Zaloguj się, aby obserwować  
Burszurasek

Najstraszniejsza gra na świecie - według was

201 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2006 o 20:03, Probos napisał:

Dla mnie najstraszniejszą grą był Blair Witch część 1 a dla was?



Kubuś Rezniczek,ach strach sie bać.Kubus Rz. zabijał wzrokiem!!

Żart,a najstraszniejsza to Doom III :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

resident evil tez powala. kiedy mialam 4 lata to moj brat w to gral i mial jakas misje z pajako- czlowiekie:/. od tego czasu boje sie pajakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najstraszniejsza Gra dla mnie to Wolf 3D i DOOM 1 grałem w to ponad 10 lat temu wiec miałem tylko 10 lat po graniu do późnego wieczora bałem sie zasnąc a gdy juz zasnołem nadal grałem podczas snu i budziłem sie w srdoku nocy cały spocony to były gry :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak Blair Witch I była bardzo straszna w szczególności że ja grywałem w nią tylko w nocy.
Silent Hill też był straszny ale z tego co pamiętam nie podnosił mi tak adrenaliny jak BW I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zakamarki Blood''a i Duke Nukem 3D jakieś 8 lat temu również nie należały do najprzyjemniejszych :].

Litry krwii, stosy czaszek i szeregi piekielnych istot w pierwszej grze, a w drugiej psychodeliczna muzyka tworząca nastrój wysokiego niepokoju, miejscami puste zakamarki w których czasi się zło :].

Jednak najstraszniejszym przeżyciem było przeniesienie się w Bloodzie, za pomocą kodu, do planszy multiplayer. O tym, że był to multiplayer dowiedziałem się po kilku latach, wtedy przestraszony latałem po pustych pokojach będąc przekonanym, że zaraz wyskoczy na mnie jakaś horda :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kiedyś jak byłem mniejszy straszną grą był Wolf :Rotcw, oczywiście druga i szósta misja z tymi trupami oraz później Malachi. Może sama gra nie była straszna ale wyskakiwanie nagłe potwóró to było niezłe. Teraz najstraszniejszą wg mnie jest F.E.A.R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ale FEAR nie był dla mnie straszny. Ot, zwykli żołnierze + od czasu do czasu dziewczynka zza rogu. Ale wiedziałem, że nic mi zrobić nie może... Więc się jej nie bałem :) - chociaż...

Na końcu gry - gdy ona zbliża się w naszą stronę... Myślałem, że to kolejna zagrywka psychologiczna... Ale ona...
Gulp. To było naprawdę straszne :)

System Shock 2... Tak... Ostatnio nawet zainstalowałem i pograłem ^____^ - Jednak nie wytrzymałem długo... Ta gra ma klimat, oj tak.

Hm... Źle mi się kojarzy Resident Evil 2. Naprawdę do dziś boje się zombiaków. I mam *lekkiego* fioła na ich punkcie. Uwielbiam Świt żywych trupów oraz Ziemię żywych trupów. Oglądałem je po kilka razy =P. Bo wizja takiego świata, jest naprawdę... Straszna. Nie jest to zwykły duszek który zjada ludzi... W Resident Evil... Eh... To naprawdę straszne :>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2006 o 19:52, KrisK91 napisał:

System Shock 2... Tak... Ostatnio nawet zainstalowałem i pograłem ^____^ - Jednak nie
wytrzymałem długo... Ta gra ma klimat, oj tak.


Oj tak, już zapomniałem o tej grze. To dopiero była gra, bałem się bardziej niż przy SH3, ale byłem wtedy dużo młodszy i może dlatego. Kurcze mam nadzieje, że "kontynuacja" będzie trzymać podobny poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować