Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Assassin''s Creed: Unity

388 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2014 o 08:05, Ring5 napisał:

Ani mnie nie ciekawi ta epoka, ani miejsce. Zdecydowanie bardziej bym wolał, by wydano
jeszcze kilka dodatków do AC IV...


IV jest naprawdę genialna,ale ile można pływać po morzach. Nie mam jeszcze 100% a już mnie nudzi pomalutku. A jeszcze dodatki ? to jak dla mnie zbyt wiele.

Przeniesienie kolejnej części w czasy Rewolucji Francuskiej wydaje się całkiem interesujące i klimatyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 09:53, wolverine napisał:

IV jest naprawdę genialna,ale ile można pływać po morzach. Nie mam jeszcze 100% a już
mnie nudzi pomalutku. A jeszcze dodatki ? to jak dla mnie zbyt wiele.


Ale do 100% trzeba zebrać wszystkie szanty, znaleźć wszystkie skarby itp (co rzeczywiście może nudzić), natomiast DLC dodawałoby nowe misje, wątki fabularne, być może nowe okręty, kraje (gdzie Portugalia? Gdzie Francja?). Dla mnie byłby to plus.

Dnia 25.03.2014 o 09:53, wolverine napisał:

Przeniesienie kolejnej części w czasy Rewolucji Francuskiej wydaje się całkiem interesujące
i klimatyczne :)


Jabłka i pomarańcze :) Mnie to trochę nudą wieje, a gdybym chciał się włamywać do Bastylii, to równie dobrze mógłbym sobie odpalić Thiefa :P Jedno, co mnie (trochę) pociesza, to fakt, że nie nazwali tego AC V, tylko dali podtytuł. Być może okaże się to jednorazową przygodą w tej epoce i miejscu, po czym przejdziemy dalej, czego serdecznie UBI i sobie życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć druga tegoroczna odsłona serii AC / Comet / ma być kontynuacją Black Flag:

" Z notki wynika, że gra faktycznie zostanie zatytułowana Assassin’s Creed: Comet i że będzie stanowiła ona zwieńczenie sagi rodziny Kenwayów, składającej się z trzeciej i czwartej odsłony serii. Produkcja tytułu trwa jakoby od dwóch lat w studiu Ubisoft Toronto pod przewodnictwem Jade Raymond. Za jego technologiczną warstwę ma odpowiadać silnik AnvilNext.
Według owego oświadczenia głównym bohaterem ma być Eseosa, wnuk Adéwale – inteligentny, lecz naiwny młodzieniec, który wyruszy na poszukiwania Connora Kenwaya (bohatera Assassin’s Creed III) celem uzyskania od niego rady i pomocy. Docelowymi platformami sprzętowymi Assassin’s Creed: Comet mają być Xbox 360, PlayStation 3, Wii U, PlayStation 4 i „inne konsole nowej generacji”, jak również komputery osobiste. Brytyjska premiera tej pozycji w przypadku pierwszych trzech wymienionych platform sprzętowych ma nastąpić 1 listopada bieżącego roku. Posiadacze urządzeń firmy Sony mają otrzymać ekskluzywne DLC oferujące dodatkowe 60 minut zabawy więcej (podobnie było w przypadku Black Flag). Planowane jest też rzekomo wydanie tytułu w edycji kolekcjonerskiej. "

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=84154

fajnie jakby pojawił się Connor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 23:43, Ecko09 napisał:

Tego roku? A Unity którego ma się pojawić?


Też w tym roku.

Na Polygamii piszą jeszcze trochę inaczej:

" Jeśli treść jest prawdziwa, to Comet będzie kontynuacją opowieści z Assassin's Creed 3, aczkolwiek z nowym bohaterem w roli głównej. Połączy się też z wątkami z Black Flag, bo wcielimy się w Eseosę, wnuka Adewale, który żeglował razem z Edwardem Kenwayem. Nieopierzony młodzian będzie uczył się życia w zgodzie z kredem asasynów pod skrzydłami bohatera "trójki" - Connora. Ponoć pieczę nad tym projektem sprawuje Jade Raymond, a napędzać będzie go silnik AnvilNext, który zadebiutował w Assassin's Creed 3.
Ostatnie linijki mówią o tym, że kupując grę na konsole Sony możemy oczekiwać dodatkowej godziny rozgrywki, a kolekcjonerzy mogą czekać na informacje o specjalnym wydaniu gry. "

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,15689136,A_gdyby_Assassin_s_Creed_Comet_bylo_kontynuacja_trojki_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 00:45, Ecko09 napisał:

2 duże Asasyny w jednym roku? Grubo -,-''

Comet brzmi ciekawie i kontynuuje ACIII... W sumie liczyłem na wojnę z 1812, ale tak też może być. :D Może jednak uda im się wyciągnąć ode mnie kasę w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2014 o 20:09, Ecko09 napisał:

11 min. gameplay, wygląda cudnie. Oby tylko wymagania nie były z dupy zawyżone.

O tak, zgadzam się w zupełności. Jeszcze tylko francuskie głosy i pełnia szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie,do premiery trochę ponad dwa miesiące,kiedy Ubi poda wymagania sprzętowe?
obawiam się I7 w minimalnych ze względu na te 30 tys. ludzi w tłumie,choć wydaje mi się,że to będą jedynie momenty sztywno określone fabułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2014 o 21:26, Kraju napisał:

Wymagania nie powinny zbytnio odbiegać od tych, które były w Watch Dogs-ach.


Pożyjemy,zobaczymy,oby to była prawda i oby gra nie cięła się tak,jak "patrzące psy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2014 o 20:23, lis_23 napisał:

No właśnie,do premiery trochę ponad dwa miesiące,kiedy Ubi poda wymagania sprzętowe?
obawiam się I7 w minimalnych ze względu na te 30 tys. ludzi w tłumie,choć wydaje mi się,że
to będą jedynie momenty sztywno określone fabułą.


Też tak myślę, będzie to przy jakiś wydarzeniach np: egzekucjach. Wyjątkowo mnie obchodzą wymagania, bo już na X360 sobie nie zagram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku Ubisoft zniechęcił mnie do AC na tyle (a wierz mi - bardzo mi się ta seria podobała), że jeśli Unity kiedykolwiek kupię to jako wydanie zbiorcze, w pre-orderze - nigdy w życiu, więc nie umiem odpowiedzieć na to pytanie, ale zgadywałbym, że trzeba odpowiednią edycję preorderową (i co za tym idzie - droższą) kupić.
Co do samej zapowiedzi. Podtytuł sugeruje więcej części tych "Chronicles" więc... coś w duchu edycji Waszyngtona z "Zemstą Króla Waszyngtona" do trójki na pewno mają w planach jak skończą dokładać DLC i zaczną oficjalnie o ACVI mówić (bo pracować to na pewno już ją robią). Powinni wydać to jako samodzielną grę - owszem, mniejszą od Unity, a nie bawić się w wmawianie, że to DLC do Unity. Ale cóż, to Ubi... Mam nadzieję, że kiedyś się na swojej polityce marketingowej przejedzie i zmieni się na lepsze, aczkolwiek prędko to pewnie nie nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2014 o 21:45, Ecko09 napisał:

Season Pass do pre-orderów dorzucają?

Z tego co wiem - na pewno będzie w cyfrowych Gold Edition i na pewno nie w zwykłych, najtańszych. A wszystkich wydań jest tyle, że ciężko się połapać. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem chętny na Season Pass, pytanie tylko, czy będzie on dostępny tylko na stronie Ubi?
Kupuje EK AC Unity ale tam nigdy SP nie było, więc nie liczę na to, ze teraz będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera za pasem (miesiąc z hakiem?), a ja jakoś kompletnie nie mogę się do tej części przekonać. Dwójka była genialna, trójkę sobie odpuściłem (Indianin-asasyn? Serio?), czwórkę uwielbiam za piracki klimat, choć z asasynami ma to bardzo niewiele wspólnego, ale Unity... Totalnie, absolutnie i całkowicie NIE. Rewolucja Francuska? Błee... Co będzie następne? Zburzenie Muru Berlińskiego? Zamach stanu w Rosji w 1991? Teczki Macierewicza? Zdecydowanie bardziej mi się podobało, gdy mieliśmy do czynienia z konfliktem asasyni-templariusze, dla którego wydarzenia historyczne były jedynie tłem, dodającym smaczku. Tu, mam wrażenie, jest odwrotnie - mamy wydarzenie historyczne, do którego na siłę próbuje się wrzucić asasynów. Na dodatek wydarzenie historyczne, które pociągnęło za sobą tysiące ofiar i 5 lat terroru. Ciężko mi uwierzyć, że organizacja, dla której celem nadrzędnym (a przynajmniej tak wynika z poprzednich części) jest zaprowadzenie porządku na świecie poprzez doprowadzenie do stanu równowagi między "dobrem" a "złem", z taką chęcią pomagałaby w podobnym przedsięwzięciu.

Cały czas mam wrażenie, że każda kolejna część wprowadza coraz większe zmiany w "lore" tego uniwersum. Niedługo dojdziemy do sytuacji, w której asasyni będą odpowiedzialni za Rewolucję Październikową, obalenie caratu, wybuch I wojny światowej, no i, bezwarunkowo, Noc Długich Noży. Jak napisałem wcześniej - pewnie z ciekawości kiedyś sięgnę po Unity, ale raczej będzie to miało miejsce w momencie, gdy gra osiągnie taką cenę, jaką obecnie mają jedynka czy dwójka podczas Steamowych wyprzedaży - 2-3 euracze, nie więcej. Do tego czasu pozostaje mieć nadzieję, że kiedyś jeszcze wrócimy na Karaiby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2014 o 17:37, Ring5 napisał:


trójkę sobie odpuściłem (Indianin-asasyn? Serio?)


Moim zdaniem, popełniłeś błąd.
Trójka oferuje najbardziej dojrzałą i najmniej czarno-białą fabułę. Tutaj obie strony mają swoje racje, obie strony oszukują i ciężko jest wybrać stronę ( choć gra wybiera za nas ). Poza tym, gra ma klimat, w serii nigdy wcześniej nie było tyle otwartej przestrzeni, tyle dziewiczych terenów, poza tym ja bardzo lubię Indian, pozostało mi jeszcze po lekturze powieści Karola Maya ;)

Dnia 13.10.2014 o 17:37, Ring5 napisał:

Totalnie, absolutnie i całkowicie NIE. Rewolucja Francuska? Błee...


Od początku, gdy zagrałem w jedynkę i w dwójkę, czekałem na Paryż i na możliwość biegania po tym mieście. Możliwość wspinaczki na Notre Dame the Paris jest tak pociągająca, że nie można sobie tej przyjemności odmówić. Te uliczki, budynki, zaułki, zabytki.

Dnia 13.10.2014 o 17:37, Ring5 napisał:

Na dodatek wydarzenie historyczne, które pociągnęło za sobą tysiące ofiar i
5 lat terroru. Ciężko mi uwierzyć, że organizacja, dla której celem nadrzędnym (a przynajmniej
tak wynika z poprzednich części) jest zaprowadzenie porządku na świecie poprzez doprowadzenie
do stanu równowagi między "dobrem" a "złem", z taką chęcią pomagałaby w podobnym przedsięwzięciu.

Cóż, istotny moment w historii danego narodu, miasta jest idealnym polem dla miejsca akcji i dla działania Assasyna, w sumie nie wiadomo jeszcze zbyt wiele o motywach kierujących Arno oraz o tym, po której ze stron opowie się zakon Assasynów, może będzie po części neutralny, jak Geralt w Wiedźminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować