Zaloguj się, aby obserwować  
Burszurasek

Najtrudniejsza gra

586 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2006 o 14:28, paweusz napisał:

Nie wiem czy to moja najtrudniejsza gra, ale sporo męczenie jest w Legacy of Kain-Defiance.

a mozesz dokladniej powiedziec gdzie bylo sporo meczenia;)

pozdro

Dnia 15.07.2006 o 14:28, paweusz napisał:

Niektóre misje w Spellforce-Zakon Świtu były trudnawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 14:34, Mr.Boom napisał:

> Nie wiem czy to moja najtrudniejsza gra, ale sporo męczenie jest w Legacy of Kain-Defiance.

a mozesz dokladniej powiedziec gdzie bylo sporo meczenia;)

Po prostu czasem nie wiedziałem co mam zrobić, na tym polegała cała trudność. Ale grając Razielem, grając Kainem nie miałem większych problemów. Nie będę ci przecież opisywał każdej misji, w której miałem jakiś problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie trudny był również Richard Burns Rally. Nie mogłem przejść nawet 1 treningu! Jeśli ktoś przeszedl tą grę to naprawdę wymiata :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 15:10, paweusz napisał:

> > Nie wiem czy to moja najtrudniejsza gra, ale sporo męczenie jest w Legacy of Kain-Defiance.

>
> a mozesz dokladniej powiedziec gdzie bylo sporo meczenia;)
Po prostu czasem nie wiedziałem co mam zrobić, na tym polegała cała trudność. Ale grając Razielem,
grając Kainem nie miałem większych problemów. Nie będę ci przecież opisywał każdej misji, w
której miałem jakiś problem ;)


tego wogole nieoczekiwalem zebys mi opisywal cale misje;)
nie no..te same problemy tez mialem szczegulnie jak gralem z Razielem:)

ale Kain ma za to fajne kombinacje :)))))

pozdro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thief1 i 2.
jakos nie moge przejsc tej gry:(
sawsze ktos mnie zlapie...przeciwnicy zauwazaja mnie nawet w ciemnosci....a wdodatku grafika jest
kanciasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 14:28, paweusz napisał:

Nie wiem czy to moja najtrudniejsza gra, ale sporo męczenie jest w Legacy of Kain-Defiance.


Uuu. to chyba w poprzednie czesci nie grales. Defiance jest najlatwiejszy w serii. najtrudniejsza w jaka ja gralem to
ALien shooter:) Kto gral, ten wie dlaczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 19:01, Siemomysł napisał:

> Nie wiem czy to moja najtrudniejsza gra, ale sporo męczenie jest w Legacy of Kain-Defiance.


Uuu. to chyba w poprzednie czesci nie grales. Defiance jest najlatwiejszy w serii. najtrudniejsza
w jaka ja gralem to
ALien shooter:) Kto gral, ten wie dlaczego:)

a o jaki alien shooter ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 20:44, Filip92 napisał:

Każda gra jest trudna. Ja kma sie kody to jest łatwa. Gra z kodami jest oszustwem gra bez kodów
jest trudna ale jest prawdziwą grą

Według mnie gracz używający kodów, to tak jak sportowiec na dopingu!
Czyli bardzo nie fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych starszych to Qix tak od 6 poziomu to już było wyzwanie, niektóre RPG jak np. Blade of Destiny, późniejsze części już nie (2 i 3 przeszedłem do końca) ale tej to nie dałem rady. Do tego dochodzi WaxWorks - nigdy nie dałem rady przejść etapu rozgrywającego się w kopalni. A z nowszymi to nie mam problemów, tak jaby wogóle nie były trudne. Acha, generalnie to gram w RPG i strategie (najlepiej turowe), więc to się tyczy tylko gier z tego rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 10:41, Olamagato napisał:

Tzar - Ciężar Korony.

O właśnie Tzar, ja do tej pory nie wiem jak przejść misję w której trzeba ustawić kilka statków w pozycji bojowej koło którejś z wysepek.

A po za tym to
Gothic (cała seria)
Prince of Persia (zwłaszcza Warrior Within z którym się męczyłem około miesiąca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metal gear solid to byla giera trudna momentami ael jakze zje..fajna :) a poza tym to jeszcze resident evil 3:nemesis no i master of orion 3 ( czarna magia a nauczylem sie w niego grac w okolo 4 tygodnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 11:38, Andrij napisał:

Prince of Persia (zwłaszcza Warrior Within z którym się męczyłem około miesiąca)


Zgadzam się. Prince jest trudny. Zwłaszcza walka z Dahaką przy alternatywnym zakończeniu gry. Pamiętam, że długo męczyłem się też na początku i podczas pierwszej walki z Władcą Wron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 10:41, Olamagato napisał:

Tzar - Ciężar Korony.


Ta gra jest trudna tylko do momentu, w którym się ją "poczuje". Gdybym był poetą, to bym stwierdził coś w rodzaju "twoja dusza zespoli się z ideą strategiczną gry", czy coś równie głupiego. Otóż Tzara przeszedłem już dawno (może to głupio zabrzmi, ale nie warto jej przechodzić - rozgrywka jest przyjemna i buduje dobre wrażenie, a na końcu czeka beznadziejne pod każdym względem zakończenie) i sadzę, że w tej grze sprawdza się jedna strategia - szkolenie herosów. Zwłaszcza maga, którego mamy od początku gry. Mój czaromiot w pewnym momencie zabijał dowolną jednostkę jednym strzałem, co sprowadzało resztę jednostek do roli żywej ściany. Nawet z tym masowym mordercą gra nie jest łatwa, wrogowie idą w setki... To chyba dziwne, że w strategii mag stoi kilka minut w miejscu i zabija fale jednostek, ale skuteczność jest tu priorytetem. Przyjęcie takiej taktyki znacząco ułatwia właściwie wszystkie misje, w których występuje czarodziej. Przykładowo, jednym z zadań jest nocny rajd przez obóz wroga. Grając konwencjonalnie, musimy unikać patroli, bo po odkryciu sytuacja robi się niewesoła - nasze małe siły dywersyjne zostaje zmasakrowane. Z supermagiem sprawa jest prostsza: po prostu... wybijamy cały obóz. Jest to dość wczesna misja, Ghiron nie jest jeszcze na tyle silny, by powalać jednym ciosem wytrzymalsze jednostki, trzeba "poprawiać". Jak nie kijem go, to pałką: czasami wrogów jest po prostu za dużo. Wtedy trzeba stosować fortele. A wymyślanie ich było dla mnie świetną zabawą. Przykładowo: dość ciężką misją jest obrona zamku w misji piątej. Na północy obóz wroga, a za dwa dni na sojuszniczy zamek natrze DUŻA nawała wroga. Rozdzielenie sił jest kłopotliwe i jednocześnie osłabia posiłki wysyłane na zamek. Użyłem niekonwencjonalnego rozwiązania: otóż zniszczyłem most łączący naszą bazę z wrogiem na północy. Był bardzo wytrzymały, bo twórcy najwyraźniej nie chcieli, by ktoś szedł na łatwiznę. Ale dla chącego... Jak widać, Tzar nie jest taki trudny, na jakiego wygląda. Chociaż myślenie kategoriami zwykłych erteesów może być utrudnieniem, jeśli nie przyczyną porażki. Czego chcieć jednak więcej od gry, jak wyzwania, które rozwiążemy własnymi umiejętnościami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 11:38, Andrij napisał:

> Tzar - Ciężar Korony.
O właśnie Tzar, ja do tej pory nie wiem jak przejść misję w której trzeba ustawić kilka statków
w pozycji bojowej koło którejś z wysepek.

A po za tym to
Gothic (cała seria)
Prince of Persia (zwłaszcza Warrior Within z którym się męczyłem około miesiąca)

Gothic? Trudny? Jak sie chce przejsc to sie przejdzcie i jeszcze sie bedzie dumnym.
Jak dla mnie trudną gra jest Commandos + dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować