Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe promocje w sklepie gram.pl

101 postów w tym temacie

Domek

W dniu dzisiejszym, dokładnie o godzinie 18:00, wystartowały nowe promocje w sklepie gram.pl. Dzięki nim możecie mieć w domu World of Warcraft nawet za mniej niż 100zł, a gry Age of Empires III, Fable: Zapomniane Opowieści oraz ToCA Race Driver 3 nawet za mniej niż 50zł!

Przeczytaj cały tekst "Nowe promocje w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już dziś miałem iść kupywać WarCraft 3 .... ale patrzę : AOE 3 tak tanio ? :) Zastanawiam się nad kupnem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 18:20, Bobo napisał:

E, a jak zrobic WoW za mniej niz 100? Jak ja proboje to jest 149,80 zł, a wszystko wybralem
jak trzeba.


u mnie 141,90 więc cena jednak jest trochę mniejsza, może trzeba mieć pewną ilość tytołow zarejestrowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tym platnym z gory?? mi sie wydaje ze WoW''a bedzie mozna kupic jak sie zaplaci z gory... czyli jeszcze bez produktu... ale gdzie?? na konto bankowe?? wyjasnij Domek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ powyższi forumowicze
Proste pytanie:
Czy macie odpowiednią ilość wPLN-ów, żeby pokryć koszty? Żeby mieć WoW-a za mniej niż 100zł trzeba mieć na koncie ponad 100 wPLN-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 18:59, windows00 napisał:

@ powyższi forumowicze
Proste pytanie:
Czy macie odpowiednią ilość wPLN-ów, żeby pokryć koszty? Żeby mieć WoW-a za mniej niż 100zł
trzeba mieć na koncie ponad 100 wPLN-ów.


Mam 134 wpln, a WoW kosztuje tak jak u innych, czyli 141,90 zł. Z tym ze i tak nie kupie bo juz od dawna mam i wam tez radze miec ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować