Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Assassin''s Creed: Unity

388 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2014 o 10:09, Kakarotto napisał:

W grę da się już grać w miarę normalnie? Mogę kupować czy lepiej jeszcze poczekać na
kolejne "łaty"? ;P


Za optymalizację dopiero się wezmą, trochę bugów popatchowali póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna łatka wiosny nie czyni :p
Niby coś poprawili, coś zostawili na później i trudno powiedzieć jak to będzie u Ciebie. Różni gracze= różne problemy. Ja np. miałem problem z bardzo małą ilością fps w czasie scenek, po łatce trochę to się poprawiło i działa w miarę sprawnie (ale może to dlatego, że zmieniłem trochę ustawienia?).
Niestety problem freezów na kilka sekund pozostał i trafia mi się tak dwa-trzy razy na sesję godzinną. To jest oczywiście średnia- czasami mam tylko raz na początku gry, a wczoraj np. ciężko było mi w ogóle grać, bo przytrafiło się kilka jeden po drugim :)
Tak więc wnioskuję, że to czy pograsz w ludzkich warunkach, czy nie to jakiegoś rodzaju loteria. Ubi się nie patyczkuje i funduje nam dodatkową rozrywkę za tę samą cenę :D

Jest jeszcze jedna sprawa, która "boli" mnie jeśli chodzi o Unity. Gra jest piękna, Paryż wspaniały ale im dłużej gram tym bardziej przeszkadza mi to w jaki sposób przemieszczamy się po wspomnianym mieście. Coraz częściej kłuje mnie w oczy "brak" rąk u Arno i mieszkańców Paryża- jak w grze za takie pieniądze mogli przeoczyć taką sprawę? Ciekawi mnie czy to poprawią, czy już tak zostanie.

PS. I ostatnie pytanie- też macie tak, że gdy biegniecie obok tłumu to Arno jakby zwalnia? Nie chodzi tu raczej o spadek wydajności, bo całość idzie płynnie tylko przebiegając obok tłumu ludzi mam wrażenie jakby bohater zwalniał o jakieś 50%. Biegnę trochę dalej i znowu przyśpiesza. To tak ma być, czy znowu coś jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średnio pamiętam, ale z tego co kojarzę to Ubi gadał, że misje fabularne można wszystkie przejść cichaczem? Zastanawiam się nad kierunkiem rozwoju, najchętniej bym się skupił na cichym działaniu, ale jeśli nagle w trakcie kampanii ma się okazać, że muszę walczyć z silnymi strażnikami czy coś i nie będę w stanie kampanii ukończyć no to raczej nie o to chodzi.

A w tym Cafe Theatre zawartość skrzyni na pojemność powiększa się tylko po wykonaniu misji czy po remoncie też się zwiększa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspomniał wcześniej o cyklu dnia i nocy. Przez pewną część gry było albo słonecznie albo deszczowo. W pewnym momencie (nie na jakimś aktywnym zadaniu) po wyjściu ze sklepu (zakup nowego ekwipunku) ujrzałem to. Wychodzi na to, że jest jednak noc.

20141123092517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2014 o 19:33, Ecko09 napisał:

W tych szczelinach Helixa jak przejść do następnej? Klikam Y tak jak jest napisane i
nic. Wersja PC, na klawiaturze.

Spróbuj Z. Wygląda na to, że coś jest walnięte albo ubisoft myśli, że my używamy układu klawiatury maszynisty zamiast programisty w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i zapomniałem się spytać o odbijanie od ścian -,-'' Też nie wiem jak to zrobić, w poprzednich częściach wystarczyło się spojrzeć gdzieś i nacisnąć spacje i przeskakiwał, a tutaj nie działa tak. Niby w rogu też jest napisane, że spacją odskoczyć mogę, no ale coś nie mogę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co najgorsze zakończenie z wszystkich części gier. Ogólnie fabuła najmniej ciekawa.

Spoiler

Zero rzeczy związanych z prekursorami, zero powiązań z fragmentami edenu za wyjątkiem miecza, który i tak nie został W OGÓLE wyjaśniony.

Duży zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1: Punkty na umiejętności zdobywa się tylko wykonując główne misje, czy są jeszcze jakieś inne sposoby ich zdobywania?

2: Co trzeba zrobić, żeby móc używać lekarstw? Czytałem, że trzeba wykupić jakąś umiejętność ale którą?

3: Misje z co opca można ponoć wykonać w pojedynkę ale czy nie są one niewykonalne z powodu zbyt wysokiego poziomu trudności?

Ogólnie, na razie czego bym się nie tknął z misji pobocznych pisze mi, że poziom jest zbyt wysoki i żebym rozwinął postać, zakupił umiejętności, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2014 o 19:06, lis_23 napisał:

1: Punkty na umiejętności zdobywa się tylko wykonując główne misje, czy są jeszcze jakieś
inne sposoby ich zdobywania?


Za co-op chyba też są.

Dnia 01.12.2014 o 19:06, lis_23 napisał:

2: Co trzeba zrobić, żeby móc używać lekarstw? Czytałem, że trzeba wykupić jakąś umiejętność
ale którą?


Nic, od początku możesz używać.

Dnia 01.12.2014 o 19:06, lis_23 napisał:

3: Misje z co opca można ponoć wykonać w pojedynkę ale czy nie są one niewykonalne z
powodu zbyt wysokiego poziomu trudności?


Tylko niektóre można solo robić, nie wiem jak z poziomem trudności, nie próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2. Nie wiem czy trzeba coś wyjątkowego z tym robić. Ja w sumie od początku mogłem korzystać z lekarstw a nie pamiętam, żebym kupował tą umiejętność jako pierwszą. Głowy jednak nie dam.

Co do poziomu trudności to nie bazuj na tym tak bardzo. Jeśli jesteś zdolnym graczem to dasz radę nawet z 5* mając ocenę o dwa oczka niższą. Czasami jest to ważne- np. wiele misji wymaga wysokiego poziomu ślusarza, ale pewnie da się to obejść poprzez walkę lub dobre skradanie.
Ja osobiście i tak wykonuję takie misję nie patrząc na ten komunikat. Jest ciężko ale da się przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, mam butelki z lekarstwem ale nie mogę ich użyć, zawsze włączają się bomby dymne, nawet jak wybiorę butelkę z lekarstwem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2014 o 07:38, Jave napisał:

O co chodzi z brakiem rąk?


Zauważyłeś, że podczas biegu i omijania ludzi na ulicach ręce Arno zwyczajnie przenikają przez ręce wspomnianych ludzi? Moim zdaniem to nie powinno tak wyglądać w grze z takim budżetem. Niby podczas misji można nawet tego nie zauważyć, ale jak chcesz sobie pozwiedzać Paryż to trochę rani oczy :)

@lis_23
Ale wiesz że wybierając lekarstwo automatycznie je wypijasz? Nie ma tak, że wybierzesz i masz jak np. bomby, że potem innym przyciskiem z tego skorzystasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jest tak jak napisałem- Ubisoft zapomniał o animacji rąk bohatera i innych postaci.
A tak w ogóle to ostatni patch (1,8GB) tylko bardziej skopał optymalizację u mnie. Musiałem obniżyć ustawienia, bo inaczej miałem pokaz slajdów. Nie wiem co oni z tym robią ale coś im nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować