Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes bez platynowego trofeum na PS4

11 postów w tym temacie

Nie no, spoko. Sony zabrania platyn, jeśli gra nie jest z kategorii "za pełną cenę". A jakoś nie było to przeszkodą w umieszczeniu platyny w Trine 2 i oprócz tego, 11 innych złotych trofeów, które razem miały wartość punktową do poziomu profilu większą niż niż 3 duże pudełkowe gry razem wzięte. Zawsze zabraniali, a zawsze pojawiały się jakieś wyjątki. Jedna gra z PSN miała 12 trofeów, inna 30. Teraz wersja na PS4 nie będzie miała platyny, a ta na PS3 będzie ją miała. Ten cały system to jeden wielki bajzel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedia, posiadacze PS4 będą z pewnością anulować pre-ordery.

Żeby te trofea jeszcze coś dawały poza poziomem profilu - który równie nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Siriondel
według mnie to nie Sony a Kojima głupio sie tlumaczy Resogun za 59 platyna i masa innych Dead Nation platyny i inne zależą od twórców gier a nie od SONY czy XBOXA 360. Po prostu nie chciało im sie dodawac 16 ikonki wiec zwalili na SONY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mogliby za platyny dawać zniżki w sklepach (typu "1% za jedną platynę") i by ludzie więcej
> grali.
Mogliby za przebieg dawać zniżki w salonach (na nowe samochody) i by ludzie przekręcali w drugą str... więcej jeździli, znaczy się.

Brzmi fajnie, ale poza tym raczej nierealne i niesprawiedliwe w realizacji. No i jaki zysk ma producent gry A z udzielenia zniżki graczowi, który grał w produkcję producenta B?
Chevrolet ma mi dać zniżkę na Camaro, bo zrobiłem dużo kilometrów Fiestą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 16:06, Terem napisał:

> Mogliby za platyny dawać zniżki w sklepach (typu "1% za jedną platynę") i by ludzie
więcej
> grali.
Mogliby za przebieg dawać zniżki w salonach (na nowe samochody) i by ludzie przekręcali
w drugą str... więcej jeździli, znaczy się.

Brzmi fajnie, ale poza tym raczej nierealne i niesprawiedliwe w realizacji. No i jaki
zysk ma producent gry A z udzielenia zniżki graczowi, który grał w produkcję producenta
B?
Chevrolet ma mi dać zniżkę na Camaro, bo zrobiłem dużo kilometrów Fiestą?


Sony w swoim sklepie mogłoby zrobić taką promocje. To była by fajna promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować