tiaaa. Wszyscy równo od 30 lat dajemy się dymać. Pozdrawiam, Dared00 (22 l.). Może po
prostu rynek dojrzał i weszli na niego ludzie, którzy potrafią krzyknąć "bullshit"?


Gówno prawda, wtedy też byli tacy ludzie i mieli te same problemy. Mieli je tak długo, aż w końcu przestali zwracać na to uwagę. Teraz kiedy lodowce stopniały i dinozaury dawno wyginęły "new age" naruszył skorupę i trysnęło szambo. Dosłownie;

Dnia 18.03.2014 o 09:45, Dared00 napisał:

Gdyby
cały gatunek miał taki tok myślenia jak ty, to dalej siedzielibyśmy w jaskiniach, bo
"jakoś przez 3 generacje nie narzekaliście, to nie udawajcie teraz, że nagle szałasu
i wioski potrzebujecie".


Nie chciałbym się droczyć, ale przez tę waszą spostrzegawczość to Wy wróciliście do jaskini, na własne życzenie ;D

Dnia 18.03.2014 o 09:45, Dared00 napisał:


Poza tym... "dawaliście się dymać"? Czyli co, ty nie dawałeś? Od 30 lat uparcie
i dzielnie walczyłeś z kłamstwami devów? Łał, napisz do prezydenta, może ci walnie pomnik
pod Belwederem.


Napiszę podanie o jakąś parcelę dla Ciebie- założysz swoje kółko nieszczęśliwie dotkniętych przez marketing.
A ja?- skoro dawałem się pukać tyle czasu za pełnym przyzwoleństwem to nie zamierzam udawać poszkodowanego teraz, bo aura sprzyja;

@Cygi- jak chcesz z czymś do mnie uderzyć- przemyśl to. Na spokojnie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 09:27, kodi24 napisał:

Skoro dawaliście się bezkarnie i bezrefleksyjnie dymać przez 30 lat to nie udawajcie
teraz, że aż tak Wam to przeszkadza;


Zaprawdę już dawno większej głupoty nie czytałem. A nie... czytałem wcześniej jakąś wypowiedź pewnego posła. To ok jesteś na drugim miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiemy się pewnie, że to nowy zaawansowany engine, który twórcy nie do końca ujarzmili - oczywiście pojawi się wersja na konsole nowej generacji. Edycji na PC nie będzie, bo się pomylili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 10:17, kodi24 napisał:

> Tiaaa. Wszyscy równo od 30 lat dajemy się dymać. Pozdrawiam, Dared00 (22 l.). Może
po
> prostu rynek dojrzał i weszli na niego ludzie, którzy potrafią krzyknąć "bullshit"?


Gówno prawda, wtedy też byli tacy ludzie i mieli te same problemy. Mieli je tak długo,
aż w końcu przestali zwracać na to uwagę. Teraz kiedy lodowce stopniały i dinozaury dawno
wyginęły "new age" naruszył skorupę i trysnęło szambo. Dosłownie;


Myślę, że tu nie chodzi o to, że nagle wszyscy się obudzili. Bardziej chodzi o pewien poziom bezczelności takich zagrywek. Wszystko ma swój limit.
Myślałem, że po aferze z Colonial Marines ludzie zaczną większą wagę zwracać na to co jest pokazywane, a co dostajemy naprawdę. No ale wtedy sprawa ucichła. Teraz afera z Watch Dogs... tym razem mam nadzieję, że cały ten proceder tak szybko nie ucichnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednym z artykułów było napisane, że gra była robiona pod next-gen''y. Możliwe, że zostali zmuszeni, zmienić całkowicie tekstury by gra ruszyła na PS3 i X360, a za pół roku dostaniemy wersję PS4 i XONE, które prezentuje się jak na filmikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahahahah, prze "wuje" są z tych Namaco Bandai, normalnie gdyby teraz były okolice 1''szego kwietnia, nie uwierzył bym, że tak można okroić grę względem materiałów promocyjnych. Mistrze ! :D

Edit: ... co nie zmienia faktu, że na DS2 czekam z językiem na wierzchu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bo ta gra zawsze była porażką ?

Gdyby tak było to by się tak dobrze nie sprzedała ani nie zbierała dobrych ocen mimo słabej grafiki. Polecam zanim się zacznie krytykować powalczyć z nią. A nie poddawać się przy pierwszym potworze. (jeżeli w ogóle tą grę trzymałeś w ręce bo takie wypowiedzi świadczą że nie)

>Nie rozumiej jej fenomenu, to przecież wygląda jak amatorska
> gra, jak nie gorzej

Amatorska to przesada ale 1 część budżet 1,5 miliona.. druga 3 miliony i mały zespół.. dla mnie wręcz to gra indie ;) ale tym bardziej ją doceniam że mały zespól za nie wielkie pieniądze jak na dzisiejsze czasy potrafi zrobić grę która wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim dopiszesz trzecią odpowiedź do jednego mojego posta zastanów się, czy o niczym nie zapomniałeś ^^

Dnia 18.03.2014 o 11:13, Dandzialf napisał:

Myślę, że tu nie chodzi o to, że nagle wszyscy się obudzili.


Ale mnie właśnie o to chodzi i tak- nagle się wszyscy obudzili. Christ second coming;

Dnia 18.03.2014 o 11:13, Dandzialf napisał:

Bardziej chodzi o
pewien poziom bezczelności takich zagrywek.


Kapitan Oczywisty;

Dnia 18.03.2014 o 11:13, Dandzialf napisał:

Wszystko ma swój limit.


Oo, nie zapędzaj się ;))

Dnia 18.03.2014 o 11:13, Dandzialf napisał:

Myślałem, że po aferze z Colonial Marines ludzie zaczną większą wagę zwracać na to co
jest pokazywane, a co dostajemy naprawdę. No ale wtedy sprawa ucichła. Teraz afera z
Watch Dogs... tym razem mam nadzieję, że cały ten proceder tak szybko nie ucichnie.


Nie ucichnie, będzie sraka na całego, bawcie się dobrze. Ja mam jedynie buraczane deja vu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zanim dopiszesz trzecią odpowiedź do jednego mojego posta zastanów się, czy o niczym nie zapomniałeś ^^

Niestety system edytowania postów jest tutaj jaki jest:)

Dnia 18.03.2014 o 12:11, kodi24 napisał:

Nie ucichnie, będzie sraka na całego, bawcie się dobrze. Ja mam jedynie buraczane deja
vu;


I bardzo dobrze, że nie ucichnie. Może w końcu coś się zmieni w świadomości, jak lud wreszcie "na dłużej" przejży na oczy.


Ale jak już rozliczać, to rozliczać wszystkich... cyrk zwany "grową prasą" także:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 13:11, Dandzialf napisał:


I bardzo dobrze, że nie ucichnie. Może w końcu coś się zmieni w świadomości, jak lud
wreszcie "na dłużej" przejży na oczy.


Haha, który to juz raz w życiu słyszę?... Na dłużej to są ruskie konserwy i tylko ruskie konserwy ^^

Dnia 18.03.2014 o 13:11, Dandzialf napisał:

Ale jak już rozliczać, to rozliczać wszystkich... cyrk zwany "grową prasą" także:)

>

Rozliczać... ;) Deja vu overload forever;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 13:25, kodi24 napisał:

Haha, który to juz raz w życiu słyszę?... Na dłużej to są ruskie konserwy i tylko ruskie
konserwy ^^


Jeszcze wiele razy to usłyszysz:D Ja się tam cieszę, że są jeszcze osoby, które jak się w nie pluje to nie mówią, że deszcz pada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie do grających w DS2 jak wygląda grafika w porównaniu do poprzedniej części?


^^ Dużo lepiej. Katuje wersję iksboksową (jedynkę skończyłem na PC) i różnice są widoczne gołym okiem - nie trzeba ich szukać pod lupą. Poprawiono oświetlenie, shadery, animacje. Kapitalna jest fizyka (powiewające szaty), wreszcie gdzieniegdzie pojawiły się źdźbła trawy (gdzie w jedynce była to tylko płaska tekstura). Oczywiście konsole z gumy nie są, więc niektóre tekstury nadal są dość podłej jakości, ale gołym okiem widać, że to nowy engine - no nie oszukujmy się jedynka miała naprawdę skromny budżet i graficznie był to poziom późnego PS2/Xboxa a nie PS3/X360. Moim zdaniem.

Oczywiście całość jest nieźle ucięta względem pierwszego gameplayu, który leciał na jakimś mocnym laptopie, czego zresztą twórcy nie ukrywali. Jeśli wersja PC będzie tak wyglądać to IMO afery nie ma, jeśli nie to już niech blacharze robią te swoje bojkoty, mnie nic do tego ;-)Acha - wersja iksowa leci grubo powyżej 40 klatek, więc tym razem żadnych problemów z frameratem nie ma. Czuje, że na PC te 60 klatek będzie z palcem w d....

Sama gra - cud, miód i orzeszki :) Można brać w ciemno, w DS grafika to i tak rzecz całkowicie trzeciorzędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 13:31, Dandzialf napisał:

Jeszcze wiele razy to usłyszysz:D


No niestety, ludzie się nie uczą tylko utrwalają zacapy;

Dnia 18.03.2014 o 13:31, Dandzialf napisał:

Ja się tam cieszę, że są jeszcze osoby, które jak się
w nie pluje to nie mówią, że deszcz pada:)


Szkoda tylko, że poza samym ględzeniem o pluciu większość czasu spędzają jednak na deszczu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wygląda gorzej niż mass effect 2 heh gra z 2014 roku a gierka z 2010 roku ją grafiką pobija hmm jeszcze trochę i gry będą wyglądać graficznie jak mario :) nie wiem dlaczego taki hype na tą grę w 1 część nie dało się grać na pc bo sterowanie było zryte jak w resident evil 4 czarno widzę przyszłość gier tak jak by co bez obrazy nie chciałem nikogo urazić lecz mówię co jest dla mnie prawdą tutaj gry cofają się w rozwoju już zaznaczę iż to moje zdanie na ten temat nie musi się z nim nikt zgadzać ale prawda z nim jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 13:11, Dandzialf napisał:

I bardzo dobrze, że nie ucichnie. Może w końcu coś się zmieni w świadomości, jak lud
wreszcie "na dłużej" przejży na oczy.

Nie wiesz co piszesz. "Fandom" Dark Souls jest specyficzny: tylko spróbuj wytknąć ich bożyszczu choć jedną wadę, w najlepszym razie wyjdziesz na lamusa, który powinien "kupić pada", w najgorszym pasują cię na hejtera (a niechby ci przez klawiature przeszło, że "nie rozumiesz fenomenu" :). W każdym razie "ci ludzie" nie będą krzywić się na żadne niedoróbki - każdy syf jaki w jaki ich ta produkcja wpakuje będą błogosławić na kolankach jako objaw geniuiszu From Software ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować