Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze nawiązanie do Assassin`s Creed Unity pojawiło się już w AC: Brotherhood

17 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Jeśli graliście w Assassin’s Creed: Brotherhood, być może pamiętacie finałową scenę, gdy zaczęły pojawiać się w powietrzu rozmaite symbole. Wśród nich znalazła się m.in. czapka frygijska – symbol rewolucji francuskiej.

Przeczytaj cały tekst "Pierwsze nawiązanie do Assassin's Creed Unity pojawiło się już w AC: Brotherhood" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie domyślał, ale spekulacje były. Coś mi się wydaje, że przynajmniej część tych spekulacji była poparta na jakichś forach właśnie tą sceną. Gracze nie są aż tacy ślepi i głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo uwierzę, że te symbole miały jakiś głębszy podtekst, niż tylko dla dekoracji ostatniej sceny. Nie powiem, była widowiskowa i miałem ciarki na plecach. Nie ma się czym ekscytować, bez desmonda to nie to samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 13:57, theZoSo napisał:

Znajdą się i tacy, co powiedzą, że zrobili to celowo. ;]

Czekaj... mówisz teraz o kupie czy o AC? Jeśli o tym drugim to oczywiście, że celowo. Ludzie w tej branży zazwyczaj mają ogólny pomysł na to w jakim kierunku ma zmierzać ich seria. Oczywiście, gdyby AC nie sprzedawało się jak świeże bułeczki i Ubi nie kazało robić pierdyliardu kontynuacji to pewnie te pomysły poszłyby do śmieci, ale tak można do nich wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem o tej kupie. -_-
Z AC to sobie jaja robiłem. Jedna z moich ulubionych serii [głównie właśnie przez te wszystkie smaczki - historyczne i nie tylko], tak się droczę po prostu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Illuminati nas kontrolują. Większość gwiazd muzyki, aktorów, celebrytów, polityków, wszystkie znane marki i firmy, terroryści. Uważajcie mnie za idiotę ale taka jest prawda. Ujawniają się w logach firm, fragmentach filmów lub gier (jak tutaj).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Black Flag jest popiersie Juliusza Cezara (?). Jak ogłoszą Asasyna w czasach świetności imperium rzymskiego to odkopię wam tego posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 15:47, Sandro napisał:

W Black Flag jest popiersie Juliusza Cezara (?). Jak ogłoszą Asasyna w czasach świetności
imperium rzymskiego to odkopię wam tego posta :)


Z tego co pamiętam to w Black Flag było sporo tych starożytnych przedmiotów do zbierania np. jakieś posążki Majów. Czyli możliwość na następne części autorom pewnie nie zabraknie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W Black Flag jest popiersie Juliusza Cezara (?). Jak ogłoszą Asasyna w czasach świetności
> imperium rzymskiego to odkopię wam tego posta :)

Wtedy jeszcze nie było asasynów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 17:15, TheK4li323 napisał:

Wtedy jeszcze nie było asasynów :P

Nie grałeś uważnie. Według scenarzystów asasyni i templariusze byli od zarania dziejów pod różnymi postaciami. Poza tym, były już oficjalne komiksy o asasynie ze starożytnego Rzymu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować