Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Assassin''s Creed: Unity

388 postów w tym temacie

Bleh. Dziś zakupiłem Xbox One wraz z Unity i Black Flag. Byli przedstawiciele i PS4 i XO i zdecydowałem w końcu na Xboxa. Przechodząc do sedna, myślałem że w zestawie z konsolą te gry będą z płytą i pudełkiem, a tu "Full Game download in Xbox Store". Teraz po 3h mam może z 12%. Ja głupi się nie spytałem i sądziłem, że będzie pudełkowa wersja gier. Masz ci los, pewno na całą noc będę musiał zostawić konsolę i zagram nazajutrz. Zobaczymy czy opłacało się tyle czekać, bo mieszane uczucia mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 21:35, Damianuss1 napisał:

Właśnie pobiera mi się 6GB aktualka, woaa :D. Ubi nie żałuje widzę.


Zdaj relacje, czy coś poprawili.

Wow, kiedyś gry ważyły po 6GB, a teraz same aktualizacje zaczynają tyle ważyć, no nie powiem idzie to w ciekawym kierunku.

A pomyśleć, że Ubi mogłoby przełożyć premierę o 1-2 miesiące i lepiej sprawdzić swoją produkcję, nie byłoby takiego zamieszania, no ale cóż.Rok bez Assassyna to rok stracony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 23:52, pawbuk napisał:

Gdzie można sprawdzić czas gry w Uplay?
Chciałbym się dowiedzieć ile czasu spędzilem z Unity, a nie mogę nigdzie tego znaleźc.


Xfire jest od tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie zapisów.
Czy ktoś wie czy można w Unity grać od samego początku bez wczytywania wspomnień? Ponieważ mój brat hciałby grę sobie przejść, ale jak na złośc w Unity nie ma osobnych stanow gry... Jedyna taka część bo w poprzedniczkach zawsze było pare profili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram już z patchem. Czy coś poprawili? Szczerze ciężko mi stwierdzić. Tylko coś mi się mapa nie podobała po pierwszym uruchomieniu- nie wiem co z nią zrobili ale chyba czymś się różni, bo tak dziwnie wyglądała.
Gra dalej miała krótkie przycinki ale poszedłem za głosem z Internetu i zagrałem w trybie offline- o dziwno problem ustąpił. Niestety nadal zdarzają się freezy na ~8-10s, jest to trochę wkurzające ale da się żyć. Na sesję godzinną mam takich przycięć 2-3.
Więc u mnie nic nie zepsuli ale też niestety do końca gry nie naprawili. Czekam na patch z kolejnym numerkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 17:50, Hepe napisał:

Czyli widzę, że jeszcze nie pora na kupno gry.Mam nadzieję, że nie będą jej naprawiali
przez rok jak BF''a


Średnio od paru lat jak taki technologiczny crap wyjdzie to zazwyczaj co najmniej 1 rok trzeba czekać by grę doprowadzić do stanu używalności. I tak dla przykładu parę gier i serii

- Seria BF tak od czasów BF2
- Seria Total War ogólnie
- Gothic 3
- Xrebirth po roku łatania mogę przy odpowiedniej cenie polecić
- seria elders scrolls
- Fallout 3 i NV

i tego jest o wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 12:19, Numenpl napisał:

Średnio od paru lat jak taki technologiczny crap wyjdzie to zazwyczaj co najmniej 1 rok
trzeba czekać by grę doprowadzić do stanu używalności. I tak dla przykładu parę gier
i serii

- Seria BF tak od czasów BF2
- Seria Total War ogólnie
- Gothic 3
- Xrebirth po roku łatania mogę przy odpowiedniej cenie polecić
- seria elders scrolls
- Fallout 3 i NV

i tego jest o wiele więcej.


Co do serii Elder Scrolls, to Skyrim nie miał tylu problemów co Unity i nie wymagał kilkunastu patchy, aby można było w niego jakoś grać.

Jednak z jego poprzednikiem było gorzej, chociaż nadal nie tak tragicznie jak z AC:U.Ach, aż przypominają się moje problemy z zainstalowaniem patcha z polską lokalizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilkanaście godzin już z nowym patchem i jest znacznie lepiej niż przed nim - takie kilkunastosekundowe zacinki pojawiły mi się dosłownie dwa razy, innych błędów nie zauważyłem.
Wreszcie mogę ustawić prawie wszystko na Ultra (opcje graficzne) i nie mam pokazu slajdów :D W każdym razie na moim sprzęcie gra jest w pełni grywalna i nie bardziej zabugowana niż poprzednie części AC.
Co do grafiki, to na pewno jest się czym zachwycać - Paryż wygląda rewelacyjnie, zwłaszcza w porannej mgle, tłumy na ulicach robią wrażenie, a ogrom miasta naprawdę zaskakuje - zdecydowanie najbardziej bogata lokalizacja w całej serii. Chciałbym zobaczyć jak teraz Ubisoft by sobie poradził z Wenecją z ACII, czekam z niecierpliwością na Londyn.
Co do misji - bardzo się cieszę, że nie ma tylu misji ze śledzeniem innych postaci - w AC IV miałem ich szczerze dość. Generalnie w Unity dostajemy nieco więcej swobody w wypełnianiu zadań, co mnie bardzo cieszy.

Ogólnie mówiąc, Unity pozytywnie mnie zaskoczyło (wg mnie mamy do czynienia już z next-genem) w wielu elementach - oprawy graficznej, fizyki postaci, odwzorowania miasta, wypełnienia ulic NPCami, walki bronią białą czy też poruszania się w poziomie i w pionie.
Zupełnie inny klimat i charakter gry niż w Black Flag, ale nie powiedziałbym, że gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 21:53, Hepe napisał:

A jak ze zmianami na mapie Paryża na PC?Zauważyłeś coś szczególnego?


Szczerze mówiąc to nie, ale być może zbyt krótko grałem przed wyściem nowego patcha.
Może zmienili jakieś drobiazgi na które zazwyczaj nie zwraca się żadnej uwagi. Moim zdaniem gra jest teraz ładniejsza, choć ciężko mi powiedzieć z czego to dokładnie wynika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


U mnie najnowszy patch trochę namieszał. Przed odpaleniem gry muszę skasować pliki konfiguracyjne. Jak tego nie zrobię to mi sie gra zawiesza na menu. Z plusów to grafika trochę mi się poprawiła. Albo efekt wgrania najnowszych sterowników, albo włączenia czegoś przez UBI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy raz odpaliłem Unity i muszę napisać, że jestem pod dużym wrażeniem. W porównaniu do poprzedniczki to duży krok naprzód jak dla mnie. Szczególnie w bardziej dojrzałym sposobie snucia opowieści ( co przypomina mi nieco najlepszą jak dla mnie dwójkę ).
Wydaje mi się, że jest to pierwsza w pełni nextgenowa i multiplatformowa gra jaka do tej pory wyszła, a tego jeszcze jakiś czas temu nie spodziewał bym się po Ubisofcie, które szło prostą drogą za Activision.
Jestem prawie na samym początku historii ( pierwsze misje w Paryżu ) ale jak na razie większych wpadek technicznych nie stwierdziłem, ot kilka dziwnych animacji NPC-ów. Rozumiem, że gra ma bardzo wysokie wymagania, a do tego jej silnik graficzny słabo się skaluję, ale te wymagania cały czas są widoczne na ekranie i nie biorą się z niczego.
Jak dla mnie, dzięki ostatnim dwóm tytułom Ubisoft pokazuję klasę i w dziedzinie technikaliów jest absolutnym nowatorem, tak jak kiedyś Crytek obecnie już dogorywający. Mam nadzieję, że po tej fali hejtu na AC:U Ubisoftowi starczy odwagi na dalszej drodze życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dziwnie się czyta pozytywne opinie o tej grze :D Gdyby nie te problemy techniczne (głównie 18-25fps) to pod względem gameplayu byłaby to jedna z moich ulubionych gier ever. A tak to jest to druga część w serii, której nie zacząłem przechodzić od razu drugi raz po pierwszym skończeniu (pierwszą taką częścią była jedynka). Poczekam jeszcze z drugim przejściem na kolejne 2-3 patche.

@up

Co jak co, ale Crysis 3 nadal ma najładniejszą grafikę ever :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Czy ktoś z was ma tak, że gra działa płynnie, ale czasami bez powodu jest tak 5-10s zacinka po czym gra działa dalej normalnie?

Ustawienia mam na ultra.

Może ktoś ma rozwiązanie jak temu zaradzić bo czasami to jest irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2014 o 20:13, Ecko09 napisał:

Co jak co, ale Crysis 3 nadal ma najładniejszą grafikę ever :P

Jeśli chodzi o takie szczegóły jak jakość tekstur i niektórych obiektów to pewnie tak, pod innymi względami FarCry 4 i Unity go deklasują ( drzewa z FarCry 4 obecnie nie mają sobie równych a te z Crysisa 3 wyglądają przy nich śmiesznie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie taki sam problem. W moim przypadku podczas tych "przerw w grze" również kartka graficzna dziwnie się zachowuje. Podczas normalnej rozgrywki ją słychać (coś tam popiszczy, coś postuka, od takie sobie różne dźwięki wydaje) jednak podczas tych freezów karta jakby staje na 10s po czym znowu rusza.
Nie jest to bardzo uciążliwe ale polecam wtedy nic nie klikać, bo Arno lubi po wznowieniu np. zawisnąć w powietrzu. Najlepiej spokojnie poczekać i biec dalej oraz liczyć, że kiedyś to naprawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować