Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 będzie wyglądał inaczej na PS4 i Xbox One?

18 postów w tym temacie

"ostatnio kwestia ta jest wykorzystywana jako amunicja w wojnie pomiędzy deweloperami sprzętu" -prawda
CD Projekt nie chce sie mieszać w wojny konsol i chwała im za to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie literówkę bo :
"Macin zapytany o różnice odpowiada, że studio cały czas pracuje nad grą i stara się wycisnąć z obu konsol "

Zamiast "Marcin" macie Macin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardziej różnicowanie dokonywane przez PR, które jest bardziej ważne dla Sony i którego oczywiście aktualnie używają, niż ma jakieś znaczenie dla graczy

^^ Dokładnie tak jest - jak się siedzi te 2-3 m. przed telewizorem (a tak się gra na konsoli) to zwyczajnie różnice są niezauważalne. Druga sprawa, dla graczy, dla tych (nazwijmy ich tak) prawdziwych graczy nie ma to żadnego znaczenia. To jedynie nieszczęśnicy z mózgami totalnie wypranymi przez marketing robią "stop klatkę" i liczą piksel po pikselu. Smutni wychowankowie technokratów z Digital Foundry :/

ps. Jest to kolejna już wypowiedź Iwińskiego pod którą mogę się bez problemu podpisać. Szacunek, że CDP nie bierze udziału w tej wojnie oszołomów, tylko skupia się na promocji swojej gry. Oby wybitnej, czego im szczerze życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku poprzedniej generacji też były problemy z grami, później już nauczyli się pracować z konsolami i no popatrzcie tylko na Uncharted 3, The Last of Us, Forza czy też Gears of War 3. Wyglądają dobrze. Tak samo będzie z nowymi konsolami, wystarczy poczekać, 1080p i powiedzmy te 30-45 fps jest osiągalne. Nie będę mówić o 60 fps, bo przy dobrych komputerach jest problem z full HD i 60 fps nie mówiąc już o rozdzielczościach 2500 czy też 4K które sa marzeniem dla konsol jak i dla komputerów mid end. Wczoraj widziałem telewizorki 55 cali z rozdzielczością 4K, jakość wgniata w fotel, opad szczęki na żywo po prostu, ale jakby jakaś gra miała na tym ruszyć to jeszcze dobrych kilka lat i następna generacja konsol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... "Aktualnie staramy się wycisnąć maksymalnie ile tylko damy radę, z każdej z platform, ponieważ jest to kluczowy element Wiedźmina." To znaczy, że kluczowym elementem Wieśka jest to jak wygląda a nie fabuła i dobry gameplay?
Ja rozumiem, że mam nowe konsole i postępy w grafie no ale bez przesady. To w końcu cRPG a nie benchmark grafiki.
Tak wiem, czepiam się ale dla mnie spokojnie wystarcza grafa na poziomie W2 a jednak kluczowe jest to jak rozwija się historia w grze i jak wciąga on gracza. No ale może dla Pana Iwińskiego co innego jest kluczowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Macie literówkę bo :
> "Macin zapytany o różnice odpowiada, że studio cały czas pracuje nad grą i stara się
> wycisnąć z obu konsol "
>
> Zamiast "Marcin" macie Macin :D
Poprawione, dzięki za czujność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na XBO gra będzie wyglądała gorzej niż na PS4, to pewne. Ale dopiero na PC to arcydzieło będzie mogło rozwinąć skrzydła. Dla tej jedynej gry warto zainwestować w potężny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To bardziej różnicowanie dokonywane przez PR, które jest bardziej ważne dla Sony
> i którego oczywiście aktualnie używają, niż ma jakieś znaczenie dla graczy

Zgadzam się z tym ale sami niestety nie zwalczą tego, zawsze będą ludzie którzy będą siedzieć 2cm od monitora i liczyć "1 piksel, drugi piksel...2460 piksel, a wait tu się nie zgadza konsola Microsoftu ma 2000 pikseli" xD.

Dragoniasek O takich ludziach jak Ty jest napisane w tym artykule i wypowiada sie CPP, do tego tak się jaram tą grę i większość ludzi że może w końcu trolle i inne tego typu osoby znikną z for internetowych (przy GTA V podobnie myślałem, ja głupi ;/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 14:59, Lordpilot napisał:

^^ Dokładnie tak jest - jak się siedzi te 2-3 m. przed telewizorem (a tak się gra na
konsoli) to zwyczajnie różnice są niezauważalne.


Otóż to. Ludzie na forach kłócą się o liczby, a w większości nie mają pojęcia jak jest zalecana odległość oglądania dla danej rozdzielczości przy danej wielkości ekranu. Można się podniecać Full HD a siedzieć tak daleko że się nie widzi detali... No ale ważniejsze że się ma :)
Ostatnie zdanie w tym artykule to świetne podsumowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tekście jest raz napisane Marcin Iwiński, a dwa Iwański.. zdecydujcie się na poprawną wersję, proszę, bo to smutno wygląda.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP już to załapało, chwała im za takie podejście. Sony (po troszku też MS) oraz internet muszą się jeszcze wiele nauczyć;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "ostatnio kwestia ta jest wykorzystywana jako amunicja w wojnie pomiędzy deweloperami
> sprzętu" -prawda
> CD Projekt nie chce sie mieszać w wojny konsol i chwała im za to :D

Dlatego palneli taki tekst.. ale nie no nie chcą dokładać oliwy do ognia po prostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "ostatnio kwestia ta jest wykorzystywana jako amunicja w wojnie pomiędzy deweloperami
> sprzętu" -prawda
> CD Projekt nie chce sie mieszać w wojny konsol i chwała im za to :D
Raczej współpracuje z Microsoftem i nijak mu mówić że XOne jest po prostu słabszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co dalej dołować właścicieli XO, oni już się zapewne pogodzili z faktami a dokarmianie fanbojów drużyny przeciwnej nie leży w niczyim interesie. Niech to sobie potem rozkminiają na Eurogamerze, uważam że takie porównania nie zaspokajają ciekawości tylko ściągają trolownię i wywołują lawiny bezsensownych dywagacji;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować