Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WoW vs GW

297 postów w tym temacie

Hakken

Wiele jest pytań na które nie można uzyskać odpowiedzi. Co było pierwsze kura czy jajko? Ważniejsza jest Wielkanoc, czy Boże Narodzenie? Lepsze jest Guild Wars czy World of Warcraft? Spory tego rodzaju nie omijają również naszych autorów. Postanowiliśmy to wykorzystać i zmusiliśmy ich by spisali swą dyskusję. Oddajmy im zatem głos.

Przeczytaj cały tekst "WoW vs GW" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe Age of Empires ( 2006 rok ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ma wyjść dodatek do gry Age of Empires III, dodatek będzie się nazywał Age of Empires III: The WarChiefs. Mam nadzieję, że CD-Projekt przejmie inicjatywę….. Więcej info można znaleźć pod adresem - http://gry.onet.pl/Age_of_Empires_III_The_WarChiefs,gam_itm.html?GameOID=1895&OID=1895

POZDRO


PS- wiem, że nie na temat, ale to przecież AGE OF EMPIRES !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wiesz ze nie na temat, to powinienes dostać bana za zuchwałosć :(
Tekstu jeszcze nie czytałem, ale już mi się nie podoba. Tych gier nie wolno ruszac ani porównywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, to wszytko przez mój pośpiech. Odrobinę za wcześnie uwidoczniłem artykuł. Wszystko już powinno działać. Życzę miłej lektury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem i powiedzieć musze, strasznie chaotycznie nasmarowane ;)
Podoba mi się jednak, balem się ot jakiś wniosków, podsumowań, tego nie było i być nie może ;)
Jedynym wnioskiem jest jeden:
To dwie całkowicie różne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust bardzo dobrze napisane, z pomysłem, gratuluję :)

"- Czyli - podsumował Toll - dyskusja była czysto akademicka, albowiem są to dwie różne gry. Nie da się ich porównywać, bo równie dobrze można by to było robić z grą "Mafia"."

Grałem(gram) w obie gry i od zawsze jest to moje zdanie - tych gier sie nie porównuje :P

To tyle na razie, nie pisze dalej, bo lece grac w GW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak nic nie da , dalej bedzie WoW RoX , GW SuX....;/ Tak czy siak brawa na autorow moze czesc ludzi ruszy po rozum do głowy a nie jak to czesc robi szuka go gdzies miedzy nogami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co porównywać te dwie gry. Już bardziej można by porównywać WoW z Lineage 2, niż z GW, które jest grą nieco innego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst świetny. Wydawał mi się trochę stronniczy co do "wywyższania" WoWa ale może tak myślę bo WoW mi się bardzej podoba. Tak czy siak - podsumowanie świetne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować