Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe promocje w sklepie gram.pl

101 postów w tym temacie

troszkę nie dopracowali tej promocji - zamówiłem kilka min. gier Aoe3 fable za 41,90 wybrałem płatność z góry przelewem ale przesyłkę kurierem - może to dlatego że powyżej 150 zł... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 20:32, libero85 napisał:

A fakt , przeoczylem ze trzeba placic z gory. Teraz to juz nie tak fajnie. bo mam kase w skarpetce
:)


heh - powinienes miec kase w banku :D - bardzo bezpieczna ; poza napadami na banki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 21:01, Gol Galad napisał:

heh - powinienes miec kase w banku :D - bardzo bezpieczna ; poza napadami na banki ;]



Heh, w banku sie skonczyla przecie nie bede z siebie dziada robil i lecial wplacic kilkadziesiat zlotych :)
Pozatym wole miec ja przy sobie , moge wrzucic do wanny i sobie polezec ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za przyjemność leżeć na dnie wanny? ;P

Ech, ja flow na account będę miał dopiero 6 lipca, mam nadzieję, że mi TOCA''i nie wykupią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś kupi WoW za mniej niż 100 zł kożystając z tej promocji to niech napisze jak to zrobił bo u mnie jest za 141.90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW za wiecej niz 141 zł a w wirtualnej kasie mam okolo 500 :) wiec cos niedziala z tym za mneij niz 100 ale moglem cos zle zrozumiec: P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 21:43, mikim napisał:

Hej, a Fable z byle jaką zapłatą jest i tak za 41,90? Bo mi tak wyświetla :D. Fajnie by było
:D.

Tak tak to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOOOOW ale super promocyjki... ;))) Szkoda tylko, że Fable mam, AoE mam i TOCA 3 mam, a WoWa nie kupuje bo się wciągne w jakiś wir wydawania pieniędzy... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 22:49, Podpułkownik napisał:

Mam pytanie do Tuddrussela czy będzie kiedyś promocja Elder Scrolls III: Platynowa Kolekcja
??


a to pytanie raczej do Mileeny, bo wlasnie Ona zarzadza naszym kramem, ale zapytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować