Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rocksteady o tworzeniu nowej postaci na potrzeby Batman: Arkham Knight: - To przerażające

15 postów w tym temacie

Podejrzewam że te wszystkie informacje o rzekomej pracy nad NOWĄ postacią w uniwersum mają jeden cel. Odwrócenie uwagi od faktu, że główny antagonista bardzo pasuje do Prometeusza(który pojawił się w liście postaci w bio w AA) bądź Azraela (który był w AC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wraz z kolejnymi gram jestem nadal pełen podziwu dla coraz to nowszych modeli zbroi Batmana. Co jedna to lepsza. Ta na screenie chyba najbardziej mi się podoba, bo ma dużo mechanicznych elementów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 12:23, Sanders-sama napisał:

Zdejmie maskę a tam Joker xD

To by było nieracjonalne g

Spoiler

dyż joker zginął w AC i

raczej twórcy są na tyle poważni w końcu to Rocksteady i nie zrobią czegoś takiego ;>(wiem że to twój żart :))

Zadymek W uniwersum DC nie było Arkham Knighta ani jako złoczyńcy ani bohater (i nie mylić z batkiem bo on mial drugą nazwę jako Mroczny Rycerz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 13:00, KannX napisał:

Wraz z kolejnymi gram jestem nadal pełen podziwu dla coraz to nowszych modeli zbroi Batmana.
Co jedna to lepsza. Ta na screenie chyba najbardziej mi się podoba, bo ma dużo mechanicznych
elementów :)


W trybach wyzwań w jedynce była taka zbroja, szkoda że tylko na arenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 13:30, Eternal101 napisał:

Zadymek W uniwersum DC nie było Arkham Knighta ani jako złoczyńcy ani bohater
(i nie mylić z batkiem bo on mial drugą nazwę jako Mroczny Rycerz).

Nazywano go już Gotham Knight''em to pomyślałem, że to nowa ksywka na motywach wydarzeń z AC. A poza tym w mieście jet miejsce tylko dla jednego rycerza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wraz z kolejnymi gram jestem nadal pełen podziwu dla coraz to nowszych modeli zbroi Batmana.
> Co jedna to lepsza. Ta na screenie chyba najbardziej mi się podoba, bo ma dużo mechanicznych
> elementów :)
Wiesz... XXI wiek Batek starszy to sobie dorobił egzoszkielet. Ciekawe, czy rozwijając umiejętności i pancerz będzie można też rozwinąć rzzeczy wynikające ze sprawności egzoszkieletu jak silę, czy szybkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 17:46, NemoTheEight napisał:

> Wraz z kolejnymi gram jestem nadal pełen podziwu dla coraz to nowszych modeli zbroi
Batmana.
> Co jedna to lepsza. Ta na screenie chyba najbardziej mi się podoba, bo ma dużo mechanicznych

> elementów :)
Wiesz... XXI wiek Batek starszy to sobie dorobił egzoszkielet. Ciekawe, czy rozwijając
umiejętności i pancerz będzie można też rozwinąć rzzeczy wynikające ze sprawności egzoszkieletu
jak silę, czy szybkość. Na przykład odblokować rozbijanie słabszych ścian, albo dłuższy sprint.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 14:43, zadymek napisał:

> Zadymek W uniwersum DC nie było Arkham Knighta ani jako złoczyńcy ani bohater

> (i nie mylić z batkiem bo on mial drugą nazwę jako Mroczny Rycerz).
Nazywano go już Gotham Knight''em to pomyślałem, że to nowa ksywka na motywach wydarzeń
z AC. A poza tym w mieście jet miejsce tylko dla jednego rycerza :P

No i dlatego Batek będzie z nim walczył bo zapewne będzie to superłotr który będzie chciał wygryźć batka by czynić zło :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować