Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oculus nie spodziewał się tak negatywnej reakcji, ale i udziałowcy Facebooka się nie ucieszyli

21 postów w tym temacie

Dokładnie, dziś akcje mogą mieć wartość 1,6mld dolarów, a jutro to samo może już kosztować 30% mniej. Nie daj znów jakiegoś krachu na giełdzie, kryzysu itd ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zakładaliśmy, że reakcje mogą być negatywne zwłaszcza ze strony graczy. Ale poza tą społecznością sądziliśmy, że odbiór będzie raczej pozytywny." No tak, projekt wsparty w większości przez graczy to czego się spodziewał, fuck logic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Także osoby, które dołożyły się do zbiórki na Oculus Rift nie są zadowolone z podjętych korków."

Chyba kroków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ma być taniej a cebulakom nie pasuje
> co to za magia? :O
To, że coś jest taniej, nie znaczy że będzie lepiej. To jest gadżet więc cena nie jest wiodącym aspektem przy zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam projekt mi powiewa -VR mnie nie kręci, czekam na monitory OLED- ale ciekawi mnie jak wkład fb miałby zmniejszyć cenę tych urządzeń? Reklamy, stałe połączenie z social-mediami, jakaś lojalka czy może chwilowe obniżenie cen w celu wycięcia konkurencji w pień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> ma być taniej a cebulakom nie pasuje
> co to za magia? :O

naprawdę wierzysz w to, że z facebook''iem będzie taniej? Zaczną dodawać swoje "gadżety", obsługa facebook''a czy coś i cena stopniowo będzie się zwiększać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że Oculus spodziewał się takiej reakcji, w końcu to nie były małe pieniądze, ktoś musiał to chociaż 5 minut analizować...
Oczywiście bez kłamania żadna firma daleko nie zajedzie chyba zdaniem takich fachowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że twórcy gogli zrobili zwykły skok na kasę, puki ich, jak się teraz wydaje, mierny projekt dało się jeszcze upchnąć jakiemuś frajerowi... Bolesny cios przede wszystkim dla Kickstartera, bo przykład gogli jasno daje do zrozumienia, że Kickstarterowych inwestorów można wydymać w każdej chwili i żaden z nich nie będzie miał nad tym nawet cienia kontroli... Jak tak dalej pójdzie - nie będzie Kicka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób Oculus "wydymał" kickstarterowiczów? Przecież było jasno napisane, czego dotyczy kampania, i z tego co wiem, firma wywiązała się ze wszystkich zobowiązań wobec wspierających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować